شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد پرده بکارت

1. ایالیسیدن الت زن باعث پارگی بکارت میشود؟

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

2. asdf4 نوشته است: ایالیسیدن الت زن باعث پارگی بکارت میشود؟

======
    -----------------

سلام

نه، لیسیدن واژن به بکارت آسیبی نمی‌رسونه.
    مادامی‌که چیزی وارد واژن نشه برای بکارت هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد مگر در موارد خاص مانند تصادف سخت و ...

3. targol20 نوشته است: سلام  دوستان
    آیا رابطه ی مالش دو آلت بدون دخول و به این صورت که دختر خوابیده باشه و رانهاش بهم چسبیده باشه و پسر آلتشو لای پاهای دختر بذاره و بالا پایین بشه و خونی دیده نشه آسیبی به بکارت میرسونه و آیا آگه آسیبی برسونه مثل آسیب نزدیکی هست یا خیر؟آخه آلت پسر که بیرونه و پرده نباید اینقدا نزدیک باشه!! این رابطه آیا باعث حاملگی میشه؟
    آیا خود ارضایی بصورتی ک پاهارو باز کنیم و آلتمون رو با دست مالش بدیم آسیب میرسونه به بکارت؟اگه دستمال بذاریم و از روی لباس زیر مالش بدیم امکان برخورددستمال ب پرده و آسیب پرده هست یا خیر؟
    من قبلا فکر میکردم خودارضایی یا رابطه ی لاپایی آسیبی به بکارت نمیرسونه ولی امروز تو یه سایتی خوندم آسیب میرسونه.
    لطفا جوابمو حتما بدین.خیلی مهمه

سلام

نمی‌دونم کدوم فروم رو مطالعه کردید!
    اما در فروم خودمون همچین مطالبی مورد تأیید نیستن دوست من
    سرتاسر فروم‌مون رو که بگردید همچین مطلبی رو پیدا نخواهید کرد که مورد تأیید شخص دکتر رهام و بقیه‌ی دوستان‌مون باشه
    لذا هیچ کدوم از مواردی که فرمودید به بکارت آسیبی نمی‌رسونه
    یعنی تا وقتی‌که آلت، انگشت، شی و ... وارد واژن نشه نه بکارت آسیب می‌بینه و نه ازاله می‌شه
    می‌مونه یه حالت که اتفاقا همین جا چند کیس در موردش داشتیم و اونم اینه که
    فرضا پارتنر شما جوگیر بشه و در حین رابطه‌ی مقعدی یا روابط Outer Course، آلتش وارد واژن شما بشه ...

4. سلام خدمت دکتر عزیز...
    من سوالی داشتم..من نزد پزشک زنان رفتم و بعد از معاینع به من گفت پردم ارتجاعی متوسط....
    خواستم بدونم ایا این نوع پرده با پارگی و خون ریزی همراه است؟و ایا هنگام معاینه ثابت می شه ک من دختر بودم ؟و اینک یسری اطلاعات راجبش می خواستم...
    ممنون........

5. سلام  . من چند سال پیش وسیله ایی وارد واژنم کردم و خون ریزی داشتم .
    چند روز پیش با مراجعه به دکتر زنان فهمیدم قسمتی از پرده ان سالمه و قسمتی هم بخاطر ترشح و عفونت قابل مشاهده نبود که دکتر احتمال داد دچار خوردگی شده باشه .
    حالا سوالم اینه من با اولین رابطه خون ریزی دارم ؟

6. fafajon نوشته است: سلام  . من چند سال پیش وسیله ایی وارد واژنم کردم و خون ریزی داشتم .
    چند روز پیش با مراجعه به دکتر زنان فهمیدم قسمتی از پرده ان سالمه و قسمتی هم بخاطر ترشح و عفونت قابل مشاهده نبود که دکتر احتمال داد دچار خوردگی شده باشه .
    حالا سوالم اینه من با اولین رابطه خون ریزی دارم ؟

سلام
    اگر ضخامت قسمت سالم هم به اندازه بقیه قسمت ها باشه خونریزی خواهید داشت...با معاینه ضخامت تشخیص داده میشه

موفق باشین

7. fatemeh137 نوشته است: سلام خدمت دکتر عزیز...
    من سوالی داشتم..من نزد پزشک زنان رفتم و بعد از معاینع به من گفت پردم ارتجاعی متوسط....
    خواستم بدونم ایا این نوع پرده با پارگی و خون ریزی همراه است؟و ایا هنگام معاینه ثابت می شه ک من دختر بودم ؟و اینک یسری اطلاعات راجبش می خواستم...
    ممنون........

سلام

پرده‌ی بکارت ارتجاعی داشتیم که در اولین نزدیکی و با اولین دخول ازاله شده
    از اون طرف
    مورد داشتیم (!) که طرف تا اولین زایمان طبیعیش منتظر مونده ...
    البته این نکته هم قابل ذکره که مورد دوم (حالا نه تا زایمان، طولانی بودن ازاله شدن منظورم هست) بیشتر رؤیت شده!
    معاینه توسط متخصصین پزشک قانونی بر این موضوع که «بکارت شما سالم هست و دختر هستید» صحه می‌ذاره
    جای نگرانی وجود نداره دوست من
    به زندگی‌تون برسید ...

8. سلام و خسته نباشید
    میخاستم بدونم آیا داخل شدن زبان به داخل الت جنسی زن بدون درد و خونریزی میتونه باعث پارگی پرده بکارت بشه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. با سلام و ممنون از سایت خوبتون و همکاری فوق العاده تون در پاسخ به سوالاتی که ما دخترها  به هیچ کس نمی تونیم بگیم.
    راستش من در سن 13 سالگی خود ارضایی می کردم و انگشتمو داخل واژنم میبردم چون آگاهی در مورد پرده بکارتم نداشتم. در سن 20 سالگی هم نامزد کردم و نامزدی طوری بود که فقط خانواده ها در جریان بودند اما بعد از چند مدت نامزدی بهم خورد ولی متاسفانه من احمق بچگی کردم و در طی نامزدی به طور مخفیانه رابطه در حد لاپایی داشتم. یکبار احساس کردم سر آلت وارد واژنم شد و خیلی کم خونابه داشتم. رفتم پیش متخصص و گفت پردم یکم آسیب دیده. گفت اگه دفعه بعد با شدت آلت وارد بشه احتمال خونریزی هست وگرنه ممکنه خون نیاد. یعنی یه جوارایی 50 درصد. الان بعد از 5 سال دوباره می خوام ازدواج کنم و نگرانم که نکنه بعد از ازدواجم دیگه خون نیاد.
    آیا ممکنه چون این مدت دیگه رابطه نداشتم واژنم تنگ شده باشه و به حالت اول برگشته باشه و بعد از ارابطه خونریزی داشته باشم؟ یا اینکه به خاطر صدمه به پرده دیگه هیچوقت احتمال خونریزی وجود نداره؟
    در ضمن  باید بگم که نامزد الانم که قراره یه زودی باهم ازدواج کنیم هم خیلی حساسه و بارها به طور غیرمستقیم عنوان کرده که این مسایل خیلی واسش مهمه

10. aasaal نوشته است: با سلام و ممنون از سایت خوبتون و همکاری فوق العاده تون در پاسخ به سوالاتی که ما دخترها  به هیچ کس نمی تونیم بگیم.
    راستش من در سن 13 سالگی خود ارضایی می کردم و انگشتمو داخل واژنم میبردم چون آگاهی در مورد پرده بکارتم نداشتم. در سن 20 سالگی هم نامزد کردم و نامزدی طوری بود که فقط خانواده ها در جریان بودند اما بعد از چند مدت نامزدی بهم خورد ولی متاسفانه من احمق بچگی کردم و در طی نامزدی به طور مخفیانه رابطه در حد لاپایی داشتم. یکبار احساس کردم سر آلت وارد واژنم شد و خیلی کم خونابه داشتم. رفتم پیش متخصص و گفت پردم یکم آسیب دیده. گفت اگه دفعه بعد با شدت آلت وارد بشه احتمال خونریزی هست وگرنه ممکنه خون نیاد. یعنی یه جوارایی 50 درصد. الان بعد از 5 سال دوباره می خوام ازدواج کنم و نگرانم که نکنه بعد از ازدواجم دیگه خون نیاد.
    آیا ممکنه چون این مدت دیگه رابطه نداشتم واژنم تنگ شده باشه و به حالت اول برگشته باشه و بعد از ارابطه خونریزی داشته باشم؟ یا اینکه به خاطر صدمه به پرده دیگه هیچوقت احتمال خونریزی وجود نداره؟
    در ضمن  باید بگم که نامزد الانم که قراره یه زودی باهم ازدواج کنیم هم خیلی حساسه و بارها به طور غیرمستقیم عنوان کرده که این مسایل خیلی واسش مهمه

سلام
    عزیزم این نکته رو هم شما و هم نامزدتون باید توجه کنید که نداشتن خونریزی دلیل بر عدم بکارت دختر نیست..بعضی از پرده ها اونقدر نازکه که بیشتر شبیه لایه پلاستیکی هست که دهانه واژن رو پوشانده خب اگه یک خانمی دارای همچین پرده ای باشه و هنگام آمیزش خونریزی نداشته باشه یعنی دختر نبوده؟
    ازاله بکارت باعث خونریزی میشه و تنگی واژن ربطی به این موضوع نداره.پرده بکارت هیچوقت بصورت خودبخودی ترمیم نمیشه
    اما اینکه خود شما وضعیتتون چجوریه بنظرم چون هنگام آسیب دیدگی کمی خونریزی داشتین با ازاله کامل هم خونریزی خواهید داشت

موفق باشین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. ooaaee نوشته است: سلام و خسته نباشید
    میخاستم بدونم آیا داخل شدن زبان به داخل الت جنسی زن بدون درد و خونریزی میتونه باعث پارگی پرده بکارت بشه؟

سلام
    سوال شما جواب کلی نداره چون پارگی بکارت به ضخامت پرده و مدلش بستگی داره اما در بدترین حالت بله ممکنه آسیب بزنه

12. سلام من تو دوران عقدم دیروز یدلیل پریود از روی لباس با هم رابطه داشتیم ولی بعد رابطه رنگ خون پریودم احساس کردم روشن تر شده خیلی ترسیدم نکنه پرده بکارتم آسین دیده باشه دراثر فشار آیا همچین چیزی ممکنه هیچگونه دخولی نداشتیم فقط از روی لباس زیر آلت همسرم روی آلتم کشیده شد

13. سلام دوست عزیز،تا زمانی که دخول صورت نگیره بکارت آسیب نمی بینه

14. tamana2454 نوشته است: سلام من تو دوران عقدم دیروز یدلیل پریود از روی لباس با هم رابطه داشتیم ولی بعد رابطه رنگ خون پریودم احساس کردم روشن تر شده خیلی ترسیدم نکنه پرده بکارتم آسین دیده باشه دراثر فشار آیا همچین چیزی ممکنه هیچگونه دخولی نداشتیم فقط از روی لباس زیر آلت همسرم روی آلتم کشیده شد

اول اینکه چون عقد کردین دیگه جای نگرانی نیست!
    دوم اینکه بارها گفته شده از روی لباس و بدون دخول چیزی امکان آسیب به بکارت نیست!
    بهتره یکم مثبت فکر کنید و از رابطه لذت ببرید

15. سلام
    امیدوارم خسته نباشین
    من چندروز پیش هم سوال پرسیدم اما جواب ندادین. میشه بدونم ب دلیل اینکه خانم بنده ازرفتن پیش متخصص برای برداشتن بکارت ارتجایی شون خودداری میکنن خودم باتیغ بیستوری اینکاررو در خونه انجام بدم؟قبلا هم باتیغ اینکاررو انجام دادم اما فقط برش سطحی ایجادکردم که خوشبختانه دردوخون ریزی برای خانمم نداشت برای انجام دوباره لطفا راهنمایی کنین خیلی واجبه لطفا کمکم کنین

======
    -----------------

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 25
رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید