شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استرس تحصیلی و خودارضایی

1. سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز،
    امیدوارم شاد و خوش و سلامت باشید!
    خلاصه بگم: به امید خداوند در کمتر از 70 روز دیگه من برای دومین بار در آزمون کنکور شرکت میکنم... در رشته ای هم که داوطلبش شدم رقابت بسیاربالاست (رشته علوم تجربی) و من هم مایل به تحصیل در رشته پزشکی هستم ...لذا سرنوشتم با این آزمون تاحدود زیادی تعیین میشه... بخاطرهمین چندروزیه که خیلی هیجانی شدم و تنش درمن ایجاد شده...چون مطالب زیادی رو باید دراین مدت جمع بندی کنم... خاطرات خوبی هم از سال گذشته در همین موقع سال ندارم...به همین دلیل مدتیه که از ابتدای سال جاری تقریبا هرروز خودارضایی میکنم... تقریبا از لحاظ جسمی تنشمو کم میکنه ... ازطرفی دیدگاه ها درمورد این مسئله متفاوته و هرکس نظرخودشو داره... اگر همسر هم داشتم هرروز باهاش نزدیکی میکردم! کلا میل جنسی بنده بسیاربالاست و از سنین بسیارپایین خودارضایی می کردم و علاقه به همه ی قسمتهای بدن جنس مخالف دارم و میتونم با هرقسمتی از روی لباس هم خودمو ارضا کنم (برخلاف عده ای که فقط با دخول و... ارضا می شوند)... وقت برای ورزشی که بتونه میل جنسی رو کمترکنه هم ندارم درضمن خستمم میکنه...
    من در مواقع عادی سال به این دفعات خودارضایی نمی کنم و الان تقریبا یک استثناست  و دلیلش هم اضطرابه....
    ممنون میشم نظراتتونو بفرمایید که آیا باید کمترش کنم یا خیر و اینکه چه کارهای دیگری میشود کرد؟؟؟
    یادش بخیر زمانی که جناب علامه حلی در همان موقع اولین احلاماشون در نصفه شب عقد و ازدواج کردن!!!
    با تشکر.

2. سلام، در مورد تعداد دفعات خودارضایی اجازه بده سایر دوستان به صورت علمی پاسخت رو بدن اما در مورد استرس توصیه میکنم هرروز عصر یا شب یک ساعت بری پارک و هوای تازه و رنگ سبزو آدمای شاداب رو ببینی تا استرس از بین بره. خیلی موثره. موفق باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. GentlemanStyle نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز،
    خلاصه بگم: به امید خداوند در کمتر از 70 روز دیگه من برای دومین بار در آزمون کنکور شرکت میکنم... در رشته ای هم که داوطلبش شدم رقابت بسیاربالاست (رشته علوم تجربی) و من هم مایل به تحصیل در رشته پزشکی هستم ...لذا سرنوشتم با این آزمون تاحدود زیادی تعیین میشه... بخاطرهمین چندروزیه که خیلی هیجانی شدم و تنش درمن ایجاد شده...چون مطالب زیادی رو باید دراین مدت جمع بندی کنم... خاطرات خوبی هم از سال گذشته در همین موقع سال ندارم...به همین دلیل مدتیه که از ابتدای سال جاری تقریبا هرروز خودارضایی میکنم... تقریبا از لحاظ جسمی تنشمو کم میکنه ... ازطرفی دیدگاه ها درمورد این مسئله متفاوته و هرکس نظرخودشو داره... اگر همسر هم داشتم هرروز باهاش نزدیکی میکردم! کلا میل جنسی بنده بسیاربالاست و از سنین بسیارپایین خودارضایی می کردم و علاقه به همه ی قسمتهای بدن جنس مخالف دارم و میتونم با هرقسمتی از روی لباس هم خودمو ارضا کنم (برخلاف عده ای که فقط با دخول و... ارضا می شوند)... وقت برای ورزشی که بتونه میل جنسی رو کمترکنه هم ندارم درضمن خستمم میکنه...
    من در مواقع عادی سال به این دفعات خودارضایی نمی کنم و الان تقریبا یک استثناست  و دلیلش هم اضطرابه....
    ممنون میشم نظراتتونو بفرمایید که آیا باید کمترش کنم یا خیر و اینکه چه کارهای دیگری میشود کرد؟؟؟
    یادش بخیر زمانی که جناب علامه حلی در همان موقع اولین احلاماشون در نصفه شب عقد و ازدواج کردن!!!
    با تشکر.

سلام
    همونطور که خودتونم گفتین بخاطر استرس شدید خودارضایی رو بصورت اعتیادگونه انجام میدین و این خیلی بده..زمانی خود ارضایی حتی از نظر علمی اشکال نداره که مثلا هفته ای یکبار باشه نه هر روز..چون خودارضایی سطح هورمون ها رو تغییر میده و انرژی زیادی رو از بدن فرد میگیره.. شما چجوری توان درس خوندنو هم دارین؟
    قرص سیتالوپرام و پروپرانول 10 میتونه در درمان این مشکل کمکتون کنه..همونطور که دوستمون هم اشاره کردن پیاده روی در فضای سبز هم موثره
    و نکته آخرو طبق تجربه شخصی خودم میگم هرچی استرستون برای کنکور بیشتر باشه نتیجه عکس خواهید گرفت

موفق باشی دکتر آینده  Wink

4. GentlemanStyle نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز،
    با تشکر.

سلام
    همونطور که خودتونم گفتین بخاطر استرس شدید خودارضایی رو بصورت اعتیادگونه انجام میدین و این خیلی بده..زمانی خود ارضایی حتی از نظر علمی اشکال نداره که مثلا هفته ای یکبار باشه نه هر روز..چون خودارضایی سطح هورمون ها رو تغییر میده و انرژی زیادی رو از بدن فرد میگیره.. شما چجوری توان درس خوندنو هم دارین؟
    قرص سیتالوپرام و پروپرانول 10 میتونه در درمان این مشکل کمکتون کنه..همونطور که دوستمون هم اشاره کردن پیاده روی در فضای سبز هم موثره
    و نکته آخرو طبق تجربه شخصی خودم میگم هرچی استرستون برای کنکور بیشتر باشه نتیجه عکس خواهید گرفت

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. Firuze نوشته است:

سلام
    قرص <a>سیتالوپرام</a> و پروپرانول 10 میتونه در درمان این مشکل کمکتون کنه..همونطور که دوستمون هم اشاره کردن پیاده روی در فضای سبز هم موثره

سلام و مرسی از پاسختون!
    اتفاقا تمرکز منو بیشتر میکنه! و انرژی که ازم میگیره، انرژی مزاحم هست!
    اگر شخصی هرروز با خانمش نزدیکی کنه بازم بده؟!
    قرص پروپرانول 10 رو هم روانپزشکم به من پیشنهاد کردن ولی نمیدونم دستورالعمل مصرف استانداردش چجوریه دقیقا؟!
    درضمن من روم نشده که خودارضایی رو بگم به دکترم! مخصوصا چون خانم هستن!
    مرسی دوست عزیز  التماس دعا!

6. سلام قرص پروپرانول دستور مصرف خاصی نداره و بسته به میزان اضطراب بیمار تجویز میشه من چون هم استرس داشتم هم تپش قلب روزی 2 تا 20 میلی گرم مصرف میکردم یکی صبح و یکی ظهر

7. GentlemanStyle نوشته است:
    Firuze نوشته است:

سلام
    قرص <a><a>سیتالوپرام</a></a> و پروپرانول 10 میتونه در درمان این مشکل کمکتون کنه..همونطور که دوستمون هم اشاره کردن پیاده روی در فضای سبز هم موثره

سلام و مرسی از پاسختون!
    اتفاقا تمرکز منو بیشتر میکنه! و انرژی که ازم میگیره، انرژی مزاحم هست!
    اگر شخصی هرروز با خانمش نزدیکی کنه بازم بده؟!
    قرص پروپرانول 10 رو هم روانپزشکم به من پیشنهاد کردن ولی نمیدونم دستورالعمل مصرف استانداردش چجوریه دقیقا؟!
    درضمن من روم نشده که خودارضایی رو بگم به دکترم! مخصوصا چون خانم هستن!
    مرسی دوست عزیز  التماس دعا!

سلام
    هیچ چیزی زیادش خوب نیست حتی رابطه با همسر و تعادل بهترین روشه.. ولی خب بعضی ها از نظر روانشناسی پرتحرک و پرانرژی هستند و باید یک جوری تخلیه کنن انرژیشونو که اونم راه حل هایی غیر از خودارضایی داره
    از ورزش هایی که کالری زیاد میسوزونن غافل نشین..شنا هم برای شما مناسبه و بهتون آرامش هم میده
    موفق باشین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید