شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 27 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. با سلام و خسته نباشید،میخواستم بدونم اگر خانم دارای لباس زیر باشد ولی منی مرد روی رانهای او بریزد و سریع آن را پاک کند و نیم ساعت بعد خانم به دستشویی برود و با آب و صابون دستها و آن محل را بشوید و بعد حمام کند آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

2. سلام با شرایطی که گفتین احتمال بارداری منتفیه

3. Storm705

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.
    اگر بعد از 3 4 هفته فهمیده باشیم که بارداری رخ داده ایا میتوان ی جوری جلوی بارداری رو گرفت؟
    خواهش میکنم کمک کنید

4. Storm705 نوشته است: سلام.
    اگر بعد از 3 4 هفته فهمیده باشیم که بارداری رخ داده ایا میتوان ی جوری جلوی بارداری رو گرفت؟
    خواهش میکنم کمک کنید

سلام

آره دوست من،
    روش‌های اورژانسی جلوگیری از بارداری بعد از انجام نزدیکی هم داریم که اگه کمتر از 7 هفته استفاده بشه به بارداری خاتمه می‌ده
    اما چون این روش‌ها مانند روش‌ اورژانسی معمولی نیست
    و دوز بالایی رو به بدن تحمیل می‌کنه
    صرفا بایستی با نظر پزشک تجویز بشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. saba29 نوشته است: من 30 سال سن دارم. پریودم تقریبا منظم است .
    خونریزی پریودم با لکه بینی شروع میشه و بعد از 3 روز خونریزی شروع میشه  .آخرین خونریزی من 28 فروردین 93  شروع شد. و در 18 اردیبهشت 93  رابطه محافظت نشده داشتم . منی خارج از بدن ریخته شد ولی مطمئن نیستم که با واژن برخودرد داشته یا نه. ضمن اینکه ماه گذشته قرص جلوگیری از بارداری مصرف کردم ولی آخرین قرص آن را که مربوط به تاریخ 17 اردیبهشت بود را فراموش کردم بخورم. با توجه به این توضیحات آیا احتمال بارداری وجود دارد؟ نیاز هست که قرص اورژانس مصرف کنم؟

سلام

دوست من
    خیلی مبهم نوشتید
    از مطالب شما من نتونستم دقیقا متوجه بشم سیکل‌تون چند روزه‌س؟ یا اینکه قرص جلوگیری رو از کی استارت زدید؟ چه قرصی استفاده شده؟ و ...
    لطفا براساس تمپلیتی که در اولین پست توسط دکتر رهام عنوان شده، سوال‌تون رو مجددا ارسال کنید تا من یا دوستانم بتونیم به شما کمک کنیم.

تمپلیت این تاپیک:

سلام،
    من x سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم.
    2 - طول دوره 28 روز است.
    3 - دوره خونریزی 7 روز است.
    4 - آخرین بار 7-10-88 خونریزی من شروع شد.
    5 - در تاریخ 21-10-88 یک رابطه جنسی داشتم.
    6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی داخل واژن من تخلیه شد.
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

به هر 6 سوال به صورت دقیق پاسخ بدید ...

6. Storm705

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    m1989 نوشته است:
    Storm705 نوشته است: سلام.
    خواهش میکنم کمک کنید

سلام

آره دوست من،
    روش‌های اورژانسی جلوگیری از بارداری بعد از انجام نزدیکی هم داریم که اگه کمتر از 7 هفته استفاده بشه به بارداری خاتمه می‌ده

ایا روش دیگری وجود نداره که دوز بالایی نداشته باشه؟

7. Storm705 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    Storm705 نوشته است: سلام.
    خواهش میکنم کمک کنید

سلام

آره دوست من،

ایا روش دیگری وجود نداره که دوز بالایی نداشته باشه؟

روشی که من عرض کردم یه روش اورژانسیه دوست من
    روش‌های این تیپی بعضا نیاز به بستری بیمار داره و باید با نظر پزشک انجام بشه
    وگرنه بحث در مورد سقط جنین و اقدامات خودسرانه در زیرزمین عصمت فال‌گیر! در راستای اهداف فروم‌مون نیست و خلاف قوانین محسوب می‌شه
    اگر که بارداری ناخواسته رو تجربه می‌کنید به متخصص زنان مراجعه کنید، ایشون کمک‌تون می‌کنن ...

8. amirf705

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.خسته نباشید.
    من و نامزدم در تاریخ 7 اردیبهشت باهم نزدیکی از معقد داشتیم. نزدکیمون به روش Dogi بود که من ابمو داخل معقد نامزدم ریختم وقتی التمو در اوردم مقداری خیلی کم اب به سمت پایین رفت اما قبل از این که به واژن برسه من با دستمال پاک کردم و برای اطمینان نامزدم هم خودش وازنش رو شست که بارداری پیش نیاد.
    اخرین باریم که نامزدم پریود شد 17 فروردین بود ایشون پریود هاش 10 روز طول میکشه.
    حال الان 21 اردیبهشت هست ایشون هنوز پریود نشده و ما بسیار نگران هستیم.
    نوک سینه هاش درد میکنه که همیشه قبل از پریود شدن درد میگیره دل و کمرشم تا الان 2 3 بار به مدت 2 3 دقیقه تیر کشیده که وقتی میخواهد پریود بشه اینجوری میشه.
    اما امروز حالت تهوه داشت نه اوق میزنه نه بالا میاره فقط حالتشو داشت.
    دیروزم 2 سری 5 سانت زیرنافش به اندازه 2 3 ثانیه تیر کشید.
    حالت تهوش ممکنه واسه معدش باشه؟اخه گاهی اوقات حالت تهوه میگیره برا معدش اما این سری خیلی طول کشید و هنوزم خوب نشده حالت تهوش.
    به نظر شما احتمال بارداری وجود داره؟
    اگر بارداری احتمالش هست چجوری میشه جلوگیری کرد الان؟
    خواهش میکنم کمک کنید.
    ممنون

9. eli9000

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    kaivan110 نوشته است: دست عزیز اگر یه جستجوی کوتا انجام بدی جواب خودتو میگیری توای سایت چندین بار گفته شد پریود مساوی با عدم بارداری اگر شما به خاطر استرس و مسائل دیگه عادت ماهانه را جلو انداختی دیگر دلیل نداره دوباره 17 عادت بشود

ممنونم ولی آخه بخاطر استرس نبوده من چون قرص لووژنسترول خورده بودم زودترپریود شدم
    بعد اینکه این قرصا ممکنه عوارض داشته باشه؟

10. eli9000

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    [quote="eli9000"]ببخشید من وسواس فکری گرفتم برا من دوهفته پیش رابطه سطحی داشتم که از ترس پیشاب با اینکه دخترم 3 ساعت بعد رابطه قرص لووژنسترول مصرف کردم و 5 روز بعد از مصرف اون قرص پریودم به طور کامل شروع شد و تا 7 روز طول کشید میخواستم بدونم با این حال بازم امکان بارداری برام وجود داره؟؟؟
    و اینکه من دوره هام معمولا 28 روزست ومعمولا  17هر ماه پریود میشدم که این ماه بخاطر اون قرص 2 اردیبهشت پریودم شروع شد
    و 9 اردیبهشتم کامل پاک شدم و 10 اردیبشتم یه رابطه خیلی سطحی داشتم که اصلا دخول انجام نشد و تمام مدت کاندوم بوده
    با این حال باز امکان بارداری برام هستش؟
    آخه الان که چند روزه که کمرم و دوطرف کلیه و تخمدان هام درد خفیفی دارن ممکنه از وارض قرص یا دوران تخمک گذاریم باشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    دیروزم بیبی چک گذاشتم که منفی بود
    خیلی بخاطر این دردا نگرانم

11. amirf705

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    amirf705 نوشته است: سلام.خسته نباشید.
    من و نامزدم در تاریخ 7 اردیبهشت باهم نزدیکی از معقد داشتیم. نزدکیمون به روش Dogi بود که من ابمو داخل معقد نامزدم ریختم وقتی التمو در اوردم مقداری خیلی کم اب به سمت پایین رفت اما قبل از این که به واژن برسه من با دستمال پاک کردم و برای اطمینان نامزدم هم خودش وازنش رو شست که بارداری پیش نیاد.
    نوک سینه هاش درد میکنه که همیشه قبل از پریود شدن درد میگیره دل و کمرشم تا الان 2 3 بار به مدت 2 3 دقیقه تیر کشیده که وقتی میخواهد پریود بشه اینجوری میشه.
    حالت تهوش ممکنه واسه معدش باشه؟اخه گاهی اوقات حالت تهوه میگیره برا معدش اما این سری خیلی طول کشید و هنوزم خوب نشده حالت تهوش.
    خواهش میکنم کمک کنید.
    ممنون

ادامه ی چیزایی که در بالا گفتم اقا امروز نامزدم از بیبی چک استفاده کرد بعد از 2 3 ثانیه ی خط قرمز جلوی C روشن شد یعنی بارداری منفیه دیکه؟

12. با سلام آقای دکتر..
    اول از همه عذر خواهی میکنم چون اصن نمیدونم کجا باید سوالمو مطرح میکردم؟؟؟؟ و متاسفانه در حال حاضر اونقدر استرس دارم که نمیتونم رو مطالب سایت و راهنمای سایت تمرکز کنم.. البته مطالعه کردما اما متوجه نشدم..
    میشه لطفا کمکم کنین..
    من سیکل پریود نا منظمی دارم اما بیشتر اوقات به این شکل بود که هر ماه هفت روز زودتر میشدم با توجه به این، این ماه باید امروز پریود میشدم.. اما روز 20 ام یعنی 4 روز پیش با نامزدم رابطه ای سطحی داشتم به طوری که دخولی صورت نگرفت، چون من بکارت دارم و بعد از ریختن مایع منی، سریع بدنمو پاک کرد..  و بعد از 10 ساعت دو قرص همزمان اوسیز 0.75 خوردم و بعد از 12 ساعت دیگه دوباره دوتای دیگه اوسیز 0.75 مصرف کردم... اما اونقدر که استرس داشتم دیشب دوباره دوتای دیگه اوسیز خوردم.. اما هنوز پریود نشدم.. آیا باردارم؟
    خیلی استرس دارم.. لطفا جوابمو بدین.. سپاس از شما..

راستی میشه با توجه به سیکل 24 روزه م بگین زمان تخمک گذاریم چه موقع س؟؟؟
    واقعا ممنون میشم از پاسخگوییتون.

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

13. amirf705 نوشته است:
    خواهش میکنم کمک کنید.
    ممنون

ادامه ی چیزایی که در بالا گفتم اقا امروز نامزدم از بیبی چک استفاده کرد بعد از 2 3 ثانیه ی خط قرمز جلوی C روشن شد یعنی بارداری منفیه دیکه؟

بله از نظر بی بی چک منفیه اما بی بیچک هیچوقت معتبر نیست با یه آزمایش خون ساده خیال خودتون و راحت کنید

14. [quote="eli9000"]
    eli9000 نوشته است: ببخشید من وسواس فکری گرفتم برا من دوهفته پیش رابطه سطحی داشتم که از ترس پیشاب با اینکه دخترم 3 ساعت بعد رابطه قرص لووژنسترول مصرف کردم و 5 روز بعد از مصرف اون قرص پریودم به طور کامل شروع شد و تا 7 روز طول کشید میخواستم بدونم با این حال بازم امکان بارداری برام وجود داره؟؟؟
    و اینکه من دوره هام معمولا 28 روزست ومعمولا  17هر ماه پریود میشدم که این ماه بخاطر اون قرص 2 اردیبهشت پریودم شروع شد
    و 9 اردیبهشتم کامل پاک شدم و 10 اردیبشتم یه رابطه خیلی سطحی داشتم که اصلا دخول انجام نشد و تمام مدت کاندوم بوده
    با این حال باز امکان بارداری برام هستش؟
    آخه الان که چند روزه که کمرم و دوطرف کلیه و تخمدان هام درد خفیفی دارن ممکنه از وارض قرص یا دوران تخمک گذاریم باشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    دیروزم بیبی چک گذاشتم که منفی بود
    خیلی بخاطر این دردا نگرانم

سلام...
    دوست عزیز استرس یکی از عومل به تاخیر انداختن پریودی هست.در یه رابطه سطحی بسیارررررر کم امکان بارداری وجود داره چه برسه به اینه از کاندوم هم استفاه دشه که دیگه صد در صد منفیه.شما قطعا باردار نیستید.تخمک گذاری شما فعلا برای مدتی به هم ریخته بخاطر مصرف قرصها که به احتمال زیاد این دردها بخاطر همون تخمک گذاری هست.انقدر وسواس نداشته باشید که همین وسواسها بهترین روزهای عمرتون و خراب میکنه...

15. amirf705

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    baran1370 نوشته است:
    amirf705 نوشته است:
    خواهش میکنم کمک کنید.
    ممنون

بله از نظر بی بی چک منفیه اما بی بیچک هیچوقت معتبر نیست با یه آزمایش خون ساده خیال خودتون و راحت کنید

خوب نامزد من دیروز پریود شد اما هنوز حالت تهوه داره.
    ایا هنوز امکان بارداری هست؟
    فکرکنم حالت تهوع برای معدش هست درسته؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 27 از 92
رفتن به صفحه :    ... 27 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید