شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. nazlii777 نوشته است: سلام.من همین الان تو سایت عضو شدم.سوالات و جواب های زیادی رو خوندم.اما نمیتونم به جواب سوال خودم برسم.
    من پریودیم تقریبا منظمه و فوقش با2روز اینور اونور هرماه پریود میشم.اما پریودیم8روز طول میکشه.یعنی ازروزپنجم به بعد فقط لک میبینم.ماه پیش(فروردین ماه)درروزفک کنم7 ام پریودیم با دوستم معاشقه داشتم.ایشون آبشون رو بالای آلت تناسلی من یعنی قسمت پایین شکمم ریختن.ولی مایع سر خوردوبه طرف آلتم رفت.انقدر گرم بودم که نفهمیدم مایع به داخل آلت تناسلیم رفت یا نه.من باکره هستم و پرده دارم.این ماه هم باید1یا2اردیبهشت پریود بشم.اما هیچ نشونی که قبلا داشتم قبل پریودیم الان ندارم.اما خیلی نگرانم و دارم از نگرانی دق میکنم.کسی رو هم ندارم باهاش برم به پزشک مراجعه کنم.چون یکم تو شهر ما سخت میگیرن وبه چشم بد نگاه میکنن به این مسایل.تروخدا راهنماییم کنید.من ممکنه باردارشده باشم؟تروخدا زود بهم جواب بدین.

با سلام

جواب سوالتون رو تو چند قسمت میدم
    1.درسته که منی خارج از بدن و در ناحیه خشک نمیتونه زنده بمونه اما هنگام معاشقه ناحیه تناسلی زنانه مرطوب میشه و امکان اینکه اسپرم وارد واژن و بعد رحم بشه هست ولی 100% احتمال بارداری با این روش خیلی کمتر از زمانیه که منی مستقیما داخل واژن ریخته بشه
    2. اگر پریود قبلیتون 1-2 فروردین بوده و در تاریخ 7 رابطه داشتین احتمال بارداری منتفیه
    3.اگر یک دوره پریودتون عقب جلو افتاد و یا سندروم پیش از قاعدگی شدتش فرق میکرد نگران نشین چون تمام اینها تحت تاثیر عوامل دیگه ای مثل استرس، رژیم غذایی و غیره هستن
    4.وقتی در محیطی هستین که اگر اتفاقی بیافته شما رو دچار دردسر میکنه از این اتفاقات پیشگیری کنید...کاندوم یکی از راحت ترین روش های جلوگیری که با استفادش دیگه اینقدر دچار نگرانی نمیشین

موفق باشین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. eli9000

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام منوهمسرم تو دوران عقدیم و من هنوز دخترم وپردم سالمه اما روز 27فروردین رابطه کمی داشتیم که منو خیلی نگران کرده میشه راهنماییم کنین
    راستش مایع منی اصلا روی بدنم نریخته و نگرانی من از پیشاب هستش که میگن اسپرم داره البته من از ترسش 3 ساعت بعد از رابطه یه قرص لوونژسترول با دز 1/5 مصرف کردم اما بازم خیلی میترسم آیا بازم احتمال بارداری هستش؟درضمن دوره های من معمولا 27روزه هستش و 17 فروردین پریود شده بودم الان با خوردن این قرص تاکی باید منتظر پریودشدنم باشم؟؟خیلی نگرانم گاهی وقتام حس میکنم زیرشکمم دوطرف تیرمیکشن ممکنه از عوارض قرص باشه یا باردارم؟؟؟؟

3. eli9000 نوشته است: سلام منوهمسرم تو دوران عقدیم و من هنوز دخترم وپردم سالمه اما روز 27فروردین رابطه کمی داشتیم که منو خیلی نگران کرده میشه راهنماییم کنین

راستش مایع منی اصلا روی بدنم نریخته و نگرانی من از پیشاب هستش که میگن اسپرم داره البته من از ترسش 3 ساعت بعد از رابطه یه قرص لوونژسترول با دز 1/5 مصرف کردم اما بازم خیلی میترسم آیا بازم احتمال بارداری هستش؟
    درضمن دوره های من معمولا 27روزه هستش و 17 فروردین پریود شده بودم الان با خوردن این قرص تاکی باید منتظر پریودشدنم باشم؟؟خیلی نگرانم گاهی وقتام حس میکنم زیرشکمم دوطرف تیرمیکشن ممکنه از عوارض قرص باشه یا باردارم؟؟؟؟

سلام
    امیدورام منظورتون از یکی، یک برگ که حاوی دو قرص هست باشه..این قرص پریود رو چند روز جلو و عقب میندازه
    چون در زمان خیلی مناسبی مصرف کردین نگران نباشین

4. k510i

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام . با تشکر از شما.
    امکانش هست بیشتر راهنمایی کنین منو ؟
    دکتر برای عفونت دوستم 6 عدد آمپول Gentadic80 تجویز کرده بود . صبح و عصر و قرص .
    بعد از خوردن قرص اووسیز و بعد از خونریزی ترشحاتش زیاد شد و بعد از زدن این آمپول ها و خوردن قرص ها هم ترشحاتش بیشتر شد ( عفونت باکتری واژن داره ) و الان دو سه روزه بی حاله و میگه معده و شکمش ورم داره انگار . الان دقیقا یک ماه و 8 روز از رابطه گذشته که البته گفتم بعد از رابطه قرص اووسیز خورد و بعد از 6 روز ب خونریزی افتاد . واقعا نگرانیم . میشه لطفا راهنمایی کنین ؟
    و ی سوال دیگه ، اینکه  اگه عمل لقاح صورت بگیره دیگه قرص اووسیز کارساز نیست ؟ چون من شنیده بودم حتی این قرص از لانه گزینی هم جلوگیری میکنه .
    من دوستمو دکتر هم بردم خانم دکتر حاضر نشد آزمایش خون بگیره و گفت حتی یک در میلیون هم احتمال نده که باردار باشه و خونریزی همه  چیرو منتفی میکنه . ولی واقعا نگرانم .

5. k510i نوشته است: سلام . با تشکر از شما.
    امکانش هست بیشتر راهنمایی کنین منو ؟
    دکتر برای عفونت دوستم 6 عدد آمپول Gentadic80 تجویز کرده بود . صبح و عصر و قرص .
    بعد از خوردن قرص اووسیز و بعد از خونریزی ترشحاتش زیاد شد و بعد از زدن این آمپول ها و خوردن قرص ها هم ترشحاتش بیشتر شد ( عفونت باکتری واژن داره ) و الان دو سه روزه بی حاله و میگه معده و شکمش ورم داره انگار . الان دقیقا یک ماه و 8 روز از رابطه گذشته که البته گفتم بعد از رابطه قرص اووسیز خورد و بعد از 6 روز ب خونریزی افتاد . واقعا نگرانیم . میشه لطفا راهنمایی کنین ؟
    و ی سوال دیگه ، اینکه  اگه عمل لقاح صورت بگیره دیگه قرص اووسیز کارساز نیست ؟ چون من شنیده بودم حتی این قرص از لانه گزینی هم جلوگیری میکنه .
    من دوستمو دکتر هم بردم خانم دکتر حاضر نشد آزمایش خون بگیره و گفت حتی یک در میلیون هم احتمال نده که باردار باشه و خونریزی همه  چیرو منتفی میکنه . ولی واقعا نگرانم .

سلام
    وقتی دوستتون خونریزی شده چرا نگرانید؟ خودتون جواب خودتونو دادین..با استفاده از قرص دیواره های رحم ریزش میکنه و اگر تخمک بارور شده ای هم باشه با خونریزی خارج میشه
    نگفتین چه قرصی براشون تجویز شده شاید ورم شکم به خاطر عوارض همین قرص هاست

موفق باشین

6. eli9000

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Firuze نوشته است:
    eli9000 نوشته است: سلام منوهمسرم تو دوران عقدیم و من هنوز دخترم وپردم سالمه اما روز 27فروردین رابطه کمی داشتیم که منو خیلی نگران کرده میشه راهنماییم کنین

راستش مایع منی اصلا روی بدنم نریخته و نگرانی من از پیشاب هستش که میگن اسپرم داره البته من از ترسش 3 ساعت بعد از رابطه یه قرص لوونژسترول با دز 1/5 مصرف کردم اما بازم خیلی میترسم آیا بازم احتمال بارداری هستش؟
    درضمن دوره های من معمولا 27روزه هستش و 17 فروردین پریود شده بودم الان با خوردن این قرص تاکی باید منتظر پریودشدنم باشم؟؟خیلی نگرانم گاهی وقتام حس میکنم زیرشکمم دوطرف تیرمیکشن ممکنه از عوارض قرص باشه یا باردارم؟؟؟؟

سلام
    امیدورام منظورتون از یکی، یک برگ که حاوی دو قرص هست باشه..این قرص پریود رو چند روز جلو و عقب میندازه

نه من یکی مصرف کردم اما با دز1.5 اونی که دوتاییه دزش 0.75 هستش
    خیلی نگرانم به نظرتون با وجود دختر بودنم وخوردن قرص اورژانسی 3 ساعت بعد رابطه فقط از طریق پیشاب احتمالش هست بازم؟
    من تا کی باید منتظر پریود باشم؟

7. با سلام خدمت مدیران و فعالان انجمن رهام

خانوم بنده مشکلی داره که نیاز دارم دوستان راهنمایی و کمک بفرمایند ، شرح رو خدمتتون عرض میکنم .

ایشون چند ماهی هست که قاعدگی نا منظم دارند و در هر قاعدگی تقریبا 2 الی 3 روز تاخیر وجود داره ، در ماه قبل روز 26 اسفند ایشون پریود شدن و در این ماه با احتساب تاخیر باید در روز 28 الی 29 باید پریود میشدن اما هنوز خبری نیست .
    درد پریود رو در ناحیه زیر شکم و کمر و درد سینه ها و سفت شدن آنها رو هم دارند ، اما خبری از خون ریزی در ایشون وجود نداره .

نگران هستیم که نکنه مشکلی وجود داشته باشه ، این رو هم عرض کنم که تمام روابط ما با استفاده از کاندوم صورت میگیره و حتی یکبار هم رابطه محافظت نشده وجود نداشته .

ممکنه ایشون باردار یا مریض باشند ؟ احتمال مریضی از جمله تنبلی تخمدان و یا کیست و... وجود داره ؟

ممنونم میشم هر چه سریع تر پاسخ بدید و راه حلی قرار بدید تا انجام بشه .

با تشکر

8. eli9000 نوشته است:
    Firuze نوشته است:
    eli9000 نوشته است: سلام منوهمسرم تو دوران عقدیم و من هنوز دخترم وپردم سالمه اما روز 27فروردین رابطه کمی داشتیم که منو خیلی نگران کرده میشه راهنماییم کنین

سلام

نه من یکی مصرف کردم اما با دز1.5 اونی که دوتاییه دزش 0.75 هستش
    خیلی نگرانم به نظرتون با وجود دختر بودنم وخوردن قرص اورژانسی 3 ساعت بعد رابطه فقط از طریق پیشاب احتمالش هست بازم؟
    من تا کی باید منتظر پریود باشم؟

سلام
    نه عزیزم اگر دوز 1.5 بوده همون یکی کافیه چون کلا تو این روش بارداری 1% یعنی 99% روش امنی هست..زمان پریود رو چند روز جلو و یا عقب میندازه بطور کلی اختلالات قاعدگی از عوارض این قرص است

موفق باشین

9. k510i

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خانم دکتر
    حالتون خوبه ؟ ببخشد شمارو اینقدر اذیت میکنم و مزاحمتون میشم . امروز دوستم گفت شکمش خیلی ورم کرده و تند تند فشارش میفته ، مجبورش کردم رفت و بیبی چک گرفت و تست کرد و جوابش منفی بود . این تست تقریبا 40 روز بعد از رابطه انجام شد (رابطه 21 و 22 اسفند صورت گرفت ) و جوابش منفی بود و ساعت 6:30 عصر انجام شد . میخوام بدونم چقدر مورد اعتماد هستش ؟ چون تو سایت خوندم بهتره صبح انجام بشه . و اینکه دوستم قبلا دوره عادت نامنزم ( دکمه ز دسته دار کیبرد من خرابه ) داشت و ب تجویز متخصص 6 ماه از قرص بارداری  روکین  استفاده کرد و عادتش منزم شد . دو ماه عادتش منزم بود ک این اتفاق افتاد و مجبور شد اووسیز بخوره . حالا تکلیف عادتش چی میشه‌؟دوباره نامنزم میشه یادرست میشه ؟ ممنونم . موفق باشید

10. Farmanrava نوشته است: با سلام خدمت مدیران و فعالان انجمن رهام

خانوم بنده مشکلی داره که نیاز دارم دوستان راهنمایی و کمک بفرمایند ، شرح رو خدمتتون عرض میکنم .

ایشون چند ماهی هست که قاعدگی نا منظم دارند و در هر قاعدگی تقریبا 2 الی 3 روز تاخیر وجود داره ، در ماه قبل روز 26 اسفند ایشون پریود شدن و در این ماه با احتساب تاخیر باید در روز 28 الی 29 باید پریود میشدن اما هنوز خبری نیست .
    درد پریود رو در ناحیه زیر شکم و کمر و درد سینه ها و سفت شدن آنها رو هم دارند ، اما خبری از خون ریزی در ایشون وجود نداره .

نگران هستیم که نکنه مشکلی وجود داشته باشه ، این رو هم عرض کنم که تمام روابط ما با استفاده از کاندوم صورت میگیره و حتی یکبار هم رابطه محافظت نشده وجود نداشته .

ممکنه ایشون باردار یا مریض باشند ؟ احتمال مریضی از جمله تنبلی تخمدان و یا کیست و... وجود داره ؟

با تشکر

سلام
    دوره قاعدگی بصورت معمول 28 روزه است ولی تنها 15 درصد سیکل ها تا قبل از یائسگی دقیقا 28 روزه میشن و یک خانم سالم هم میتونه سیکل هاش 20 تا 40 روز متغیر باشه
    معمولا علائم سندروم پیش از قاعدگی با بارداری و یا یائسگی خانم از بین میره ضمن اینکه گفتین روابط محافظت شده دارین
    در مورد خانم شما بنظرم قضیه جدی نیست و اختلافات یکی روز رو معمولا بحساب نمی آرن با این حال میتونید با یک سونو ساده به درخواست خودتون نگرانی رو برطرف کنید

موفق باشین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. Firuze نوشته است:
    Farmanrava نوشته است: با سلام خدمت مدیران و فعالان انجمن رهام

با تشکر

سلام
    دوره قاعدگی بصورت معمول 28 روزه است ولی تنها 15 درصد سیکل ها تا قبل از یائسگی دقیقا 28 روزه میشن و یک خانم سالم هم میتونه سیکل هاش 20 تا 40 روز متغیر باشه
    معمولا علائم سندروم پیش از قاعدگی با بارداری و یا یائسگی خانم از بین میره ضمن اینکه گفتین روابط محافظت شده دارین
    در مورد خانم شما بنظرم قضیه جدی نیست و اختلافات یکی روز رو معمولا بحساب نمی آرن با این حال میتونید با یک سونو ساده به درخواست خودتون نگرانی رو برطرف کنید

موفق باشین

خیلی ممنونم از پاسختون

اما خانوم بنده 23 سال سن بیشتر نداره ، خود بنده هم 24 سال سن دارم
    این مشکل یک مقدار نگران کرده مارو به همین دلیل اینجا بیان کردم که راه حلی پیدا کنم
    ایشون که درد قاعدگی رو کامل دارند یعنی در شرف قاعدگی هستند ؟
    بنده بیشتر نگران بارداری هستم ...
    درد های قاعدگی به طور کامل در ابشون هست ، درد زیر شکم ، درد کمر و سینهو همینطور سفت شدگی سینه ها
    خیلی ممنون میشم اگه بیستر راهنمایی کنید .

12. سلام تاخیر در قاعدگی تا 10 روز طبیعیه و نیاز به پیگیری نداره،در صورتی که بیشتر از 10 روز شد مراجعه به پزشک جهت بررسی علت تاخیر قاعدگی الزامیه و طبق گفته خودتون وقتی که رابطه بدون پیشگیری نداشتین احتمال بارداری منتفیه

13. mahshad1366 نوشته است: سلام تاخیر در قاعدگی تا 10 روز طبیعیه و نیاز به پیگیری نداره،در صورتی که بیشتر از 10 روز شد مراجعه به پزشک جهت بررسی علت تاخیر قاعدگی الزامیه و طبق گفته خودتون وقتی که رابطه بدون پیشگیری نداشتین احتمال بارداری منتفیه

خیلی ممنونم از پاسختون

ایشون بعضی اوقات درد های قاعدگی رو دارند و بعضی اوقات رفع میشه
    برای مثال دیشب درد داشتن ولی امروز میگن که دردی ندارن
    به نظر شما احتمالش نیست که کاندوم پارگی چیزی داشته باشه و متوجه نشده باشم ؟ چون هنگام دور انداختن کاندوم متوجه هیچ چیزی نشدم .

خیلی نگران هستم چون قصد بچه دار شدن فعلا نداریم یعنی اوضاع مناسبی برای این کار نداریم

از یک رو نگران این هستم که نکنه بیمار شده باشند ، در 4 5 ماه گذشته قاعدگی ایشون همراه با تاخیر بوده اما نهایت 3 روز تاخیر داشته ، برای این ماه تاخیرش زیاد شده و این باعث نگرانی ماست

14. به نظرم اگر هنگام دورانداختن کاندوم متوجه پارگیش نشده باشین بعیده این اتفاق افتاده باشه همسرتون ظرف چند روز اخیر استرس نداشتن؟استرس باعث عقب افتادن عادت ماهیانه میشه شاید کیست داشته باشن که با مصرف دارو برطرف میشه و نگرانیتون بی مورده

15. من و همسرم یه روز بعد از پریودیش نزدیکی داشتیم اما دخول نه...
      احتمال میدیم مقداری از منی روی واژن ریخته باشه یعنی احتمال حاملگی وجود داره.......

لطفا بگییییییییییییییییییییییییید......................

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 23 از 92
رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید