شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

واکسن آبله مرغان

1. من در کودکی آبله مرغان نگرفتم والان قصد حاملگی دارم زدن واکسن را توصیه می کنیدو تا چند وقت بعد از زدن نباید حامله شد؟

2. با عرض سلام..من دختری 20 ساله هستم 2 روز است که علائم آبله مرغان در من ظاهر شده اما تمام مریضیم یک طرف و ترس از اینکه خدایی نکرده در آلت تناسلیم دانه ای ایجاد شود یک طرف...کمی در محل آلت تناسلیم احساس درد میکنم آیا امکان ایجاد دانه هست؟....با توجه به اینکه من مجرد هستم آیا ایجاد دانه در قسمت های داخلی آلت تناسلیم به پرده بکارتم آسیب میزند؟با تشکر

3. mahla20 نوشته است: با عرض سلام..من دختری 20 ساله هستم 2 روز است که علائم آبله مرغان در من ظاهر شده اما تمام مریضیم یک طرف و ترس از اینکه خدایی نکرده در آلت تناسلیم دانه ای ایجاد شود یک طرف...کمی در محل آلت تناسلیم احساس درد میکنم آیا امکان ایجاد دانه هست؟....با توجه به اینکه من مجرد هستم آیا ایجاد دانه در قسمت های داخلی آلت تناسلیم به پرده بکارتم آسیب میزند؟با تشکر

سلام دوست من.
    من هم در سن 26 سالگی آبله مرغان گرفتم. اونم از نوع بسیار سخت و شدیدش.
    زیر ناحیه شکمم هم یکی- دو تا دونه  زد که بعدن خوب شد - اگه منظورتون دانه زدن در داخل واژن و از این طریق آسیب رسیدن به بکارت هست !!!! ضمن اینکه بعید به نظر میرسه ! باید بگم که در مورد من هم اتفاق نیفتاد..
    پیروز و سربلند باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید