شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوزش و خارش در قسمتهای واژن

1. سلام عرض میکنم
    شرمنده من دختری 23 ساله و مجردم وحدود4-5 سالی هست سوزش وگاهی خارش درناحیه وازن دارم بیشتر وقتهایی که به دستشویی میرم وخیس میشم این حالت سوزش وحالت کف مانند دروازن احساس میکنم حتی با وجود اینکه خودم رو هم خشک میکنم ولی بعد دستشویی این حالتو دارم ومجبورم همش جلو بخاری باشم تا این حالتم بعد یه ربع تا نیم ساعت رفع شه
    بارها دکتر رفتم ولی جواب نگرفتم  چند باری دکتر واسه م فلوکونازول وزل شستشوو... تجویز کردن به همراه قرص عفونت فک کنم
    ولی باز خوب نشدم
    سونوگرافی هم دادم کلیه و مثانه ورحم مشکل خاصی نداشته
    ولی چندین بار تو آزمایشات ادرار .خون به مقداری کم مشاهده شده بود
    الان نمیدونم دقیق مشکلم چیه .قارچه یا عفونته یا یه چیز دیگه
    ناگفته نماند قارچ پوستی هم دارم (لکه های پوستی قهوای)گهگاهی مشاهده میکنم ولی دکتر میرم پماد با قرص بهم میده که با پماد اثرش میره ودیگه خدا میدونه ریشه کن میشه یا نه
    چون احساس میکنم به طور کامل نرفته
    حتی نزدیکایه پریود شدن هم یه هفته قبل از پریود شدن لک و سوزش دارم که خیلی اذیت میشم و روزهای اول پریودی هم دردم شدیده که مجبورم مسکن بخورم(مفنامیک اسید)
    تو رو خدا لطف کنین راهنماییم کنین بخدا خسته شدم از بس دکتر رفتم

2. سلام عزیزم به نظرم  آزمایش ادراررو تکرارکن ،شاید عفونت مجاری ادرار داشته باشی،در این صورت آزمایشگاهی که آزمایش ادرار میدی نوع آنتی بیوتیک که باید مصرف کنی رو مشخص میکنه و معمولا با یه دوره 10 روزه مصرف آنتی بیوتیک کاملا مشکلت برطرف میشه،البته تعویض هر روزه لباس زیر و شست و شوی هرروزه ناحیه با صابون هم خیلی کمک کننده است.و همچنین مصرف روزانه 8 لیوان مایعات

3. samaaii نوشته است: سلام عرض میکنم
    شرمنده من دختری 23 ساله و مجردم وحدود4-5 سالی هست سوزش وگاهی خارش درناحیه وازن دارم بیشتر وقتهایی که به دستشویی میرم وخیس میشم این حالت سوزش وحالت کف مانند دروازن احساس میکنم حتی با وجود اینکه خودم رو هم خشک میکنم ولی بعد دستشویی این حالتو دارم ومجبورم همش جلو بخاری باشم تا این حالتم بعد یه ربع تا نیم ساعت رفع شه
    بارها دکتر رفتم ولی جواب نگرفتم  چند باری دکتر واسه م <a>فلوکونازول</a> وزل شستشوو... تجویز کردن به همراه قرص عفونت فک کنم
    ولی باز خوب نشدم
    ناگفته نماند قارچ پوستی هم دارم (لکه های پوستی قهوای)گهگاهی مشاهده میکنم ولی دکتر میرم پماد با قرص بهم میده که با پماد اثرش میره ودیگه خدا میدونه ریشه کن میشه یا نه
    حتی نزدیکایه پریود شدن هم یه هفته قبل از پریود شدن لک و سوزش دارم که خیلی اذیت میشم و روزهای اول پریودی هم دردم شدیده که مجبورم مسکن بخورم(<a>مفنامیک</a> اسید)

با سلام

سوزش و خارش در ناحیه واژن یکی از علائم عفونت واژن هست که با سونوگرافی مشخص نمیشه ..در مورد خون در ادرار  ممکنه عفونت مثانه یا کلیه هم علتش  باشه..یک روش خیلی معمول برای رفع این مشکل اینکه یک قاشق بتادین رو توی یک لگن آب ولرم حل کنید و به مدت نیم ساعت توش بشینید و بعد اون ناحیه رو با آب گرم بشورین به مدت دو هفته..توی این دو هفته هم حتما لباس زیر نخی و کاملا بهداشتی بپوشید..حتی بعد از خشک شدن هم اتو بزنید..اگر کارساز نبود باید به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید و درمان داروی خوراکی داشته باشید

موفق باشین

4. samaaii نوشته است: سلام عرض میکنم
    بارها دکتر رفتم ولی جواب نگرفتم  چند باری دکتر واسه م <a>فلوکونازول</a> وزل شستشوو... تجویز کردن به همراه قرص عفونت فک کنم
    ولی باز خوب نشدم
    حتی نزدیکایه پریود شدن هم یه هفته قبل از پریود شدن لک و سوزش دارم که خیلی اذیت میشم و روزهای اول پریودی هم دردم شدیده که مجبورم مسکن بخورم(<a>مفنامیک</a> اسید)

سلام دوست عزیز
    این مشکلی که فرمودین اگر سوزش و خارش از داخل واژن حس میکنین میتونه از عفونت و ... باشه اما اگر سطح خارجی آلت هست چند تا دلیل میتونه داشته باشه که من میگم ببینین کدوم برای شما صادقه

1- برطرف کردن موهای زائد آلت چند روش داره یکیش کرم و مواد موبر و یا مومک و اینجور چیزها که بعد از رطرف کردن موهای زائد باعث میشه موی ضعیفتری بیرون بیاد و روش دیگر تراشیدن موها هست. اگر تراشیدن با ژیلتهای زنانه صورت بگیره حالا نمیدونم چه ساختاری دارن این ژیلتها که موی ضعیفتر در نمیاد اما مو ضخیم هم نمیشه اما اگر با تیخ معمولی یا ژیلت مردانه زده بشه مویی که درمیاد ضخیم میشه و مثل ریش مردانه سفت در میاد(منظورم از سفت زبر و سوزنی شکل هست)- این موهای زائد سوزنی شکل هنگام راه رفتن شما مالیده میشن به لبه های آلت(موهای سمت راست لبه سمت چپ رو زخمی میکنه و بالعکس) و خونی که شما مشاهده کردین به احتمال زیاد از همین موضوع بوده (پوست لبه های آلت زخمی شده و خون اومده و وارد ادرار میشه) راه درمان این موضوع زمان بره شما باید با مواد موبر و ... طوری آلتتون رو شیو کنین که این موهای ضخیم دست از سرتون بردارن(لیزر و اینا خیلی جالب نیست و ممکنه به پوست آلت آسیب بزنه)

2- عرق کردن و پوشیدن شورتهای تنگ و از جنس پلاستیک باعث میشه سطح خارجی آلتتون و حتی ش ک ا ف اون عرق کنه و تو عرق بسوزه(به اصطلاح عرقسوز بشه) که این موضوع باعث میشه وقتی ادرار به این پوست میرسه درد و سوزش شدیدی به شما تحمیل کنه(بخصوص که اگه مورد شماره 1 هم مزید علت باشه و پوست این منطقه نازک و زخم هم شده باشه) راه مقابله با این موضوع هم  اینه که شورتهای نخی و یا گیاهی بپوشین سعی کنین بعد از توالت حتما حتما خودتون رو با دستمال توالت مرغوب خشک کنین(اینکه میگم مرغوب تو دستمال توالتهای نا مرغوب و ارزون قیمت موادی برای سفید کردن دستمال استفاده شده که خود این مواد باعث ایجاد حساسیتهایی در این ناحیه میشه خانم خود من از دستمال سافتلن استفاده میکنه خیلی راضیه) و بعد از این یک یا 2 دستمال توالت خشک رو روی هم بذارین و تو شورتتون قرار بدین که عرقتون رو بگیره(مثل حالتی که نوار بهداشتی میذارین تو پریودی) سعی کنین پودر بچه مرغوب تهیه کنین و مرتب به آلتتون بزنین تا اونجا رو خشک نگه بداره و پوست مهلتی برای ترمیم خودش پیدا کنه(پوستی که مرطوب باشه دیتر ترمیم میشه)  سعی کنین آلت رو با آب ولرم مرتب شستشو بدین و از آب با فشار زیاد هم استفاده نکنین سعی کنین شلوارهای تنگ و فاق کوتاه و ساپورت نپوشین

ایشالا که همیشه شاد و سلامت باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام من سوزش وخارش تو دستگاه تناسلیم دارم ولی ازوقتی که پداستفاده میکنم خوب شدم میخواستم بدونم ایا استفاده ازپدشورت ضرر داره؟امکان داره حساسیت به وجودبیاره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

6. سلام عزیزم ضرری نداره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید