شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 29 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. 1360maryam نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    1360maryam نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر و کاربران خوب سایت
    آقای دکتر من بدلیل داشتن کیست آندومتریوز از بهمن 92 طبق دستور دکترم شروع به خوردن قرص ضدبارداری HD و دانازول کردم در ابتدا کیست اندازه 35*40 داشت ولی بعد از 2 ماه مصرف در تاریخ 93/1/30 بعد از مراجعه به پزشکم اندازه کیست به 22*25 رسید که دکترم تجویز 2ماه دیگر از داروهای بالا را داد. در تاریخی که مراجعه کرده بودم روز 10 پریودم بود که دکترم گفت ایرادی نداره و از همانروز شروع به خوردن قرصها کردم و به تبع تاریخ پریودم به هم ریخته طبق محاسبات من باید روز 18 اردیبهشت پریود می شدم که از روز 25 اردیبهشت لکه بینی به رنگ قهوه ای دارم و امروز که روز شنبه است خیلی خیلی کم شده در کل این سه روز لکه بینی خیلی کم بوده. حالا با توجه به اینکه قرص دانازول قرصه ممنوعه در دوران بارداری می باشد می خواستم بدانم این لکه بینی همان پریودم است یا احتمال بارداری وجود دارد؟ در ضمن از روز 21 اردیبهشت قرص دانازول نخوردم

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

سلام

دوست من،
    اینجا هر کاری باشه من انجام می‌دم! اما به جان خودم پیش‌گویی و غیب‌گویی و این داستان‌ها رو بلد نیستم!
    ببینید دوست خوبم
    خیلی ساده‌ست!
    این تاپیک یه تمپلیت 6 سواله به شکل زیر داره:

سلام،
    من x سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم.
    2 - طول دوره 28 روز است.
    3 - دوره خونریزی 7 روز است.
    4 - آخرین بار 7-10-88 خونریزی من شروع شد.
    5 - در تاریخ 21-10-88 یک رابطه جنسی داشتم.
    6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی داخل واژن من تخلیه شد.
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

مادامی‌که به هر 6 سوال به صورت دقیق پاسخ داده نشه، نه من و نه دوستانم نمی‌تونیم کمک‌تون کنیم!
    الان در توضیحات شما
    من نه شرح رابطه رو می‌بینم
    نه روزی که رابطه داشتید

این دو مورد رو هم بنویسید تا بلکه بشه دست شما رو گرفت!

1- من 32 سالمه
    2- قاعدگی منظم دارم 27 روزه و طول سیکلم 7 روزه
    3- آخرین بار شروع پریود از 93/1/21 و اتمام دوره 93/1/27
    4- در تاریخ 93/1/30 یعنی روز 10 سیکل رابطه محافظت نشده داشتم و منی داخل واژن تخلیه شد
    از همان شب شروع به خوردن قرص ضد بارداری و دانازول کردم
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

سلام

مرسی که به قوانین فروم‌مون احترام می‌ذارید   
    شرایط ساده‌ای ندارید دوست من
    روی کاغذ و از نظر تئوری رابطه‌ی پرخطری در تایم تخمک‌گذاری داشتید
    مصرف قرص ضدبارداری HD هم به درستی انجام نشده
    شواهد فعلی نشون می‌ده احتمال بارداری (ولو کم باشه) وجود داره
    و در حال حاضر بهترین کار اینه که تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید تا از بارداری یا عدم اون مطمئن بشید.

2. eli9000 نوشته است:
    خییلی ازتون ممنونم بخدا شما نبودین من دق میکردم فقط اگه امکان داره اینم بگین
    با توجه به چیزایی که بالا گفته بودم
    من تو تاریخ 17 اردیبهشتم یه رابطه خییلییی خییلی سطحی داشتم طوریکه همسرم میگه اصلا تماسی نبوده ولی همون یکم منو به شک انداخته برا همینم 8 روز بعدش یعنی 25 اردیبهشت یه آز بتا دادم که صفر بود البته اون دردامم دیگه خوب شدن
    میخواستم بدونم میشه به اون جواب آزمایش اعتماد کرد؟
    و اینکه چرا پس با گذشت 26 روز از آخرین پریودم پریود نمیشم؟

سلام

بارداری منتفیه دوست من
    به دلیل استفاده از روش‌ اورژانسی + استرس‌های ناشی از رابطه
    سیکل شما دچار اختلال شده
    جای نگرانی وجود نداره
    منتظر پریودت بمون ...

پ.ن: خط دوم امضای من رو 3-4 مرتبه بخون! کلا چه در این فروم و چه در زندگیت صبر بیشتری داشته باشی به خودت لطف بزرگی می‌کنی!

روز خوش

3. سلام
    ببخشید من فروم رو خوندم و دیدم که نوشته بودید بارداری با لباس زیر رخ نمیده ولی هرکار میکنم استرسم کم نمیشه بخاطر همین تصمیم گرفتم که سئوامو اینجا بپرسم دوباره. من و نامزدم روز 16 پریود ایشون با هم رابطه ای داشتیم. در طول این رابطه هر دو شورت به پامون بود ولی آلت های تناسلی با هم مالش داشتن. من ارضا نشدم. یعنی منی تولید نشد ولی ممکنه در طول رابطه شرت من به پیشاب آلوده باشه. آیا اینجا احتمال بارداری صفره؟ در ضمن نامزد من هنوز باکرست.

با تشکر فراوان

4. Tina97

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام .. دفعه پیش  راجع به رابطم با نامزدم توضیح دادم  که از طریق  عمل ل.اپا بعد از ارضا شدنش و  شستن التش منو ارضا کرد .. بهم گفتید احتمال بارداری وجود نداره اما الان که 10روز میگذره (تقربیا) معده درد گرفتم همراه با بیرون روی و بی حالی  .. میترسم اتفاقی افتاده باشه...
    میشه برام بیشتر توضیح بدید تا خیالم راحت شه ؟ میترسم اینا علایم خاصی باشن ..اینم تکرار کنم که اون موقع نزدیک 5روز از اتمام پریودیم گذشته بود .. سیکل نامنظمی دارم و با اختلاف 2 3 روز در هر ماهی نسبت به ماه قبل میشم..

5. سلام
    این علائم ربطی به حاملگی نداره ولی برای اطمینان آزمایش تیتر hCG خون رو بدین .

6. mostafa17 نوشته است: سلام
    ببخشید من فروم رو خوندم و دیدم که نوشته بودید بارداری با لباس زیر رخ نمیده ولی هرکار میکنم استرسم کم نمیشه بخاطر همین تصمیم گرفتم که سئوامو اینجا بپرسم دوباره. من و نامزدم روز 16 پریود ایشون با هم رابطه ای داشتیم. در طول این رابطه هر دو شورت به پامون بود ولی آلت های تناسلی با هم مالش داشتن. من ارضا نشدم. یعنی منی تولید نشد ولی ممکنه در طول رابطه شرت من به پیشاب آلوده باشه. آیا اینجا احتمال بارداری صفره؟ در ضمن نامزد من هنوز باکرست.

با تشکر فراوان

سلام...
    به هیچ وجه امکان نداره.استرس الکس به خودتون وارد نکنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. Tina97 نوشته است: سلام .. دفعه پیش  راجع به رابطم با نامزدم توضیح دادم  که از طریق  عمل ل.اپا بعد از ارضا شدنش و  شستن التش منو ارضا کرد .. بهم گفتید احتمال بارداری وجود نداره اما الان که 10روز میگذره (تقربیا) معده درد گرفتم همراه با بیرون روی و بی حالی  .. میترسم اتفاقی افتاده باشه...
    میشه برام بیشتر توضیح بدید تا خیالم راحت شه ؟ میترسم اینا علایم خاصی باشن ..اینم تکرار کنم که اون موقع نزدیک 5روز از اتمام پریودیم گذشته بود .. سیکل نامنظمی دارم و با اختلاف 2 3 روز در هر ماهی نسبت به ماه قبل میشم..

اینها علایم استرس هست همین!!!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر

8. - 26 سالمه
    2- قاعدگی منظم دارم 30 روزه 5 تا 6 روزه
    3- آخرین بار شروع پریود از 93/1/18 و اتمام دوره 93/2/18
    4- در تاریخ 93/2/22 یعنی روز 4 سیکل و28/2 يعني روز 10  رابطه محافظت نشده داشتم و منی خارج واژن تخلیه شد

الان خيلي استرس دارم خواهشن كمكم كنيد

همسرم معمولا روز اول يا دوم هر ماه پريود ميشن...فروردين ماه 2وم پريود شدن ولي به دليل فشارهاي عصبي زياد دوياره 18 همون ماه هم پريود شدن... 18هم ارديبهشت هم پريود شدن... ما در ارديبهشت دو بار رابطه داشتيم كه اولين رابطه روز چهارم سيكل بود و دوميش 4 روز پيش كه جفتش بدون استفاده از كاندوم بود ولي آب مني خارج از واژن ريخته شد...

حالا 2 3 روز صبح ها گاهي هم تمام روز خانوم من به بو حساس شدن و حالت عق ميزنن مثل بوي غذا و ...

هنوز 15 روز از آخرين پريودشون نگذشته مگه همچين اتفاقي ممكنه كه علائم اينقدر زود بروز پيدا كنه

و من دارم ديوانه ميشم

9. سلام دوستان  من پریودی نا منظم دارم همیشه جلو میندازم  روز  هجدهم سیکلم نزدیکی مشکوک داشتم یک ساعت ونیم بعد از نزدیکی یک عدد قرص لوونوژسترول خوردم دوازده ساعت بعدشم  خوردم الان دوروز از خوردن آخرین? قرص میگذره ایا احتمال حاملگی هست?چند روز دیگه پریود میشم? خیلی استرس دارم لطفا راهنمایی کنید

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

10. سلام

در صفحه قبل سوال كردم در مورد احتمال حاملگي همسرم. كاربر m1989  عزيز جوابم رو دادن. ديروز از صبح همسرم حالت تهوع داشت. از كي مي شه فهميد كه حاملگي اتفاق افتاده يا نه؟؟؟؟ مي خوام اول با بيبي چك امتحان كنم.

باتشكر

11. shhg

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.من 1روز بعد از اتمام پریود نزدیکی داشتم.منی به اشتباه داخل ریخته شد.2ساعت بعد از نزدیکی 1عدد قرص لونژیل 1.5 مصرف کردم،آیا احتمال باداری وجود داره؟؟؟؟

12. سلام احتمال بارداری منتفیه

13. سلام دختری باکره هستم.. من 18 هرماه پریود میشم تا 25.بعد در روز 31اردیبهشت و 1خرداد رابطه مقعدی داشتم اب منی 2بار در مقعد ریخته شد حالا الان دلپیچه شدید گرفتم ایا احتمال حاملگی هست توروخدا زود جواب بدید دارم از استرس میمیرم

14. سلام  کافی بود یه سرچ کوچیک تو سایت میکردین بارها گفته شده که رابطه مقعدی باعث بارداری نمیشه

15. میدونم نمیشه ولی دلم درد میکنه این دل درد واسه چیه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 29 از 92
رفتن به صفحه :    ... 29 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید