شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. k510i

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام . ببخشید ما برای اینکه دیگه نگرانی نباشه رفتیم آزمایش خون دادیم و جواب beta hcg شد <5ml . میخواستم بدونم این یعنی منفی؟ و اینکه چرا با گذشت چند روز از موعد پریود ، بازهم پریود صورت نمیگیره . لازم ب ذکر هستش که از انجام اولین رابطه چیزی حدود 40 روز و دومین رابطه 20 روز میگذره و بعد ازاولین رابطه قرص اووسیز خورده شد و بعد شش روز در تاریخ 28 اسفند خونریزی حاصل شد . اما باید 28 فروردین پریود صورت میگرفت ک هنوز تا الان این اتفاق نیفتاد. باید چه کرد ؟ ممنونم

2. سلام من و نامزدم دیروز یک رابطه سطحی (التم رو روی باسنش کشیدم) داشتیم و دوبار ارضا شدیم حالا امروز همش حالت تهوع داشت و چند بار حالش بدشد و هنوزم حالش بده ، احتمال حاملگی هست؟ اگرم اتفاقب افتاده باه به این سرعت و شدت علائم نشون میده؟

3. komaak نوشته است: سلام من و نامزدم دیروز یک رابطه سطحی (التم رو روی باسنش کشیدم) داشتیم و دوبار ارضا شدیم حالا امروز همش حالت تهوع داشت و چند بار حالش بدشد و هنوزم حالش بده ، احتمال حاملگی هست؟ اگرم اتفاقب افتاده باه به این سرعت و شدت علائم نشون میده؟

باسلام
    در صورت امکان بیشتر توضیح دهید- منی کجا خالی شده است.

4. yousef2013 نوشته است:
    komaak نوشته است: سلام من و نامزدم دیروز یک رابطه سطحی (التم رو روی باسنش کشیدم) داشتیم و دوبار ارضا شدیم حالا امروز همش حالت تهوع داشت و چند بار حالش بدشد و هنوزم حالش بده ، احتمال حاملگی هست؟ اگرم اتفاقب افتاده باه به این سرعت و شدت علائم نشون میده؟

باسلام
    در صورت امکان بیشتر توضیح دهید- منی کجا خالی شده است.

روی کمر ، سوالم راجع به علائمه این علائم به این سرغت ممکنه/؟

5. سلام با شرایطی که شما گفتین احتمال بارداری منتفیه

6. mrs_fateme نوشته است: باسلام - من 30 سال سن ذارم و 4 ساله ازذواج کردم. توی این مدت قصد باردار شدن نداشتیم و بخاطز دردی گه من موقع دخول کامل داشتم و همین طور زود انزالی همسرم هیچ وقت دنبال دخول کامل نبودیم. اما الان که که میخوام باردار بشم این قضیه برامون مشکل شده.... وقتی همسرم از اسپری استفاده میکنه زمان انزالش طولانی تر میشه اما کنترلش در دخول کمتر میشه چون میگه حس نمیکنم.... آیا بدون دخول کامل احتمال بارداری برای من هست ؟؟؟ اگه بکارتم کامل از بین نرقته باشه چی شانسی دارم ؟؟؟ تورو خدا بگید چیکار کنم ؟؟

سلام دوست عزیز. شما میتونید تو موقعیتی قرار بگیرید که دهانه ی واژن رو به سمت بالا باشه و بعد از ریخته شدن منی هم چند دقیقه ای تو همین وضعیت باشین تا منی به سمت دهانه رحم هدایت بشه. پرده ناقص مانع بارداری نیست. از طرفی شما با مراجعه با پزشک میتونید مشکل زود انزالی همسرتونو و مشکل خودتونو برطرف کنید. درد موقع دخول ممکنه به دلیل عفونت باشه که خودش جلوی بارداری رو میگیره پس بهتره قبل از اقدام به بارداری به پزشک مراجعه کرده و بعد از اطمینان از سلامتی خود و همسرتون اقدام به بارداری کنید. مشکل شما با مراجعه به پزشک حل میشه دوست عزیز. پس اصلاً نگران نباشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. yamur121 نوشته است: با سلام
    خسته نباشید
    من با همسرم رابطه داشتم دخول انجام شد اما منی روی نافم ریخته! همسرم اصرار داره برم دکتر میکه یهو جذب میشه میخواستم بپرسم واقعا احتمال بارداری وجود داره؟ مطمئنم روی آلتم ریخته نشده Sad اگه ممکنه رانماییم کنین که از روش اورژانسی استفاده کنم یا نه
    هنوز 24 ساعت نشده

بارداری کاملاً منتفیه!!! وقتی مطمئنید روی آلت نریخته!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. mehada

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام من 18اسفند92پریود شدم 7روز بعدش قرص لونوژسترول 2تاباهم مصرف کردم.که دوباره 3یا4فروردین 93پریود شدم الان 6اردیبهشت هست ومن پریود نشدم؟البته دراین فاصله رابطه جنسی داشتم باکاندوم وحتی قبل انزال رابطه با کاندوم قطع میکردیم.من 1اردیبهشت آزمایش خون دادم منفی بود.

9. mehada نوشته است: باسلام من 18اسفند92پریود شدم 7روز بعدش قرص لونوژسترول 2تاباهم مصرف کردم.که دوباره 3یا4فروردین 93پریود شدم الان 6اردیبهشت هست ومن پریود نشدم؟البته دراین فاصله رابطه جنسی داشتم باکاندوم وحتی قبل انزال رابطه با کاندوم قطع میکردیم.من 1اردیبهشت آزمایش خون دادم منفی بود.

سلام
    البته قرص لوونورژسترول بعد از هفت روز هیچ اثری نداره و باید حداکثر بعد از 72 ساعت مصرف بشه .اگر سوالتون اینکه تاخیر در پریود بدلیل بارداریه باید بگم خیر چون تا 1 اردیبهشت که جواب منفی بوده و بعد از اون هم اگر آمیزش مشکوک داشتید با توجه به تاریخ قاعدگیتون حاملگی اتفاق نمی افته(چون در دوران پرخطر نبودید)
    تاخیر در پریود بخاطر عوارض قرص پیشگیری اورژانسیه

موفق باشین

10. Firuze نوشته است:
    shahabjupi نوشته است:
    Firuze نوشته است:
    shahabjupi نوشته است: سلام دختره با کره ای که از مقعد رابطه جنسی میکنه اب منی مرد بطور خیلی مشوکی به واژن برخورد کنه یا شایدم نکرده اگه دختر بعد دو سه روز یا فردای همون روزی ک نزدیکی کرده پریود بشه حامله که نیست دختر ؟

سلام

جواب سوال شما بارها و بارها داده شده و فقط کافی بود یک نگاهی به جواب ها بندازین
    خیر باردار نیستن و حتی قرص های جلوگیری اورژانسی هم کاری میکنن که فرد پریود بشه

موفق باشین

سلام الان قرص اورژانسی خورده سه چهار روزه ک از وقت پریودیش گذشته اما پریود نشده  به خاطر قرص اورژانسی هست یا نه ؟ باید دو سه روز  پیش پریود میشود

سلام
    اگر قرص مصرف شده لوونورژسترول باشه و حداکثر تا 72 ساعت بعد هم استفاده بشه اختلالات قاعدگی رو بهمراه داره

من اسم قرص رو نمیدونم جعبه ای ک از توش بهم قرص داد سفیدو قرمز بود بعد دو تایی بود گفت یا با هم یا یکی الان یکی 12 ساعت بعد رنگشون هم سفید بود ما روزی ک نزدیکی کردیم فرداش قرص رو خورده الان 3 روز گزشته از وقت پریودیش اما اینم گفته ک بعضی از ماه ها مثل ماه رمضان تایم پریودیش به 40 روز هم میرسه ما تا کی منتظر بمونیم واسه پریودیش و از چند روز رد شد بریم دنبال آزمایش الان ما یک روز قبل اینکه پریود بشه نزدیکی داشتیم اما الان 5 روز میگذره از نزدیکی و پریود نشده  نظری اگه دارین یا پیشنهادی بگین ما همون کارو بکنیم ممنون میشم

11. shahabjupi نوشته است:
    Firuze نوشته است:
    shahabjupi نوشته است:
    Firuze نوشته است:
    shahabjupi نوشته است: سلام دختره با کره ای که از مقعد رابطه جنسی میکنه اب منی مرد بطور خیلی مشوکی به واژن برخورد کنه یا شایدم نکرده اگه دختر بعد دو سه روز یا فردای همون روزی ک نزدیکی کرده پریود بشه حامله که نیست دختر ؟

سلام

جواب سوال شما بارها و بارها داده شده و فقط کافی بود یک نگاهی به جواب ها بندازین
    خیر باردار نیستن و حتی قرص های جلوگیری اورژانسی هم کاری میکنن که فرد پریود بشه

موفق باشین

سلام الان قرص اورژانسی خورده سه چهار روزه ک از وقت پریودیش گذشته اما پریود نشده  به خاطر قرص اورژانسی هست یا نه ؟ باید دو سه روز  پیش پریود میشود

سلام
    اگر قرص مصرف شده لوونورژسترول باشه و حداکثر تا 72 ساعت بعد هم استفاده بشه اختلالات قاعدگی رو بهمراه داره

من اسم قرص رو نمیدونم جعبه ای ک از توش بهم قرص داد سفیدو قرمز بود بعد دو تایی بود گفت یا با هم یا یکی الان یکی 12 ساعت بعد رنگشون هم سفید بود ما روزی ک نزدیکی کردیم فرداش قرص رو خورده الان 3 روز گزشته از وقت پریودیش اما اینم گفته ک بعضی از ماه ها مثل ماه رمضان تایم پریودیش به 40 روز هم میرسه ما تا کی منتظر بمونیم واسه پریودیش و از چند روز رد شد بریم دنبال آزمایش الان ما یک روز قبل اینکه پریود بشه نزدیکی داشتیم اما الان 5 روز میگذره از نزدیکی و پریود نشده  نظری اگه دارین یا پیشنهادی بگین ما همون کارو بکنیم ممنون میشم

سلام
    قرص لوونورژسترول بوده...یکی از عوارض این قرص اختلال در پریود هست و چند روز عقبتر یا جلوتر میندازه ..نگران نباشین با خوردن اون قرص احتمال بارداری وجود نداره

12. amirf705

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.خسته نباشید.
    من و نامزدم دیرزو باهم نزدیکی از معقد داشتیم. نزدکیمون به روش Dogi بود که من ابمو داخل معقد نامزدم ریختم وقتی التمو در اوردم مقداری خیلی کم اب به سمت پایین رفت اما قبل از این که به واژن برسه من با دستمال پاک کردم و برای اطمینان نامزدم هم خودش وازنش رو شست که بارداری پیش نیاد. اما الان ما استرس گرفتیم که نکنه اب به واژن رسیده باشه و بارداری پیش بیاد.
    حالا به نظر شما اگر اب مقدار کمیش به واژن رسیده باشد و باتوجه یه اینکه خودش هم شسته باشد واژنو  و پاک کرده باشد ایا احتمال بارداری هست؟
    اخرین دوره پریودش هم 3 هفته پیش بوده.
    ممنون

13. amirf705 نوشته است: سلام.خسته نباشید.
    من و نامزدم دیرزو باهم نزدیکی از معقد داشتیم. نزدکیمون به روش Dogi بود که من ابمو داخل معقد نامزدم ریختم وقتی التمو در اوردم مقداری خیلی کم اب به سمت پایین رفت اما قبل از این که به واژن برسه من با دستمال پاک کردم و برای اطمینان نامزدم هم خودش وازنش رو شست که بارداری پیش نیاد. اما الان ما استرس گرفتیم که نکنه اب به واژن رسیده باشه و بارداری پیش بیاد.
    حالا به نظر شما اگر اب مقدار کمیش به واژن رسیده باشد و باتوجه یه اینکه خودش هم شسته باشد واژنو  و پاک کرده باشد ایا احتمال بارداری هست؟
    اخرین دوره پریودش هم 3 هفته پیش بوده.
    ممنون

سلام
    خیر اگر پاک کردین و نامزدتونم در دوران پر خطر نیست احتمال بارداری وجود نداره

14. eli9000

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشید من وسواس فکری گرفتم برا من دوهفته پیش رابطه سطحی داشتم که از ترس پیشاب با اینکه دخترم 3 ساعت بعد رابطه قرص لووژنسترول مصرف کردم و 5 روز بعد از مصرف اون قرص پریودم به طور کامل شروع شد و تا 7 روز طول کشید میخواستم بدونم با این حال بازم امکان بارداری برام وجود داره؟؟؟
    و اینکه من هر ماه 17م پریود میشدم این ماه با اینکه  7روز پریود شده بودم بازم باید 17م منتظر پریود باشم یا دیگه رفت تا ماه بعد؟

15. k510i

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام . خسته نباشید . سوالی داشتم از حضورتون . امیدوارم کمکون کنید .
    در تاریخ 22 اسفند بعداز رابطه ی سطحی ( ک فقط پیش آب ب واژن برخورد کرد ) قرص اووسیز مصرف میشه و بعد از 6 روز ذر تاریخ 28 اسفند خوتریزی صورت میگیره . تاریخ پریود این خانم  باید 10فروردین میبود که با خوردن قرص به 28 فروردین موکول میشد . روز 10 فروردین هم رابطه ی دیگه ایی صورت گرفت اما از کاندوم استفاده شد و برخوردی صورت نگرفت. الان که 12 اردیبهشت هست هنوز خونریزی صورت نگرفته و طبق آخرین آزمایش خونی ک گرفته شده (( در تاریخ 1 اردیبهشت )) مقدار bchg کمتر از 5 بود و دکتر گفت باردار نیست. میخواستم بدونم دلیلش چیه ؟ این دختر خانم قبلا عادت نامنظم داشتن و سابقه داشته که بعد از گذشت دو ماه عادت نشن . که ب متخصص مراجعه میکنه و متخصص ب ایشون میگن باید 6 ماه از قرص روکین استفاده کنه . بعد از 6 ماه تازه یک دوره عادتشون منظم شده بود که مجبور ب خوردن قرص اووسیز شد . میخوام بدونم چرا ایشون عادت نمیشن ؟ در ضمن ایشون عفونت واژن هم دارن . که دکتر بهشون 6 عدد آمپول جنتمایسین دادن و قرص و الان ترشحاتشون سفیده که میگه رو دستمال کمی به زردی میزنه .
    آخرین رابطه 10 یا 11 فروردین بود و بعد از20 الی 21 روز ازمایش خون نتیجه منفی رو به ما داد. و از رابطه اول هم 39 روزی میگذشت . در ضمن آزمایش بعد از 4 روز ک پریود ب تعویق افتاد و صورت نگرفت انجام شد .مرسی.
    منتظر راهنمایی شماهستم

ممنون میشم راهنمایی کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 25 از 92
رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید