شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد پرده بکارت

1. سلام کسی درمورد بکارت کنگره ای اطلاع داره؟دکتر گفت ماله شما کنگره دار و الاستیکه و گشادهم هست!!!

2. talalo2 نوشته است: سلام کسی درمورد بکارت کنگره ای اطلاع داره؟دکتر گفت ماله شما کنگره دار و الاستیکه و گشادهم هست!!!

سلام

من فکر می‌کنم منظور همون بکارت دندانه‌ای باشه که خاصیت ارتجاعی هم داره.
    دوست من،
    اگه به تصویری که در صفحه‌ی قبل اینزرت کردم نگاهی بندازید ردیف بالا، از سمت چپ، دومین بکارت که Dentate نام‌گذاری شده همون بکارت دندانه‌ای هست.

3. narguess

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    m1989 نوشته است:
    narguess نوشته است: نوشته fimbenalud خب يعني چي ؟

سلام

من تا به حال چیزی در مورد نوع این بکارتی که نوشتید نشنیدم و نخوندم
    شاید من اشتباه کنم نمی‌دونم، اما من احساس می‌کنم اشتباه تایپی باشه!
    نزدیک‌ترین نوع بکارتی که به "fimbenalud" شباهت داره Fimbriated Hymen هستش که بکارت حاشیه‌دار یا ریشه‌دار نامیده می‌شه.
    در تصویر زیر انواع بکارت رو می‌تونید ببینید شایدم به خاطر شکلی که Fimbriated Hymen داره پزشک‌تون اون رو "شیپوری" نام‌گذاری کرده!

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

ممنون از پاسختون

يعني ارتجاعيه ؟؟ گفت خون ريزي ندارم

4. narguess نوشته است:
    m1989 نوشته است:

سلام

نزدیک‌ترین نوع بکارتی که به "fimbenalud" شباهت داره Fimbriated Hymen هستش که بکارت حاشیه‌دار یا ریشه‌دار نامیده می‌شه.
    در تصویر زیر انواع بکارت رو می‌تونید ببینید شایدم به خاطر شکلی که Fimbriated Hymen داره پزشک‌تون اون رو "شیپوری" نام‌گذاری کرده!

ممنون از پاسختون

سلام..عزیزم اگه پردتون از نوع fimbriated باشه یعنی اطرافش دارای شکاف هست..معمولا این پرده خونریزی هم داره و با یکبار دخول پاره میشه

موفق باشین

5. saminov نوشته است: سلام ایا رابطه جنسی از مقعد باعث اسیب یه یکارت بشه ؟ در صورتی که باعث دردو خون ریزی باشه؟

سلام دوست گرامی. رابطه از مقعد به پرده بکارت آسیب نمیرسونه و خونریزی که گفتی از مقعد بوده یا واژن؟

6. سلام خواهش میکنم کمکم کنید.دیشب موفق به دیدن پرده بکارتم در آینه شدم،اما باور کنید از ترس دیشب خوابم نبرد.چیزی که من دیدم یک سوراخ بود که دورش را غشا صورتی رنگ پوشانده بود،آیا بکارت همین است یا چون ازاله شده سوراخ دارد؟خواهش میکنم جواب بدید و نگوئید به پزشک مراجعه کنم چون اصلا امکانش را ندارم سوالم این است آیا پرده بکارت سالم وسطش سوراخ دارد و اطرافش پوشیده است یا بکارت ازاله شده دارای سوراخ است و بکارت سالم اصلا سوراخ ندارد؟خواهش میکنم کمکم کنید با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. mahshid1366 نوشته است: سلام خواهش میکنم کمکم کنید.دیشب موفق به دیدن پرده بکارتم در آینه شدم،اما باور کنید از ترس دیشب خوابم نبرد.چیزی که من دیدم یک سوراخ بود که دورش را غشا صورتی رنگ پوشانده بود،آیا بکارت همین است یا چون ازاله شده سوراخ دارد؟خواهش میکنم جواب بدید و نگوئید به پزشک مراجعه کنم چون اصلا امکانش را ندارم سوالم این است آیا پرده بکارت سالم وسطش سوراخ دارد و اطرافش پوشیده است یا بکارت ازاله شده دارای سوراخ است و بکارت سالم اصلا سوراخ ندارد؟خواهش میکنم کمکم کنید با تشکر

با سلام
    بله طبیعیه..یعنی شما تا بحال با خودتون فکر نکردین پس خونریزی عادت ماهیانه از کجا میاد؟؟؟؟
    سالم بودن پرده رو فقط یک متخصص یا پزشک قانونی میتونه تشخیص بده اما تا وقتی چیزی وارد واژنتون نکردین خیالتون راحت باشه که سالم و کاملا طبیعیه

موفق باشین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. سلام آقای دکتر. من خودارصآیی میکنم .امروز حالم خیلی بد شدم لباسامو درآوردم به غیر از شورتم...بعدمتکای زیر یرم رو برگردوندم از گوشش یه آلت تناسلی درست کردم..یعنی انقدر گوشه ای متکارا چرخوندم که مثل آلت تناسلی مرد شد..بعد همونطوری با شورت نشستم روشو  خودمو بدلا پایین کردم تا ارضا شدم چقدر احتمالش وجود داره که پرده بکارتم آسیب دیده با پاره شده باشه.من شورت پام بود.همیشه همینطوری خود ارضایی میکنم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. Aysan75 نوشته است: سلام آقای دکتر. من خودارصآیی میکنم .امروز حالم خیلی بد شدم لباسامو درآوردم به غیر از شورتم...بعدمتکای زیر یرم رو برگردوندم از گوشش یه آلت تناسلی درست کردم..یعنی انقدر گوشه ای متکارا چرخوندم که مثل آلت تناسلی مرد شد..بعد همونطوری با شورت نشستم روشو  خودمو بدلا پایین کردم تا ارضا شدم چقدر احتمالش وجود داره که پرده بکارتم آسیب دیده با پاره شده باشه.من شورت پام بود.همیشه همینطوری خود ارضایی میکنم.

سلام

اگه اون گوشه‌ی متکی! وارد واژن نشده، به بکارت آسیبی نرسیده.
    جای نگرانی وجود نداره دوست من.

10. narguess نوشته است:
    m1989 نوشته است:

سلام

ممنون از پاسختون

سلام

من کی و کجا گفتم ارتجاعیه دوست من!؟
    اما در مورد خون‌ریزی که فرمودید
    با توجه به اختلاف در تشخیص گذاشتن و موارد ضد و نقیضی که در همین تالار خودمون داریم، به طور کلی، زیاد نمی‌شه روی این موارد مانور داد:

- ازاله شدن فلان نوع بکارت، خونریزی داره یا نه؛
    - ازاله شدن فلان نوع بکارت، درد داره یا نه؛
    - اصلا این نوع بکارت خاص، با دخول ازاله می‌شه یا نه؛
    - و قس‌علی‌هذا ...

شما احتمال‌ هر مورد رو so - so) 50 - 50) در نظر بگیرید.
    به عنوان نمونه کاربری داشتم که با وجود داشتن بکارت حلقوی ارتجاعی، در اثر جوگرفتگی پارتنرش، با اولین دخول و با خون‌ریزی، بکارتش ازاله شده بود.
    از این دست موارد متناقض کم نداریم؛ کافیه کمی وقت بذارید و همین فروم رو بگردید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. سلام خدمت دکتر محترم
    من چند روز پیش برای معاینه پرده بکارت دکتر رفتم و به من گفت پرده من نوع هلالی هست و خیلی هم نزدیکه و زود هم پاره میشه باید مواظب خودم باشم
    حالا میخوام اطلاعاتی در مورد پرده هلالی به من بدید و اینکه میدونم پرده بدون دخول پاره نمیشه پس چرا به من گفت مواظب  باشم؟؟؟؟

12. tammna نوشته است: سلام خدمت دکتر محترم
    من چند روز پیش برای معاینه پرده بکارت دکتر رفتم و به من گفت پرده من نوع هلالی هست و خیلی هم نزدیکه و زود هم پاره میشه باید مواظب خودم باشم
    حالا میخوام اطلاعاتی در مورد پرده هلالی به من بدید و اینکه میدونم پرده بدون دخول پاره نمیشه پس چرا به من گفت مواظب  باشم؟؟؟؟

منظورشون توی روابط جنسی بوده چون معمولا قبل از معاینه میپرسن که مجرد هستین یا متاهل و برای خانم های محرد اینو میگن

موفق باشین

13. سلام  دوستان
    آیا رابطه ی مالش دو آلت بدون دخول و به این صورت که دختر خوابیده باشه و رانهاش بهم چسبیده باشه و پسر آلتشو لای پاهای دختر بذاره و بالا پایین بشه و خونی دیده نشه آسیبی به بکارت میرسونه و آیا آگه آسیبی برسونه مثل آسیب نزدیکی هست یا خیر؟آخه آلت پسر که بیرونه و پرده نباید اینقدا نزدیک باشه!! این رابطه آیا باعث حاملگی میشه؟
    آیا خود ارضایی بصورتی ک پاهارو باز کنیم و آلتمون رو با دست مالش بدیم آسیب میرسونه به بکارت؟اگه دستمال بذاریم و از روی لباس زیر مالش بدیم امکان برخورددستمال ب پرده و آسیب پرده هست یا خیر؟
    من قبلا فکر میکردم خودارضایی یا رابطه ی لاپایی آسیبی به بکارت نمیرسونه ولی امروز تو یه سایتی خوندم آسیب میرسونه.
    لطفا جوابمو حتما بدین.خیلی مهمه

14. سلام
    میخواستم بدونم از کجا باید تشخیص بدم که طرفم پرده اش حلقوی است یا پرده معمولی که پاره شده . البته بدون مراجعه به دکتر؟

15. تشخیص نوع پرده کارت بدون مراجعه به پزشک امکان پذیر نیست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 25
رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید