شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اسپرم خشک شده

1. با سلام من در جستجوهایی که انجام دادم به نتیجه دقیقتر نرسیدم سوال من تفاوتهای زیادی با سوالات دیگر کاربران داشت
    سوال:میخواستم بدونم مایع منی که دارای اسپرم می باشد و این اسپرم هاست که باعث بارداری میشود،من در حالی که دستم الوده به مایع منی بود و این مایع رو در اثر مالیدن دستام بهم دیگه خشک شد و یادم رفت دستمو بشورم و بعد از 20-25 دقیقه بعد وارد واژن نامزدم کردم ایا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟
    بعد از اینکه نامزدم ارضا شدن ایا احتمال اینکه اسپرم های خشک شده دستم زنده بشند و ایجاد بارداری کنند؟
    خواهشا جواب های کاملی بدین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام
    اسپرم با خشک شدن منی میمیره و قدرت باروری نداره.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. سلام
    اما من توی قسمت پیشگیری از بارداری دیدم نوشته بود اگر مایع منی روی بدن باشه و بریم حمام اگر وارد واژن بشه احتمال بارداری هست.
    اما یادم نیست گفته بود پاک کرده با دستمال یا نه .
    من خودم بعد از اون هم با دستمال پاک میکنم هم با دقت زیاد وقتی خشک شد جوری میشورم که وارد واژن نشه.خیلی هم اذیت میشم.
    اخه وقتی اب بریزیم یکم حالت لیز بودنش برمیگرده در این حالت هم اسپرم مرده؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. saeed114

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اگر خشک نشده باشه احتمال داره در حمام این اتفاق بیفته ولی اگر خشک باشه اسپرمها کشته میشن چون در اون مایع هست که میتونن خارج از بدن زنده بمونن.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. sima_65 نوشته است: سلام
    اما من توی قسمت پیشگیری از بارداری دیدم نوشته بود اگر مایع منی روی بدن باشه و بریم حمام اگر وارد واژن بشه احتمال بارداری هست.
    اما یادم نیست گفته بود پاک کرده با دستمال یا نه .
    من خودم بعد از اون هم با دستمال پاک میکنم هم با دقت زیاد وقتی خشک شد جوری میشورم که وارد واژن نشه.خیلی هم اذیت میشم.
    اخه وقتی اب بریزیم یکم حالت لیز بودنش برمیگرده در این حالت هم اسپرم مرده؟

اسپرم با خشک شدن منی زنده نمیمونه اما محض احتیاط همیشه باید محل رو شست و شو داد تا این نگرانی ها بوجود نیاد. لیز بودن منی بخاطر وجود اسپرم نیست بلکه مواد تشکیل دهنده ش این خاصیت رو درش ایجاد میکنند.

این لینکها رو مطالعه کنید:

http://www.roham.ws/web/ftopict-1076.html
    http://www.roham.ws/web/ftopict-15847.html

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. سلام اقای دکتر . من و همسرم در دوران عقد هستیم
    من دبوره ی قبل پریودیم با خوردن قرص لونژیل پریود شدم و خون ریزی من حدود 15 روز ادامه داشت . چون رابطه پر خطری انجام دادیم
    . بعد از تموم شدن خون ریزی من با همسرم رابطه ای داستم که ایشون ارضا شدن و وقتی کاندوم را در آوردم مقداری از اسپرم رو انگشت های دستش ریخت ولی دستش رو نشست فقط دستش رو با دست دیگش تمیز کرد . همسرم حدود 1 ساعت الی 1 ساعت و نیم کنارم بودن که در این مدت اسپرم های روی دست همسرم کاملا خشک شده بودن و سفیدی اسپرم های خشک شده کاملا روی دستش مشخص بود که خیلی کم بود فقط سر انگشت همسرم کمی سفیدک زده بود . که با همون انگشت من رو ارضا کرد . سوال بنده اینه که انگشت ایشون که اسپرم های خشک رو داشته و وارد واژن بنده شده امکان بارداری و لقاح رو داره ؟
    اسپرم های خشک شده بعد از 1 ساعت امکان باروری دارند ؟ ایا امکان داره که با خیسی واژن من اسپرم های خشک شده دوباره از دست ایشون که داخل واژن من بوده لقاح کنن ؟
    الان حدود 3 روزی میشه که من از تاریخ پریود شدنم میگذره ولی هنوز پریود نشدم . همسرم میگه علت این تاخیر به دلیل خوردن قرص های زد بارداری در دوره قبلی پریودیم هست ولی من فک میکنم که از این رابطه اتفاقی افتاده

7. سلام اسپرم در محیط خارج از بدن نیم تا چهار ساعت زنده میمونه ولی با توجه به اینکه شما در دوران بی خطر رابطه داشتین احتمال بارداری منتفیه برای اطمینان بیشتر آزمایش بتا بدین

8. سلام   شستن  دست آلوده ب  پیشاب باعث از بین رفتن اسپرم ها میشه ؟ درسته؟ یاپاک کردن دست با دست دیگه؟در صورتی ک هیچ خیسی روی انگشت نمونه؟

9. سلام بله باشستن دستها  اسپرم ها از بین میرن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید