شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد پرده بکارت

1. با سلام لطفا اینکارو خودتون شخصا انجام ندهید چون اینکار نیاز به مهارت داره و نحوه برش رو هم نمیدونید اینکار  شاید به ظاهر ساده بیاد اما اگه درست انجام نشه و کمی دست اشتباها بلرزه امکان داره یه قسمت از بافت ناحیه واژن دچار برش یا خونریزی بشه و در مواردی هم دیده شده که برش یه ناحیه مقعد رسیده و خانم دچار فیستول رکتو واژینال شده  .پرده ارتجاعی اگر مانع دخول بشه و نزدیکی رو سخت بکنه اونوقت با مراجعه به پزشک اینکارو انجام میدن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام دختری 26 ساله هسنم پرده ام از نوع ارتجاعی قابل اتساع است رفتنم پیش زنان و زایمان گفتن پرده ت گشادی داری میشه توضیح بدین ؟اگر موقع ازدواج برم پیش ماما متوجه میشه یا بهم برگه سلامت میده اخه میگن ماما های جوان مهارت ندارن.تو رو خدا جوا ب بدید به ایمیلم تشکر

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

3. 1324413244 نوشته است: با سلام دختری 26 ساله هسنم پرده ام از نوع ارتجاعی قابل اتساع است رفتنم پیش زنان و زایمان گفتن پرده ت گشادی داری میشه توضیح بدین ؟اگر موقع ازدواج برم پیش ماما متوجه میشه یا بهم برگه سلامت میده اخه میگن ماما های جوان مهارت ندارن.تو رو خدا جوا ب بدید به ایمیلم تشکر

======
    -----------------

سلام
    منظورش اینه سوراخ پرده گشاد هست و بهتون گواهی سلامت میدن..تشخیص اینکه شما پردت سالمه یا نه برای کسی که درسشو خونده سخت نیست

موفق باشین

4. سلام
    ببخشید یه سوالی داشتم: من برای معاینه پرده پیش ماما رفتم گفت که پرده سالمه فقط یه خراش خیلی کوچیک داره که خیلی مهم نیست.
    علت این خراش از چیه؟
    پیش متخصص هم برم همینو بهم میگه؟
    تو گواهی سلامت این خراش رو مینویسن؟
    وقتی پرده سالم هست میتونن نوعش رو تشخیص بدن دیگه، درسته؟؟

5. Baran_22 نوشته است: سلام
    ببخشید یه سوالی داشتم: من برای معاینه پرده پیش ماما رفتم گفت که پرده سالمه فقط یه خراش خیلی کوچیک داره که خیلی مهم نیست.
    علت این خراش از چیه؟

سلام

اگه چیزی وارد واژن نشده ابدا جای نگرانی نیست
    متخصص زنان که سهله، به پزشکی قانونی هم که مراجعه کنید اون برگه‌ی سه نقطه‌ای! رو قطعا دریافت می‌کنید.

1. سلام با تشکر از سایت خوبتون
    1.من دو بار برای معاینه پرده بکارت رفتم.دکتر اولی به من گفت پرده تو از نوع حلقوی هستش و یه متخصص رو بهم معرفی کرد کفت برو پیشش تا اونم معاینه کنه و بهت گواهی سلامت بکارت بده.پیش یه دکتر دیگه رفتم اون گفت پرده تو معمولی هست و خونریزی هم داری ولی با توجه به آمادگی حین رابطه میتونه خونریزی تو کم یا زیاد باشه.حالا من میخام بدونم حرف کدوم دکتر درسته ؟البته این رو هم بگم که خواهر و مادرم هم حلقوی ارتجاعی بودن و خونریزی نداشتن و اینکه من دو سال پیش حین شستشو در حمام انگشتم(2بندانگشتم) با داخل واژنم رفت و سریع اون رو بیرون کشیدم ولی نه خونی دیدم و نه دردی داشتم.
    2.من وهمسرم یک ماه دیگه عروسیمونه و  تا 3سال قصد بچه دار شدن نداریم.خودم تصمیم داشتم  قرص مصرف کنم ولی تو اینترنت خوندم که قبل مصرف قرص حتمن باید با دکتر مشاوره کنی به همین خاطر به دکتر گفتم موضوعو اونم گفت ال دی مصرف کن ولی هیچ مشاوره یا آزمایش  نداشت که؟
    3.من در 2 سال دوره عقدم تقریبا 6 دفعه از روش اورژانسی اچ دی مصرف کردم البته هیچ رابطه ای نداشتیم فقط سطحی بوده  ولی من به خاطر وسواس فکری و اینکه خاطرم راحت شه اورژانسی قرص میخوردم هیچ دفعه هم خونریزی نداشتم فقط یکم حالت تهوع داشتم و اینکه اوایل پریودی منظمی داشتم هر 23ماه .ولی این اواخر نامنطم شده سری قبل 3 فروردین پریود شدم تا دهم. بعد 18 ماه اورژانسی قرص خوردم و دوروز بعدش به مدت 3روز خونریزی خیلی کمی داشتم .الان هم که هنوز پریود نشدم .میخام بدونم  اون خونریزی سه روزه واسه چی بوده؟به خاطر قرص؟پس چرا دفعات قبل اینطور نبوده؟البته تست بارداری زدم موردی نداشته.
    4.دویدن تو دوره ی پریودی خطری داره؟خوبه یا بد؟

======
    -----------------

6. m1989 نوشته است:
    Baran_22 نوشته است: سلام
    علت این خراش از چیه؟

سلام

متخصص زنان که سهله، به پزشکی قانونی هم که مراجعه کنید اون برگه‌ی سه نقطه‌ای! رو قطعا دریافت می‌کنید.

علت این خراش از چیه؟
    ممنون میشم اگه به این 2 تا سوالم جواب بدین.

7. bobs نوشته است:

1. سلام با تشکر از سایت خوبتون
    1.من دو بار برای معاینه پرده بکارت رفتم.دکتر اولی به من گفت پرده تو از نوع حلقوی هستش و یه متخصص رو بهم معرفی کرد کفت برو پیشش تا اونم معاینه کنه و بهت گواهی سلامت بکارت بده.پیش یه دکتر دیگه رفتم اون گفت پرده تو معمولی هست و خونریزی هم داری ولی با توجه به آمادگی حین رابطه میتونه خونریزی تو کم یا زیاد باشه.حالا من میخام بدونم حرف کدوم دکتر درسته ؟البته این رو هم بگم که خواهر و مادرم هم حلقوی ارتجاعی بودن و خونریزی نداشتن و اینکه من دو سال پیش حین شستشو در حمام انگشتم(2بندانگشتم) با داخل واژنم رفت و سریع اون رو بیرون کشیدم ولی نه خونی دیدم و نه دردی داشتم.
    2.من وهمسرم یک ماه دیگه عروسیمونه و  تا 3سال قصد بچه دار شدن نداریم.خودم تصمیم داشتم  قرص مصرف کنم ولی تو اینترنت خوندم که قبل مصرف قرص حتمن باید با دکتر مشاوره کنی به همین خاطر به دکتر گفتم موضوعو اونم گفت ال دی مصرف کن ولی هیچ مشاوره یا آزمایش  نداشت که؟
    3.من در 2 سال دوره عقدم تقریبا 6 دفعه از روش اورژانسی اچ دی مصرف کردم البته هیچ رابطه ای نداشتیم فقط سطحی بوده  ولی من به خاطر وسواس فکری و اینکه خاطرم راحت شه اورژانسی قرص میخوردم هیچ دفعه هم خونریزی نداشتم فقط یکم حالت تهوع داشتم و اینکه اوایل پریودی منظمی داشتم هر 23ماه .ولی این اواخر نامنطم شده سری قبل 3 فروردین پریود شدم تا دهم. بعد 18 ماه اورژانسی قرص خوردم و دوروز بعدش به مدت 3روز خونریزی خیلی کمی داشتم .الان هم که هنوز پریود نشدم .میخام بدونم  اون خونریزی سه روزه واسه چی بوده؟به خاطر قرص؟پس چرا دفعات قبل اینطور نبوده؟البته تست بارداری زدم موردی نداشته.
    4.دویدن تو دوره ی پریودی خطری داره؟خوبه یا بد؟

======
    -----------------

سلام

من فقط پاسخ سوال اول‌تون رو می‌دم
    چون سوالای دیگه‌تون به این تاپیک مربوط نمی‌شه
    شما «باید» سوالاتون رو به طور مجزا و در تاپیک‌های مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمونید.
    اما پاسخ:
    اختلاف در تشخیص نوع بکارت زیاد رخ می‌ده دوست من
    و اینکه بخواد موقع ازاله شدن خون‌ریزی داشته باشه یا نه، زیاد نمی‌شه روش مانور داد
    هر دو احتمال، کم یا زیاد، وجود داره
    با این حال
    شما می‌تونید به متخصص سومی هم مراجعه کنید و نظر ایشون رو هم جویا بشید.

8. Baran_22 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    علت این خراش از چیه؟

سلام

علت این خراش از چیه؟

سلام

براتون نوشتم که
    اگه چیزی وارد واژن نشده جای نگرانی وجود نداره
    و اون خراش هم ممکنه تشخیص غلط مامایی که شما رو ویزیت کرده، باشه
    من اینجا ضمن احترامی که برای دوستان مامایی قائل هستم
    اما اساسا توصیه می‌کنم برای معاینه‌ی پرده‌ی بکارت به متخصص زنان مراجعه کنید که تسلط دقیق‌تری بر آناتومی دستگاه تناسلی داره
    آره، نوع بکارت قابل تشخیصه دوست من ...

9. سلام
    من دو روز قبل با نامزدم نزدیکی انجام دادم،البته دخولی از جلو صورت نگرفت اما بعد از این عمل متوجه شدم حدود 2میلی متر از قسمت پائینی مهبل من پاره شده و دچار سوزش شدم.منظورم قسمتی از فاصله بین مهبل تا مقعده
    باید چیکار کنم؟به بکارتم که آسیبی نرسیده؟

10. m1989 نوشته است:
    Baran_22 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    علت این خراش از چیه؟

سلام

علت این خراش از چیه؟

سلام

براتون نوشتم که
    اگه چیزی وارد واژن نشده جای نگرانی وجود نداره
    و اون خراش هم ممکنه تشخیص غلط مامایی که شما رو ویزیت کرده، باشه
    من اینجا ضمن احترامی که برای دوستان مامایی قائل هستم
    اما اساسا توصیه می‌کنم برای معاینه‌ی پرده‌ی بکارت به متخصص زنان مراجعه کنید که تسلط دقیق‌تری بر آناتومی دستگاه تناسلی داره
    آره، نوع بکارت قابل تشخیصه دوست من ...

سلام
    پس با توجه به حرف شما، پرده سالم بوده که نوعش رو تشخیص داده و بهم گفت که حلقوی هستش.

11. ashabilord نوشته است: سلام
    من دو روز قبل با نامزدم نزدیکی انجام دادم،البته دخولی از جلو صورت نگرفت اما بعد از این عمل متوجه شدم حدود 2میلی متر از قسمت پائینی مهبل من پاره شده و دچار سوزش شدم.منظورم قسمتی از فاصله بین مهبل تا مقعده
    باید چیکار کنم؟به بکارتم که آسیبی نرسیده؟

سلام...
    با توجه به نازکی پوست اون قسمت احتمالا در اثر فشار خراش ایجاد شده اما برای اطمینان از سالم بودن بکارت باید به پزشک مراجعه کنید

12. سلام خسته نباشید ،
    همه ی کاراتون رو پیگیری کردم و خوندم
    من برای اولین باری ک پریود شدم از حس کنجکاوی ک این خون از کجا میاد و چ جوری متاسفانه دستمو وارد اون قسمت کردم(البته فقط یک بار) اصلا دردم نیومد و همون موقع من توو روزای 4 پریودی بودم و یادم میاد خونم هم حالت طبیعی دفع میشد ، سایت شمارو بر حسب اتفاق ک دنبال منشا ی مریضی میگشتم پیدا کردم و حدود چند روز مدام دارم سوالات و جوابات رو میخونم ،
    حالا من 24 سالم هست حدود 13 سالگی پریود شدم اصلا فک نمیکردم با انگشت بشه پرده پاره شه و انقد پرده در پایین قرار داشته باشه ، حالا میترسم واقعا پرده م پاره شده باشه

ممنتون میم اگه جوابمو بدین

13. Roumisa نوشته است: سلام خسته نباشید ،
    همه ی کاراتون رو پیگیری کردم و خوندم
    من برای اولین باری ک پریود شدم از حس کنجکاوی ک این خون از کجا میاد و چ جوری متاسفانه دستمو وارد اون قسمت کردم(البته فقط یک بار) اصلا دردم نیومد و همون موقع من توو روزای 4 پریودی بودم و یادم میاد خونم هم حالت طبیعی دفع میشد ، سایت شمارو بر حسب اتفاق ک دنبال منشا ی مریضی میگشتم پیدا کردم و حدود چند روز مدام دارم سوالات و جوابات رو میخونم ،
    حالا من 24 سالم هست حدود 13 سالگی پریود شدم اصلا فک نمیکردم با انگشت بشه پرده پاره شه و انقد پرده در پایین قرار داشته باشه ، حالا میترسم واقعا پرده م پاره شده باشه

ممنتون میم اگه جوابمو بدین

خوب دوست عزیز
    شما که جوابات رو پیگری کردید حتما هم متوجه شدید که باید برای فهمیدن پاسختون باید برای معاینه به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا ایشون نظرش رو بده
    اگر بکارتتون از نوع ارتجاعی و امثال اون باشه میشه خوشبین بود که از بین نرفته باشه یا آسیب چندانی ندیده باشه

14. سلام من 22 سالمه چندماه پیش برایه معاینه ی هایمن پیش یه دکتر متخصص زنان رفتم و گفت پرده ی من ارتجاعی یا همون حلقوی هستش اما چون سه نوع پپرده ی ارتجاعی داریم که فقط یه نوعش خونریزی نمیکنه و نوع پرده ی من با اینکه ارتجاعیه صد در صد پاره میشه و خونریزی میکنه اما تویه مطالغات خود من و جستجوهام تو سایت چنین چیزی نیست و پرده های ارتجاعی خونریزی ندارند و در نهایت فقط مقداری اسیب میبینند پس این دکتر چرا این حرف و به من زد ممکنه الکی گفته باشه ؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 11 از 25
رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید