شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 24 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. eli9000

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Firuze نوشته است:
    eli9000 نوشته است:
    Firuze نوشته است:
    eli9000 نوشته است: سلام منوهمسرم تو دوران عقدیم و من هنوز دخترم وپردم سالمه اما روز 27فروردین رابطه کمی داشتیم که منو خیلی نگران کرده میشه راهنماییم کنین

راستش مایع منی اصلا روی بدنم نریخته و نگرانی من از پیشاب هستش که میگن اسپرم داره البته من از ترسش 3 ساعت بعد از رابطه یه قرص لوونژسترول با دز 1/5 مصرف کردم اما بازم خیلی میترسم آیا بازم احتمال بارداری هستش؟
    درضمن دوره های من معمولا 27روزه هستش و 17 فروردین پریود شده بودم الان با خوردن این قرص تاکی باید منتظر پریودشدنم باشم؟؟خیلی نگرانم گاهی وقتام حس میکنم زیرشکمم دوطرف تیرمیکشن ممکنه از عوارض قرص باشه یا باردارم؟؟؟؟

سلام
    امیدورام منظورتون از یکی، یک برگ که حاوی دو قرص هست باشه..این قرص پریود رو چند روز جلو و عقب میندازه
    چون در زمان خیلی مناسبی مصرف کردین نگران نباشین

نه من یکی مصرف کردم اما با دز1.5 اونی که دوتاییه دزش 0.75 هستش
    خیلی نگرانم به نظرتون با وجود دختر بودنم وخوردن قرص اورژانسی 3 ساعت بعد رابطه فقط از طریق پیشاب احتمالش هست بازم؟
    من تا کی باید منتظر پریود باشم؟

سلام
    نه عزیزم اگر دوز 1.5 بوده همون یکی کافیه چون کلا تو این روش بارداری 1% یعنی 99% روش امنی هست..زمان پریود رو چند روز جلو و یا عقب میندازه بطور کلی اختلالات قاعدگی از عوارض این قرص است

موفق باشین

پس یعنی من خیالم راحت باشه؟توروخدا راست میگین؟
    پس احتمالش نیست دیگه؟من حتی بعد رابطه کامل با آب سرد خودمو شستم
    با خوردن این قرص امکان داره که پریودم دیرتر از زمان معمول هر ماه بشه؟

2. mahshad1366 نوشته است: به نظرم اگر هنگام دورانداختن کاندوم متوجه پارگیش نشده باشین بعیده این اتفاق افتاده باشه همسرتون ظرف چند روز اخیر استرس نداشتن؟استرس باعث عقب افتادن عادت ماهیانه میشه شاید کیست داشته باشن که با مصرف دارو برطرف میشه و نگرانیتون بی مورده

باز هم ممنونم از پاسختون

ایشون یک ساعت پیش پریود شدن اما میگن که مقدار خون ریزی خیلی کمه در حد یک یا دو قطره
    نمیدونم خیلی نگران هستم ، میشه بگید علت این چیه ؟ یعنی این روال عادی هستش ؟ و به روال عادی بر میگرده ؟

3. سلام دختره با کره ای که از مقعد رابطه جنسی میکنه اب منی مرد بطور خیلی مشوکی به واژن برخورد کنه یا شایدم نکرده اگه دختر بعد دو سه روز یا فردای همون روزی ک نزدیکی کرده پریود بشه حامله که نیست دختر ؟

4. shahabjupi نوشته است: سلام دختره با کره ای که از مقعد رابطه جنسی میکنه اب منی مرد بطور خیلی مشوکی به واژن برخورد کنه یا شایدم نکرده اگه دختر بعد دو سه روز یا فردای همون روزی ک نزدیکی کرده پریود بشه حامله که نیست دختر ؟

سلام

جواب سوال شما بارها و بارها داده شده و فقط کافی بود یک نگاهی به جواب ها بندازین
    خیر باردار نیستن و حتی قرص های جلوگیری اورژانسی هم کاری میکنن که فرد پریود بشه

موفق باشین

5. eli9000 نوشته است:
    Firuze نوشته است:
    eli9000 نوشته است:
    Firuze نوشته است:
    eli9000 نوشته است: سلام منوهمسرم تو دوران عقدیم و من هنوز دخترم وپردم سالمه اما روز 27فروردین رابطه کمی داشتیم که منو خیلی نگران کرده میشه راهنماییم کنین

راستش مایع منی اصلا روی بدنم نریخته و نگرانی من از پیشاب هستش که میگن اسپرم داره البته من از ترسش 3 ساعت بعد از رابطه یه قرص لوونژسترول با دز 1/5 مصرف کردم اما بازم خیلی میترسم آیا بازم احتمال بارداری هستش؟
    درضمن دوره های من معمولا 27روزه هستش و 17 فروردین پریود شده بودم الان با خوردن این قرص تاکی باید منتظر پریودشدنم باشم؟؟خیلی نگرانم گاهی وقتام حس میکنم زیرشکمم دوطرف تیرمیکشن ممکنه از عوارض قرص باشه یا باردارم؟؟؟؟

سلام
    امیدورام منظورتون از یکی، یک برگ که حاوی دو قرص هست باشه..این قرص پریود رو چند روز جلو و عقب میندازه
    چون در زمان خیلی مناسبی مصرف کردین نگران نباشین

نه من یکی مصرف کردم اما با دز1.5 اونی که دوتاییه دزش 0.75 هستش
    خیلی نگرانم به نظرتون با وجود دختر بودنم وخوردن قرص اورژانسی 3 ساعت بعد رابطه فقط از طریق پیشاب احتمالش هست بازم؟
    من تا کی باید منتظر پریود باشم؟

سلام
    نه عزیزم اگر دوز 1.5 بوده همون یکی کافیه چون کلا تو این روش بارداری 1% یعنی 99% روش امنی هست..زمان پریود رو چند روز جلو و یا عقب میندازه بطور کلی اختلالات قاعدگی از عوارض این قرص است

موفق باشین

پس یعنی من خیالم راحت باشه؟توروخدا راست میگین؟
    پس احتمالش نیست دیگه؟من حتی بعد رابطه کامل با آب سرد خودمو شستم
    با خوردن این قرص امکان داره که پریودم دیرتر از زمان معمول هر ماه بشه؟

بله خیالتون راحت باشه...امکانش هست که پریودتون دیرتر شروع بشه

6. Farmanrava نوشته است:
    mahshad1366 نوشته است: به نظرم اگر هنگام دورانداختن کاندوم متوجه پارگیش نشده باشین بعیده این اتفاق افتاده باشه همسرتون ظرف چند روز اخیر استرس نداشتن؟استرس باعث عقب افتادن عادت ماهیانه میشه شاید کیست داشته باشن که با مصرف دارو برطرف میشه و نگرانیتون بی مورده

باز هم ممنونم از پاسختون

ایشون یک ساعت پیش پریود شدن اما میگن که مقدار خون ریزی خیلی کمه در حد یک یا دو قطره
    نمیدونم خیلی نگران هستم ، میشه بگید علت این چیه ؟ یعنی این روال عادی هستش ؟ و به روال عادی بر میگرده ؟

سلام معمولا خانمها قبل از اینکه پریود شروع بشن 2-1 روز لکه بینی دارن اگر همسر شما جزو این دسته نیستن  به احتمال زیاد کیست  دارن

7. سلام.
    من 25سال سن دارم. 7 روز پیش به قصد بارداری با شوهرم نزدیکی کردم از اون روز به بعد هروز حالت تهوع شدید و معده درد شدید داشتم . و دیروز یک هفته زودتر پریود شدم یعنی در روز 23وم سیکل . و در روز دوم پریودم حجم خون و لخته خیلی زیاد بود. میخواستم بدونم ایا احتمال بارداریم هست ...؟ با تشکر از سایت خوبتون

8. Lakoo_1988ii نوشته است: سلام.
    من 25سال سن دارم. 7 روز پیش به قصد بارداری با شوهرم نزدیکی کردم از اون روز به بعد هروز حالت تهوع شدید و معده درد شدید داشتم . و دیروز یک هفته زودتر پریود شدم یعنی در روز 23وم سیکل . و در روز دوم پریودم حجم خون و لخته خیلی زیاد بود. میخواستم بدونم ایا احتمال بارداریم هست ...؟ با تشکر از سایت خوبتون

با سلام

نه دیگه دوست گرامی شما پریود شدید باردار نیستد

اگر قصد بارداری دارید طبق تقویم سیکل در روزهای تخمکگذاری نزدیکی بفرمائید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. eli9000

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    خیلی از راهنماییتون ممنونم منم دیروز پریودم شروع شد فقط یه سوال داشتم از این به بعد هرماه سر همین موعد باید منتظر عادتم باشم یا دوباره به روال قبل برمیگرده؟

10. eli9000 نوشته است: خیلی از راهنماییتون ممنونم منم دیروز پریودم شروع شد فقط یه سوال داشتم از این به بعد هرماه سر همین موعد باید منتظر عادتم باشم یا دوباره به روال قبل برمیگرده؟

با سلام

آبجی گلم دوره قاعدگی زنانه چیزی قابل پیش بینی نیست شما ممکنه چندین سال قاعدگی منظم داشته
    باشید ولی در چند دوره نامنظم میشود البته مصرف دارو , استرس و بعضی موارد خاص دیگر هم در تاخیر یا قاعدگی پیش از موعد تاثیر دارد آنچه مسلم است پریود شدن شماست که دلیل بر عدم بارداری است.  متشکرم

11. Firuze نوشته است:
    shahabjupi نوشته است: سلام دختره با کره ای که از مقعد رابطه جنسی میکنه اب منی مرد بطور خیلی مشوکی به واژن برخورد کنه یا شایدم نکرده اگه دختر بعد دو سه روز یا فردای همون روزی ک نزدیکی کرده پریود بشه حامله که نیست دختر ؟

سلام

موفق باشین

سلام الان قرص اورژانسی خورده سه چهار روزه ک از وقت پریودیش گذشته اما پریود نشده  به خاطر قرص اورژانسی هست یا نه ؟ باید دو سه روز  پیش پریود میشود

12. yamur121

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    خسته نباشید
    من با همسرم رابطه داشتم دخول انجام شد اما منی روی نافم ریخته! همسرم اصرار داره برم دکتر میکه یهو جذب میشه میخواستم بپرسم واقعا احتمال بارداری وجود داره؟ مطمئنم روی آلتم ریخته نشده Sad اگه ممکنه رانماییم کنین که از روش اورژانسی استفاده کنم یا نه
    هنوز 24 ساعت نشده

13. باسلام - من 30 سال سن ذارم و 4 ساله ازذواج کردم. توی این مدت قصد باردار شدن نداشتیم و بخاطز دردی گه من موقع دخول کامل داشتم و همین طور زود انزالی همسرم هیچ وقت دنبال دخول کامل نبودیم. اما الان که که میخوام باردار بشم این قضیه برامون مشکل شده.... وقتی همسرم از اسپری استفاده میکنه زمان انزالش طولانی تر میشه اما کنترلش در دخول کمتر میشه چون میگه حس نمیکنم.... آیا بدون دخول کامل احتمال بارداری برای من هست ؟؟؟ اگه بکارتم کامل از بین نرقته باشه چی شانسی دارم ؟؟؟ تورو خدا بگید چیکار کنم ؟؟

14. shahabjupi نوشته است:
    Firuze نوشته است:
    shahabjupi نوشته است: سلام دختره با کره ای که از مقعد رابطه جنسی میکنه اب منی مرد بطور خیلی مشوکی به واژن برخورد کنه یا شایدم نکرده اگه دختر بعد دو سه روز یا فردای همون روزی ک نزدیکی کرده پریود بشه حامله که نیست دختر ؟

سلام

موفق باشین

سلام الان قرص اورژانسی خورده سه چهار روزه ک از وقت پریودیش گذشته اما پریود نشده  به خاطر قرص اورژانسی هست یا نه ؟ باید دو سه روز  پیش پریود میشود

سلام
    اگر قرص مصرف شده لوونورژسترول باشه و حداکثر تا 72 ساعت بعد هم استفاده بشه اختلالات قاعدگی رو بهمراه داره

15. mrs_fateme نوشته است: باسلام - من 30 سال سن ذارم و 4 ساله ازذواج کردم. توی این مدت قصد باردار شدن نداشتیم و بخاطز دردی گه من موقع دخول کامل داشتم و همین طور زود انزالی همسرم هیچ وقت دنبال دخول کامل نبودیم. اما الان که که میخوام باردار بشم این قضیه برامون مشکل شده.... وقتی همسرم از اسپری استفاده میکنه زمان انزالش طولانی تر میشه اما کنترلش در دخول کمتر میشه چون میگه حس نمیکنم.... آیا بدون دخول کامل احتمال بارداری برای من هست ؟؟؟ اگه بکارتم کامل از بین نرقته باشه چی شانسی دارم ؟؟؟ تورو خدا بگید چیکار کنم ؟؟

سلام
    بله میشه ولی نسبت به دخول کاملا که منی نزدیکتر به رحم ریخته میشه شانس باروری پایین تر میاد..باردار شدن ربطی به داشتن پرده نداره..ضمنا تکنیک هایی به جز اسپری تاخیری هم برای درمان زود انزالی وجود داره که میتونید ازشون بهره بگیرید

موفق باشین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 24 از 92
رفتن به صفحه :    ... 24 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید