شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نیاز جنسی و عصبی بودن

1. سلام ..من یه دختر 30 ساله هستم و مجرد که تا حالا رابطه ی جنسی نداشتم ... و خیلی ازا این موضوع رنج می برم و عصبی هستم.. این نیاز هفته ای یکی دوبار تو وجود من هست و از اینکه نمیتونم کاری کنم خیلی به هم میریزم..یکی دوبار هم خود ارضایی داشتم و لی میترسیدم ارضا شم شاید اسیبی برسونم به خودم و عواقب داشته باشه از جمله مشکلات روحی... ایا راه حلی وود داره؟؟داروی خاصی هست؟ یا اگه خودارضایی باشه امکان داره بعد ها دچار مشکل شم؟؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. aftab1363 نوشته است: سلام ..من یه دختر 30 ساله هستم و مجرد که تا حالا رابطه ی جنسی نداشتم ... و خیلی ازا این موضوع رنج می برم و عصبی هستم.. این نیاز هفته ای یکی دوبار تو وجود من هست و از اینکه نمیتونم کاری کنم خیلی به هم میریزم..یکی دوبار هم خود ارضایی داشتم و لی میترسیدم ارضا شم شاید اسیبی برسونم به خودم و عواقب داشته باشه از جمله مشکلات روحی... ایا راه حلی وود داره؟؟داروی خاصی هست؟ یا اگه خودارضایی باشه امکان داره بعد ها دچار مشکل شم؟؟؟

سلام

متوجه نمی‌شم چرا فعالیت جنسی ندارید و به دنبال سرکوب اون هستید!
    من اینجا اکیدا به دوستان‌مون توصیه کردم و می‌کنم که
    از سرکوب کردن اون‌چه که تحت عنوان Libido یا s.#.e.#.x Drive یا میل جنسی مطرح می‌شه، به‌ جِد خودداری کنند (خصوصا شما که خاطرم هست تجربه‌ی ناگواری در این مورد دارید)
    تجویز دارو‌های آنتی‌آندروژنی برای افراد هاپیر سکچوال غیرطبیعی انجام می‌شه که شما با این توصیفاتی که نوشتید ابدا در این گروه قرار نمی‌گیرید.
    و نکته‌ی کنکوری! آخر
    پروسه‌ای که در خودارضایی طی می‌شه چیزی جز پروسه‌ی رابطه‌ی جنسی نیست دوست من
    اساسا از نظر علم پزشکی،
    خودارضایی، اگه افراطی نباشه، عارضه‌ی خاصی، چه فیزیولوژیکی چه سَیکولوژیکی، نداره.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  3. خب من مجرد هستم نمیتونم با کسی رابطه ی جنسی داشته باشم .. امکان داره بعد ها برام مشکل پیش بیاد....
    به نظر شما خودارضایی عوارض روحی روانی نداره؟

4. aftab1363 نوشته است:
    خب من مجرد هستم نمیتونم با کسی رابطه ی جنسی داشته باشم .. امکان داره بعد ها برام مشکل پیش بیاد....
    به نظر شما خودارضایی عوارض روحی روانی نداره؟

سلام

ابدا منظورم این نبود که به طور خاص پارتنر جنسی از جنس مخالف داشته باشید
    من همچنان اینجا هستم و انجام رابطه‌ی جنسی قبل از ازدواج رو نه تأیید می‌کنم نه رد
    معتقدم این موضوع به فرهنگ، اعتقادات، نحوه‌ی نگرش و etc دو طرف اون ماجرا مربوط می‌شه  
    خودارضایی، رابطه‌ی جنسی با جنس موافق، رابطه‌ی جنسی با جنس مخالف و ... در دسته‌ی «فعالیت‌های جنسی» (که در خط اول پست قبلی منظور من بود) قرار می‌گیرن و آلترناتیوهایی هستن که شما می‌تونید، به جای سرکوب کردن میل جنسی‌تون، انتخاب کنید.

اون درگیری‌های روحی بعد از خودارضایی که فرمودید به بک‌گراند ذهنی غلط خود فرد و تلقی نادرست اون در اثر حرفای کوچه‌ و بازاری از این موضوع برمی‌گرده
    همون‌طور که می‌بینید به صورت خیلی واضح نوشتم "از نظر علم پزشکی" و نظر شخصی من نیست
    اساسا اون‌چه که تحت عنوان Masturbation (خودارضایی) در رفرنس‌های بین‌المللی مطرح می‌شه تمرینی هستش به منظور تجربه‌ی ارگاسم بهتر
    مجددا تأکید می‌کنم
    هر سه مورد فوق (به طور خاص دو مورد اول)، در علم پزشکی (به طور دقیق‌تر علم روان‌پزشکی) نه بیماری هستن و نه اختلال و مادامی‌که مصداقی از پارافیلیا نباشن ابدا نیازی به مداخله‌ی پزشکی ندارن
    از همین روی،
    مشاهده می‌کنیم که
    زمانی که خانمی (همچنین آقایی) از عدم ارگاسم رنج می‌بره و به روانپزشک مراجعه می‌کنه این سوال
    "آیا در خلوت خودت هم ارگاسم رو تجربه می‌کنی؟"
    جزو اولین سوال‌هاست و تجویزی جهت بهبود وضعیت فرد در رسیدن به ارگاسم ...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. من تو یه سایتی خونده بودم که گفتن امکان داره بعد خودارضایی بدن خانما تغییر شکل بده ...و اینکه به با تماس بدن و مالش بدن امکان داره به بکارت اسی برسه... به نظر شما تا چه حد میتونه درست باشه ؟؟ اصلا همچین چیزی وجود داره؟

6. aftab1363 نوشته است: من تو یه سایتی خونده بودم که گفتن امکان داره بعد خودارضایی بدن خانما تغییر شکل بده ...و

من نمی‌دونم چرا اصرار دارید خودارضایی رو از رابطه‌ی جنسی جدا کنید!
    این دو مقوله از یه Category هستن دوست من و از هم قابل تفکیک نیستن!
    همون‌طور که خدمت‌تون عرض کردم
    پروسه‌ای که در خودارضایی طی می‌شه عینا و دقیقا در رابطه‌ی جنسی هم اتفاق می‌فته
    اگه قرار باشه در خودارضایی بدن خانم‌ها تغییر شکل بده! این اتفاق در رابطه‌ی جنسی هم رخ خواهد داد!
    از این دست سخنان وزین! و گرانقدر! در کوچه و بازار به وفور پیدا می‌شه دوست من
    حتی پا رو فراتر هم گذاشتن و سخنان گرانبارتر و «تئوری‌های دایی‌جان ناپلئونی‌تری» مبنی بر "ریزش مو!"، "کوتاه شدن قد!"، "نازایی!!" و قس‌علی‌هذا رو هم مطرح کردن!
    اما من جای شما باشم کمترین بها رو هم برای این دست سخنان سه نقطه‌ای! قائل نمی‌شم و ترجیح می‌دم رفرنس‌های تخصصی و معتبر بین‌المللی و غیرفارسی رو چک کنم ...

نقل قول: اینکه به با تماس بدن و مالش بدن امکان داره به بکارت اسی برسه... به نظر شما تا چه حد میتونه درست باشه ؟؟ اصلا همچین چیزی وجود داره؟

قطعا "تماس بدن و مالش بدن"! کوچکترین آسیبی به بکارت نمی‌رسونه
    اگه منظورتون «مالش کلیتوریس» باشه باید خدمت‌تون عارض شم که تنها در صورتی که در اثر جوگرفتگی، انگشت یا شی یا ... وارد واژن بشه به بکارت آسیب خواهد رسید؛ در غیر اینصورت هیچ‌گونه اتفاق خاصی برای بکارت رخ نخواهد داد.  
    اون قسمتی که عنوان کردم افراطی نباشه برای همینه دوست من
    در همین فروم خودمون بگردید خانمی داشتیم که با شیردوش مشغول بوده ...
    یا کیس دیگری داشتیم که با گوشه‌ی میز! ...
    اینها مصداقی از افراط هستن و آسیب‌زا ...
    دقیقا و دقیقا همون‌طور که روابط جنسی‌ای که مصداق پارافیلیا هستن و آسیب‌زا ...

پ.ن: من دارم توضیح واضحات می‌نویسم دوست من؛ همین‌ طوری پیش برید این فروم مثنوی هفتاد مَن می‌شه و به پایان نمی‌رسه!

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  7. با سلام
    پاسخ های بسیار جالب و مفید و بروز دوستمون شاید دیگه جای بحث وچون و چرا باقی نگذارد من با 95 در صد پاسخ های ایشان موافقم واون 5 در صد هم بابت عرف و فرهنگ حاکم بر جامعه و عقاید سنتی ومذهبی که البته اونم با یک بحث علمی و کارشناسی تحت اشعاع اون 95 درصد قرار میگیره .
    بنابر این من نیز به  نوبه خودم به دوستمون آفتاب هم پیشنهاد ازدواج میکنم و هم اینکه تا وقوع اتفاق مبارک ازدواج درست منطقی و براساس اصول علمی فکر نموده و برای گشودن گره هر مشگلی اقدام  کنید نه بر اساس عقاید عهد عتیق و خرافه های نه نه کلثوم  و در پایان در خانه اگر کس است یک حرف بس  است                            . شاد سلامت باشید

8. دوست عزيز آفتاب

شما از فعاليت هاتون کمتر می نويسين و فقط مشکل اصلی رو مطرح می کنين که ممکن هست با مسائل ديگه هم مرتبط باشه.

البته اون مسئله ای رو که براتون پيش آمده رو در نوشته های قبليتون خوندم ولی در اونجا هم در پاسخ دوستان ننوشتين که آيا ورزش می کنين؟ کتاب می خونين؟

وزن بدن در اين زمينه می تونه مهم باشه ، البته نه اينکه حتمن بشه قانون کلی داشت.

-با ورزش شايد بتونين کمی اين موضوع تحريک رو پوشش بدين

-با يادگيری چرخش چاکراها و جريان انرژی و در نهايت يادگيری تانترا هم پسرها هم دخترها می تون انرژی جنسيشون رو در بدن چرخش داده و اون رو حفظ کرده و هم از اين مشکل تحريک خلاص بشوند و هم اين انرژی را در جاهای ديگه مثل انرژی خوب در روابط اجتماعی و ورزش استفاده کنند.

شاداب باشيد

ژاسينا

9. سلام ژاسینای عزیز میتونم خواهش کنم در مورد 2 خط آخر بیشتر توضیح بدین؟؟چون فکر میکنم اکثر مجردها این مشکل رو دارن،

10. mahshad1366 نوشته است: سلام ژاسینای عزیز میتونم خواهش کنم در مورد 2 خط آخر بیشتر توضیح بدین؟؟چون فکر میکنم اکثر مجردها این مشکل رو دارن،

مهشاد عزيز

چند کلمه کليدی که در اين دو سطر ذکر کردم می تونه برای شما کمک باشه که در اين مورد در اينترنت مطالعه کنيد و منابع مورد نظر رو پيدا کنيد.

چاکرا
    چرخش انرژی
    تانترا

همه ما شايسته است که با عرفان شرقی آشنا شده و از اين طريق به بدن خودمون بيشتر آشنا بشيم

به طور نمونه بعد از تحقيق بسياری که در اين زمينه ها داشتم متوجه شدم که چاکراها که چينی ها و هندی ها و ژاپنی ها بر روی آنها تمرکز می کردند و انرژی بدن را تحت کنترل داشتند ، بر روی غدد بدن ما قرار دارند.

در واقع در زمان قديم غدد شناسايی نشده بودند اما عارفان پی برده بودند که هنگامی که بر روی اين نقاط از بدن خود تمرکز می کنند اتفاقات خاصی در انرژی بدنشان اتفاق می افتد.

نکته ای که وجود دارد اين است که تمرکز بر هر نقطه از بدن می تواند آن نقطه را التيام بخشد و اين می تواند از طريق علم پزشکی نيز توجيه گردد که با گرم کردن يک نقطه از بدن با کيسه آب گرم يا با تمرکز بر آن نقطه ، خون بيشتری در آن نقطه جريان پيدا می کند و التيام (ترميم ) را تسريع می کند.

حال شما لازم است مقولات بسياری را در اين زمينه بياموزيد

-Relaxation
    -Concentration
    -Meditation
    -Tantric meditation

در ابتدا لازم است چاکراها را مطالعه کنيد و اينکه هرکدام چه انرژی هايی  دارند
    سپس طريقه تمرکز بر هرکدام را بياموزيد

تذکر مهم : با چاکرای 6 که همان چشم سوم است و چاکرای 1 که همان تجمع انرژی جنسی است به هيچ عنوان کاری نداشته باشيد!

بعد از اينکه تمرکز و ريلکسيشن و مديتيشن را آموختيد می توانيد انرژی را در بين اين چاکراها به صورت يک خط مستقيم از پايين به بالا و سپس به طور برعکس جابه جا کنيد که اين تانترای مقدماتی خواهد بود.

اميدوارم موفق بشيد
    اگر پيگير باشيد مطمئنم که موفق می شيد

در مورد نظر دوستمون که نوشتند خودارضايی از نظر علمی ضرر نداره شايسته هست که موافقت خودم را اعلام کنم اما لازم هست که نظر خودم رو هم که چند سال پيش در اين سايت نوشتم تکرار کنم که بر روی شکل و فرم ظاهری آلت تاثير می زاره و ممکن هست که کمی از تپلی لب های بيرونی آلت خانم ها بکاهه يا اينکه اونها رو از هم باز کنه يا اينکه لب های داخلی در اثر مالش بزرگتر بشوند و بيرون بيايند.

اما از اين نظر که خودارضايی همان عمل جنسی هست موافقم و فقط در پوزيشن های مختلف اثرات ظاهری متفاوتی بر جای میگذاره مثل همان هايی که نوشتم همانطور که در دخول هم اثرات متفاوت ديگری بر آلت هر دو طرف ايجاد می شود.

شاداب باشيد

ژاسينا

11. يک روش ساده که می تونم پيشنهاد کنم اينه که در قسمت زير شکم هنگامی که تحريک اتفاق می افته، يک توده ابری از انرژی رو در نظر بگيريد و تصويرسازی کنيد که اين ابر از لايه های شکم رو به بالای بدن حرکت می کنه و از سينه رد می شه و از گلو و گردن گذر کرده و به سر می رسه. اين روند رو چندين بار تکرار کنيد تا انرژی به سر منتقل بشه و تحريک خاموش بشه. با اين کار انرژی حفظ می شه و می تونه در خلاقيت و ورزش به کار گرفته بشه.

شاداب باشيد

ژاسينا

12. سلام
    ابتدا در مورد دوست عزیزم که گفت من رابطه قبل از ازدواج رو نه رد میکنم نه قبول.
    دو نفر رو دقیقا میشناسم که عوارض اینکارشونو دیدن
    دختر:یکی از همسایگان ما از سن 19 تا 25 با پسر رابطه داشته و بعد از ازدواجش میاد با دوست من دوست میشه دوستم میگه مگه شما شوهر نداری؟ اون دختر گفت من نمیتونم با یک نفر ثابت بمونم
    از نظر اعتقادی هم هرکس نظر خودشو داره ولی نظر من چه اعتقادی و چه هر چیز دیگه ای منفی هست
    در مورد نیاز جنسیتون با نظر jasina موافقم
    به طور کلی وقتتو تنظیم کن
    مثلا من 23 ساله مجرد
    داشنگاه میرم و بعد از اون کلاس شنا و بعد از اون بدنسازی و ... . کلا خودتو سرگرم کن.
    با نماز یا کمک خواستن از خدا میتونی به خودت کمک کنی به هر حال تو هر دینی که هستی از خدای خودت کمک بخواه.
    نظر من سرگرم کردن خودت هست.
    برای اروم کردن خودت هم دویدن و دوش اب تقریبا خنک(سرد نه) میتونه کمکت کنه
    یا حق

13. JaSina نوشته است: دوست عزيز آفتاب

شما از فعاليت هاتون کمتر می نويسين و فقط مشکل اصلی رو مطرح می کنين که ممکن هست با مسائل ديگه هم مرتبط باشه.

البته اون مسئله ای رو که براتون پيش آمده رو در نوشته های قبليتون خوندم ولی در اونجا هم در پاسخ دوستان ننوشتين که آيا ورزش می کنين؟ کتاب می خونين؟

وزن بدن در اين زمينه می تونه مهم باشه ، البته نه اينکه حتمن بشه قانون کلی داشت.

-با ورزش شايد بتونين کمی اين موضوع تحريک رو پوشش بدين

-با يادگيری چرخش چاکراها و جريان انرژی و در نهايت يادگيری تانترا هم پسرها هم دخترها می تون انرژی جنسيشون رو در بدن چرخش داده و اون رو حفظ کرده و هم از اين مشکل تحريک خلاص بشوند و هم اين انرژی را در جاهای ديگه مثل انرژی خوب در روابط اجتماعی و ورزش استفاده کنند.

شاداب باشيد

ژاسينا

سلام دوست عزیز....من نقاشی میکشم و ورزش هم انجام میدم و کتاب رو هم هر وقت وقت ازدا داشته باشم سعی میکنم 2 صففحه هم شده بخونم... سرگرم هستم ولی این نیاز خیلی اذیتم میکنه ... که سعی میکنم سرگرم باشم ......

14. ژاسینای عزیز توصیه هاتون خیلی جالب بود......... طبق توصیه های شما و دوستان خیلی بهتر شدم... خیلی خودمو سرگرم کردم وقتمو پرکردم...نمیگم که کاملا برطرف شده ولی خیلی کمتر از قبل اذیت میشم ....... ولی درمورد پوزیشن آلت باید بگم که کمی استرس دارم ..البته به دفعات نبوده .. اما یکی دوبار اتفاق افتاده و خیلی سطحی بوده لمس آلت...
    یا حق

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید