شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نعوظ و مشكلات

1. سلام من ٢٧ سالمه و بگم من يه مشكلي دارم و اين مطلبو كامل بخونيد و نظرتونو بدبد. ببينيد  الت من من هنگام نعوظ شكلش بصورت حلال ولي نه رو ب بالا ولي منظورم به صورت نيم دايره نيست ولي انحناش رو ببه پايين و كمي متمايل به چپه از جايي كه ب بدن متصله.  ايا طبيعي؟؟؟ و سوال مهم تر اينكه ببينيد من هنگام معاشقه با همسرم اول نعوذ داره ولي وقتي معاشقه بصورت بوسيدن و ناز و.. مراحل ابتدايي نعوذ نداره تا وقتي كه بخوام وارد واژن كنم كه با ماليدن روي الت اون يا خوردن توسط اون راست ميشه و هنگام وارد واژن شدن و حين رابطه جنسی از دست نميدم. ميگم مشكل ابتداي ماجراس كه وقتي نعوذ داره كه ميخوايم كارو شروع كنيم پايدار نيست.  و سريع ميخوابه .. و اول صبحها هم كه الت بايد راست باشه زياد سفتو محكم نيست و چرا اينطوريه؟؟

2. milinem نوشته است: سلام من ٢٧ سالمه و بگم من يه مشكلي دارم و اين مطلبو كامل بخونيد و نظرتونو بدبد. ببينيد  الت من من هنگام نعوظ شكلش بصورت حلال ولي نه رو ب بالا ولي منظورم به صورت نيم دايره نيست ولي انحناش رو ببه پايين و كمي متمايل به چپه از جايي كه ب بدن متصله.  ايا طبيعي؟؟؟ و سوال مهم تر اينكه ببينيد من هنگام معاشقه با همسرم اول نعوذ داره ولي وقتي معاشقه بصورت بوسيدن و ناز و.. مراحل ابتدايي نعوذ نداره تا وقتي كه بخوام وارد واژن كنم كه با ماليدن روي الت اون يا خوردن توسط اون راست ميشه و هنگام وارد واژن شدن و حين رابطه جنسی از دست نميدم. ميگم مشكل ابتداي ماجراس كه وقتي نعوذ داره كه ميخوايم كارو شروع كنيم پايدار نيست.  و سريع ميخوابه .. و اول صبحها هم كه الت بايد راست باشه زياد سفتو محكم نيست و چرا اينطوريه؟؟

سلام

مشکلات نعوظ میتونه هم علل جسمی داشته باشه و هم علل روانی..مثلا علل روانی اکثرا به خاطر توقعاتی که طرفین در روابط خود دارند اما به دلیل خجالت و کم رویی نمیتونن به شریک جنسیشون بگن و باعث میشه روابط جنسیشون کیفیت مورد انتظار رو نداشته باشه..پیشنهاد میکنم اول به یک اورولوژیست مراجعه کنید و آزمایش بدین تا مطمئن شید مشکلات جسمی دخیل نیستن

موفق باشین

3. والا ما خجالت در کارمون نیست.. اصلا نعوظ در حالت اول معاشقه یک بار رخ میده اما اصلا پایدار نیست و جوری شده که حین معاشقه وقتی میخواد الت منو بگیره نعوظ صفر میشه و واقعا اعتماد به نفسمو داره تخریب میکنه  و فقط از طریق مالش الت به هم و یا دهانی به نعوظ میرسه که وارد واژن شه...... و ببینید  من به سفارش یکی از دوستام رفتم قرص سیدنافیل 50 رو خریدم... و یه بار یدونه خوردم  ..خوب بود...از اول تا اخر دو ساعت اصلا نعوظو از دست ندادم... اما دو سه بار بعدی قرصه هم فایده نداشت.. جوری که دفعه چهارم من سه تا قرصو باهم انداختم بالا یه جا.... و بازم فایده نداشت...اول میشه اما اواسط معاشقه میخوابه.....و فقط سردرد های تهش برام میمونه... دیگه اصلا اعتماد به نفس ندارم با اینکه من خیلی هم ادم هات و گرم مزاجی هستم جوری که حتی با این شرحی که دادم ه اخر کار راست میشه ما روزی سه 4 بار رابطه داریم....این ازمایشی که گفتید چیه ؟؟

4. milinem نوشته است: مشكل ابتداي ماجراس كه وقتي نعوذ داره كه ميخوايم كارو شروع كنيم پايدار نيست و سریع میخوابه

برای پایداری Erection از پمپ وکیوم استفاده کنید.
    برای ايجاد حالت نعوظ، آلت درون محفظه شيشه ای وکیوم قرار گرفته و با ايجاد خلاء توسط پمپ، جريان خون آلت افزايش يافته و نعوظ ايجاد می شود.
    milinem نوشته است:
    دفعه چهارم من سه تا قرصو باهم انداختم بالا یه جا... و بازم فایده نداشت...

به دلیل عوارض دارو و افزایش فشارخون، مصرف مجاز قرص سیلدنافیـل در 1 روز نباید بیشتر از 100mg باشه! درصورتی که شما 150mg مصرف کردید.

5. من سوالم اينه علت پايدار نبودن چيه

6. milinem نوشته است: من سوالم اينه علت پايدار نبودن چيه

علت ناپایداری نعوظ گاهی در نوع اولیه به دلیل کاهش تولید هورمون تستوسترون در بیضه هاست که اصطلاحاً هیپوگنادیسم می نامند.
    اما در نوع ثانویه امکان تولید هورمون و اسپرم توسط بیضه ها، کمکاری هیپوفیز که تحریک و کنترل کار غدد درون ریز را در دست دارد باعث اختلال می شود.
    توصیه میشه نسبت به اندازه گیری سطح هورمون محرک تيروييد (TSH) و سطح تستوسترون خود اقدام کنید.

سبک زندگی بی تحرک، کاهش دفعات نزدیکی و مصرف بعضی از داروها و مواد مانند: ضدافسردگی ها - داروهای ضد فشارخون - داروهای توهم زا، الکل و نیکوتین ممکن است منجر به اختلال نعوظ شوند.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. تمامی ازمایشات تستسترون و TSH توسط خون انجام میشه؟؟
    یه سوال ایا ژنیکومانستی.. یا بزرگی سینه البته نه حاد اما به دلیلی ماندگاری اون غدد و اینها ربطی به این موضوع داره؟

من زندگیم بی تحرک نیست.. 6 ساله که بدن سازم و دونده و شنا.. هم هیکل رو فرمی دارم  و  هم اینکه گرم مزاجم و همیشه از لحاظ حجم منی و شدت پاشش(نمیدونم حالا ربطط داره یا نه) عملکرد خوبی دارم...فقط مشکای همون عدم پایداری بود که خدمتت عرض کردم

8. milinem نوشته است: تمامی ازمایشات تستسترون و TSH توسط خون انجام میشه؟؟
    یه سوال ایا ژنیکومانستی.. یا بزرگی سینه البته نه حاد اما به دلیلی ماندگاری اون غدد و اینها ربطی به این موضوع داره؟

من زندگیم بی تحرک نیست.. 6 ساله که بدن سازم و دونده و شنا.. هم هیکل رو فرمی دارم  و  هم اینکه گرم مزاجم و همیشه از لحاظ حجم منی و شدت پاشش(نمیدونم حالا ربطط داره یا نه) عملکرد خوبی دارم...فقط مشکای همون عدم پایداری بود که خدمتت عرض کردم

آزمایش تیروئید شامل T3 - T4 - TSH و جهت اندازه گیری هورمون جنسی مردانه Testosterone انجام میشه.
    ژنیکوماستی هم به دلیل تغییرات فیزیولوژی ممکنه با مشکل شما مرتبط باشه و باید علت مادرزادی یا اکتسابی بودن آنرا تشخیص دهید.
    اختلال غدد درون ریز (اندوکرین) هم یکی از عوامل اکتسابی ژنیکوماستی هست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. ممنون. ژنیکوماستی ارثیه چون توی برادرم و پدرم هم هست.. البته حاد نیست ولی خب میگم یه مقداری هست.. ببرسی اینکه ایااین مورد روی پایدار نبودن نعوذ تاثیر داره یا نه چطوری انجام میشه؟ و راه حلش چیه؟

10. milinem نوشته است: ممنون. ژنیکوماستی ارثیه چون توی برادرم و پدرم هم هست.. البته حاد نیست ولی خب میگم یه مقداری هست.. ببرسی اینکه ایااین مورد روی پایدار نبودن نعوذ تاثیر داره یا نه چطوری انجام میشه؟ و راه حلش چیه؟

اگر در مردان میزان هورمون استروژن نسبت به تستوسترون زیاد شود، رشد غیرطبیعی پستان ها در مردان را شاهد خواهیم بود.
    و به دلیل کاهش تستوسترون عدم ناپایداری نعوظ ایجاد میشه. از اینرو آزمایش فوق را انجام دهید و از میزان آن مطلع شوید.
    درصورت لزوم درمان های دارویی جهت افزایش تستوسترون تجویز میشه.
    گاهی افزایش دفعات نزدیکی به دلیل تحلیل نیروی جنسی موجب ناپایداری نعوظ میشه. مثلاً اگه 15 روز رابطه نداشته باشید و سپس اقدام کنید ممکنه پایداری خود را حفظ کنید. موقع رابطه عوامل استرس زا را از خود دور کنید، کاملاً ریلکس باشید و از حرکات تند و سریع موقع دخول اجتناب کنید.

11. oخب راجب شکل الت چی... یه شکلی که موقع نعوظ حالت حلالی داره اما نه  رو به بالا الته منظور کاملا نیم دایره نیستا.. ولی به سمت پایین و از جایی که به بدن متصله یکم متمایل به چپه

12. دیروز رفتم تهران کلینیک ... پیش اورولوژیست.. معاینه کرد گفت با تو.جه به اینکه هم رویش موهای بدن شما زیاده و ریش و میل جنسیتونم بالاس نیازی به ازمایشهای خونو تستسترون نداره... برام تادالافین نوشت گفت 20تا دونشو یک شب در میون میخوری.. اگه بعدش خوب نشدی یه سونوگرافی رنگی با تزریق یه ماده ار الت انجام میشه و میری پیش یه دکتر که فامیلیشم یادم نیست  گفت متخصص الت تناسلی  فقط!! الان چی شد؟؟ انقد خطرناکه اوصاع که  اینارو گفت؟ من که مشکلی تو رابطه جنسی ندارم  وقتی وارد واژن میشه برای بار دوم مثلا که طولانی  تره و ممکنه یه20 دقیقه تو واژن هم باشه نمیخوابه فقط قبلش که بوسیدنو ایناس اونجا میخوابه

13. milinem نوشته است: خب راجب شکل الت چی... یه شکلی که موقع نعوظ حالت حلالی داره اما نه  رو به بالا الته منظور کاملا نیم دایره نیستا.. ولی به سمت پایین و از جایی که به بدن متصله یکم متمایل به چپه

سلام

مشکلی نیست دوست من
    مادامی‌که در انجام رابطه‌ی جنسی (به طور خاص ---> در دخول) مشکلی نداشته باشید نیازی به مداخله‌ی پزشکی در مورد Cordee (انحراف آلت) خفیف نیست. در این مورد جای نگرانی وجود نداره.

milinem نوشته است: دیروز رفتم تهران کلینیک ... پیش اورولوژیست.. معاینه کرد گفت با تو.جه به اینکه هم رویش موهای بدن شما زیاده و ریش و میل جنسیتونم بالاس نیازی به ازمایشهای خونو تستسترون نداره... برام تادالافین نوشت گفت 20تا دونشو یک شب در میون میخوری.. اگه بعدش خوب نشدی یه سونوگرافی رنگی با تزریق یه ماده ار الت انجام میشه و میری پیش یه دکتر که فامیلیشم یادم نیست  گفت متخصص الت تناسلی  فقط!! الان چی شد؟؟ انقد خطرناکه اوصاع که  اینارو گفت؟ من که مشکلی تو رابطه جنسی ندارم  وقتی وارد واژن میشه برای بار دوم مثلا که طولانی  تره و ممکنه یه20 دقیقه تو واژن هم باشه نمیخوابه فقط قبلش که بوسیدنو ایناس اونجا میخوابه

نظر پزشک‌تون این هست که در خون‌رسانی به آلت شما مشکلی وجود داره و تجویز Tadalafil هم برای همین منظور بوده. حدس من اینه که سونوی داپلر درخواستی هم برای ارزیابی بیشتر جهت اطمینان از «عدم وجود اختلال در خون‌رسانی به ناحیه‌ی Corpus Cavernosa پنیس‌» شما هستش.
    در تصویر زیر می‌تونید نواحی Corpus Cavernosa رو ببینید (نواحی قرمز رنگ).

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

اقدامات پاراکلینیکی رو که تحت نظر پزشک‌تون حتما انجام بدید
    اما با توجه به مجموع صحبت‌های شما،
    چون در هنگام دخول نعوظ پایداری دارید بنابراین من احتمال اختلال در خون‌رسانی به سیلندرها رو ضعیف می‌دونم
    و به شخصه معتقدم که
    نعوظ ناکافی در اوایل معاشقه
    به دلیل کمبود اعتماد به نفس در اثر بک‌گراند ذهنی شما از اینکه الان نعوظ‌مو از دست می‌دم! الان آبروم می‌ره! الان فلان می‌شه! و ... + عدم وجود تحریکات مناسب از طرف همسرتون هستش
    یعنی در تایم معاشقه تا یه قسمتی که همسرتون مشغول هستن نعوظ وجود داره اما از یه جایی به بعد که ایشون مفعول می‌شن، تحریکات کاهش پیدا می‌کنه و نعوظ‌تون رو از دست می‌دید تا به دخول  برسه و ادامه‌ی ماجرا ...
    برای رفع این مشکل باید معاشقه و تحریکات رو طوری برنامه‌ریزی کنید که دو طرفه باشه
    من پیشنهاد می‌کنم یه مدتی رابطه رو از حالت عادی و تکراری خارجش کنید، ابتدا به ساکن ذهن‌تون رو از این موضوع که الان نعوظم می‌افته! و ... خالی کنید
    و از پوزیشن‌هایی که دو طرفه هستن استفاده کنید
    فرضا برخلاف همیشه
    رابطه‌ی Oral رو به صورت 69 انجام بدید تا دو طرفه تحریک بشید
    بعد برید سراغ دخول و ادامه‌ی داستان ...
    تمرینات کیگل رو هم می‌تونید انجام بدید تا ماهیچه‌ی PCتون تقویت بشه و نعوظ بهتری داشته باشید ...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. milinem نوشته است: دیروز رفتم تهران کلینیک ... پیش اورولوژیست.. معاینه کرد گفت با تو.جه به اینکه هم رویش موهای بدن شما زیاده و ریش و میل جنسیتونم بالاس نیازی به ازمایشهای خونو تستسترون نداره... برام تادالافین نوشت گفت 20تا دونشو یک شب در میون میخوری.. اگه بعدش خوب نشدی یه سونوگرافی رنگی با تزریق یه ماده ار الت انجام میشه و میری پیش یه دکتر که فامیلیشم یادم نیست  گفت متخصص الت تناسلی  فقط!! الان چی شد؟؟ انقد خطرناکه اوصاع که  اینارو گفت؟ من که مشکلی تو رابطه جنسی ندارم  وقتی وارد واژن میشه برای بار دوم مثلا که طولانی  تره و ممکنه یه20 دقیقه تو واژن هم باشه نمیخوابه فقط قبلش که بوسیدنو ایناس اونجا میخوابه

در مطلب ديگرتون هم متوجه شدم که معاشقه شما دوطرفه نيست و از اعمال طرف مقابلتون چيزی ننوشتيد.

در تمام طول معاشقه در حين اينکه شما ايشون رو نوازش می کنيد يا می بوسيد لازم هست که ايشون با يک دستش آلت شما رو بگيره و با دست ديگرش نقاط ديگر بدن شما رو نوازش کنه.

با روش های دو طرفه ، بسياری از مسائل حل می شند.

هر دو طرف بايد فعال باشند ، قرار نيست همه مسائل رابطه جنسی رو پسر به عهده بگيره

شاداب باشيد

15. به هر حال اینطور به نظر میزسد که نگرانی و استرس شما از بابت این مسله از خود اون مشگل نعوذ ناپایدار جدی تر و رنج آور تر هست لذا با توجه به این که مشگل شما با اعتماد به نفس بیشتر و پی گیری درمان توام با خونسردی و ارامش شما را زودتر به نتیجه میرسونه  بهترین کار اینه که ضمن پی گیری تدریجی وبدون شتابزدگی در  درمان  از اصل توانایهای جنسی خودتون که شامل میل و امکان ارضا هست بهره مند شوید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید