شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 26 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. با سلام
    من 15 روز مانده به پریود با نامزدم رابطه داشتم ولی اصلا آب به من نخورد چون ایشان لباس داشتند بعد نیم ساعتی صحبت کردیم که دوباره تقاضا رابطه کردن من آلت ایشون خوردم خودشم دست زد به آلتش بعد با همون دست به واژن من دست زد
    آیا احتمال بارداری هست؟
    خیلی ممنون بابت سایت شما

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

2. سلام با توجه به اینکه در دوران پر خطر رابطه داشتین و اسپرم نیم تا چهار ساعت در محیط بیرون بدن زنده میمونه احتمال بارداری وجودداره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام و عرض ادب
    زنی 27 ساله هستم و 8 ماهه ازدواج کردم.قبل ازدواج عادت ماهانه منظمی داشتم ولی بعد از ان حدود 3 ماه بعد، عفونت و خارش واژن گرفتم که با مراجعه به دکتر برطرف شد ولی زمان پریودم بهم ریخت.بهمن ماه 29 ام پریود شدم و اسفند ماه نشده و فروردین ماه4 ام یا 5 ام پریود شدم روزهای 10 11 12 و 13 فروردین رابطه جنسی داشتیم که یا با کاندوم محافظت کردیم یا طبیعی.با توجه به اینکه من و همسرم به دلیل شغلی در یکجا زندگی نمی کنیم تصمیم نداریم که تا زمان اینکه محل شغل وزندگیمان یکی شود بچه دار شویم.اما امروز 13 اردیبهشت هست و هنوز پریود نشدم و روز 7 ام 12 ام و 13 ام اردیبهشت از بی بی چک mediacore استفاده کردم و هر سه منفی شده ولی ترشحات سفید زیادی داشتم در 2 هفته اخیر که هر روز فک میکردم فردا پریود میشوم ولی نمیشدم. در روز 28 فروردین هم اوج ترشحات بود وتمایلات جنسی ام هم افزایش یافته بود. لطفاراهنماییم کنید.خیلی نگرانم .
    از توجه و لطفتون کمال تشکر را دارم.

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

4. سلام 27 سالمه طول قاعدگیم 5 روزه و بین 27 تا 30 روزه است روزهای 5 و 8 و 10 پریودی رابطه محافظت نشده داشتم امروز روز نوزدهم پریودیمه یه لک کوچک داخل ترشحم دیدم و بیبی چکم بعد چند ساعت دومین خطش خیلی کمرنگ مشخص شد خیلی استرس دارم یعنی حامله ام؟ کی آزمایش خون بدم؟ دارم میمیرم زود جواب بدین مرسی

5. 24سالمه.پریود منظم با سیکل 30روزه دارم. از 31فروردین تا 6 اردیبهشت آخرین پریودم بوده.و روز 8 اردیبهشت نزدیکی بدون دخول داشتم.که طی رابطه ارضا نشدم و فقط منی بر روی نواحیبالای کلیتوریس تماس داشت و سریع با دستمال پاک کردم. الآن که بعد از یک هفته در دروه ی تخمگ کذاری هستم دردهایی زیر دلم دارم.میخواستم مطمءن بشم که احتمال بارداری درمن وجود نداره. ممنون میشم اگه کمکم کنین

6. sarvebahar نوشته است: 24سالمه.پریود منظم با سیکل 30روزه دارم. از 31فروردین تا 6 اردیبهشت آخرین پریودم بوده.و روز 8 اردیبهشت نزدیکی بدون دخول داشتم.که طی رابطه ارضا نشدم و فقط منی بر روی نواحیبالای کلیتوریس تماس داشت و سریع با دستمال پاک کردم. الآن که بعد از یک هفته در دروه ی تخمگ کذاری هستم دردهایی زیر دلم دارم.میخواستم مطمءن بشم که احتمال بارداری درمن وجود نداره. ممنون میشم اگه کمکم کنین

وقتی رابطه شما در تاریخ تخمک گذاری نبوده احتمال بارداری وجود نداره

7. سلام
    من33 سالمه
    با دوستم4روز پیش نزدیکی داشتم، باکره هستم
    از پشت دخول کرد یه بار ریخت داخل آبشو و یه بار
    آبش رو ران من پاشید
    کامل شستیم
    بعد رو آلت من مالید
    من ارضا نمی شدم
    مجبور شد با زبان من رو ارضا کنه
    بعدش اصرار کرد که قرص بخورم سیپروترون کامپاند داشتم یکی خوردم
    ممنکه باردار شده باشم؟

8. دست عزیز اگر یه جستجوی کوتا انجام بدی جواب خودتو میگیری توای سایت چندین بار گفته شد پریود مساوی با عدم بارداری اگر شما به خاطر استرس و مسائل دیگه عادت ماهانه را جلو انداختی دیگر دلیل نداره دوباره 17 عادت بشود

9. m1368

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من 24ساله هستم اسفند ماه با نامزدم رابظه سطحی داشتیم که در زمان ‍پر خطر نبود من قرص اووسیز خوردم فروردین با 11روز تاخیر بالاخره پریود شدم و از اون زمان تا الان رابطه جنسی نداشتم اما با وجود گذشتن 11روز از زمان پریود شدن این ماه  من هنوز پریود نشدم نکنه باردارم؟دارم میمیرم

10. m1368 نوشته است: سلام
    من 24ساله هستم اسفند ماه با نامزدم رابظه سطحی داشتیم که در زمان ‍پر خطر نبود من قرص اووسیز خوردم فروردین با 11روز تاخیر بالاخره پریود شدم و از اون زمان تا الان رابطه جنسی نداشتم اما با وجود گذشتن 11روز از زمان پریود شدن این ماه  من هنوز پریود نشدم نکنه باردارم؟دارم میمیرم

پریود شدین، رابطه سطحی داشتین، قرص اورژانسی خوردین
    این سه دلیل کافی برای باردار نبودن شما
    نگران نباشید

11. IR_mina33 نوشته است: سلام
    من33 سالمه
    با دوستم4روز پیش نزدیکی داشتم، باکره هستم
    از پشت دخول کرد یه بار ریخت داخل آبشو و یه بار
    آبش رو ران من پاشید
    کامل شستیم
    بعد رو آلت من مالید
    من ارضا نمی شدم
    مجبور شد با زبان من رو ارضا کنه
    بعدش اصرار کرد که قرص بخورم <a>سیپروترون</a> کامپاند داشتم یکی خوردم
    ممنکه باردار شده باشم؟

هنگام رابطه چندم سیکلتون بوده؟
    احتمال بارداری نیست مگه اینکه منی از پشت خارج و به واژن رسیده باشه

12. 22474 نوشته است: سلام 27 سالمه طول قاعدگیم 5 روزه و بین 27 تا 30 روزه است روزهای 5 و 8 و 10 پریودی رابطه محافظت نشده داشتم امروز روز نوزدهم پریودیمه یه لک کوچک داخل ترشحم دیدم و بیبی چکم بعد چند ساعت دومین خطش خیلی کمرنگ مشخص شد خیلی استرس دارم یعنی حامله ام؟ کی آزمایش خون بدم؟ دارم میمیرم زود جواب بدین مرسی

چون رابطه محافظت نشده داشتین امکان بارداری وجود داره
    بهتره برای اطمینان یه آز خون بتا بدید

13. من 30 سال سن دارم. پریودم تقریبا منظم است .
    خونریزی پریودم با لکه بینی شروع میشه و بعد از 3 روز خونریزی شروع میشه  .آخرین خونریزی من 28 فروردین 93  شروع شد. و در 18 اردیبهشت 93  رابطه محافظت نشده داشتم . منی خارج از بدن ریخته شد ولی مطمئن نیستم که با واژن برخودرد داشته یا نه. ضمن اینکه ماه گذشته قرص جلوگیری از بارداری مصرف کردم ولی آخرین قرص آن را که مربوط به تاریخ 17 اردیبهشت بود را فراموش کردم بخورم. با توجه به این توضیحات آیا احتمال بارداری وجود دارد؟ نیاز هست که قرص اورژانس مصرف کنم؟

14. Tina97

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان.. ی مشکلی برام پیش اومده خواهش میکنم راهنماییم کنید.. من 2 روز پیش با نامزدم رابطه جنسی بدون دخول داشتم .. اون زود تر از من ارضا شد و  بعد ازون التشو شست .. بعدش منو با عمل ل.ا.پ.ا.ی ارضا کرد .. نگرانم .. ممکنه ذرات اسپرم هنوز روی سطح اون مونده باشه و با این عمل وارد واژن من شده باشه ؟؟ 6 روز از اتمام عادت ماهانم میگذشت و من عادت تقریبا نامنظمی دارم .. یعنی با اختلاف 3 4 روز در هر ماه مریض میشم و 7 روزه هست..
    من تا الان هیچ پیشگیری انجام ندادم و شدید نگرانم .. لطفا راهنماییم کنید ... Sad

15. Tina97 نوشته است: سلام دوستان.. ی مشکلی برام پیش اومده خواهش میکنم راهنماییم کنید.. من 2 روز پیش با نامزدم رابطه جنسی بدون دخول داشتم .. اون زود تر از من ارضا شد و  بعد ازون التشو شست .. بعدش منو با عمل ل.ا.پ.ا.ی ارضا کرد .. نگرانم .. ممکنه ذرات اسپرم هنوز روی سطح اون مونده باشه و با این عمل وارد واژن من شده باشه ؟؟ 6 روز از اتمام عادت ماهانم میگذشت و من عادت تقریبا نامنظمی دارم .. یعنی با اختلاف 3 4 روز در هر ماه مریض میشم و 7 روزه هست..
    من تا الان هیچ پیشگیری انجام ندادم و شدید نگرانم .. لطفا راهنماییم کنید ... Sad

احتمال بارداری در شما وجود نداره
    نگران نباشید
    اما برای اینکه دفعه بعد دچار شک و شبهه نشوید بهتره از کاندوم استفاده کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 26 از 92
رفتن به صفحه :    ... 26 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید