شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ساده ترین روش حذف موهای بدن

1. سلام
    سال نو مبارک   
    میخواسم بدونم بهترین روش برای برداشتن موهای بدن چیست؟ اگر دائمی باشه خیلی بهتره.
    ممنون میشم جواب بدید

2. moh3enkimia نوشته است: سلام
    سال نو مبارک   
    میخواسم بدونم بهترین روش برای برداشتن موهای بدن چیست؟ اگر دائمی باشه خیلی بهتره.
    ممنون میشم جواب بدید

سلام

سال نو شما هم مبارک
    برای برداشتن دائمی مو های زاید هنوز روشی که بتونه همه جوره مشکل موهای اضافی رو حل کنه نیست.لیزر باعث میشه تعداد رنگ دانه ها زیاد شه و اون منطقه تیره تر از قبل میشه. ولی اگه بخوام بشخصه روشیو پیشنهاد کنم اپیلاسیون هست که معمولا بعد از ده جلسه هم ناحیه مورد نظر رو روشن تر میکنه و هم قطرو حجم موها رو خیلی کم میکنه

موفق باشین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام
    به نظر من برای موهای مرد بهترین روش برای بر طرف کردن موهای زائید استفاده از پودر موبر هست.روشهایی مانند اپیلاسیون یا استفاده از موم برای موهای زبر و کلفت بدن مرد دارای درد زیاد هست.ولی برای خانمها جون موهای بدنشون نازک تره اپیلاسیون و موم انداختن هم روش خوبی محسوب میشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام من زیرگلوم موی زائددارم چندبارلیزرکردم ولی دوباره رشدکرده بایدچکارکنم

5. سلام اگر از نظر هورمونی بررسی شدین و مشکلی ندارین احتمالا   دستگاهی که  با اون لیزر رو براتون انجام دادن مناسب نبوده،این کار رو حتما پزشک متخصص پوست باید انجام بده تا نتیجه مطلوب حاصل بشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید