شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چگونگی موزدایی نواحی تناسلی و مقعد

1. سلام
    من یه مشکلی دارم که نمیدونم چطوری باید حلش کنم. ناحیه ی آلت تناسلی و حتی مقعد من موهای زیادی داره . برای مو زدایی این قسمت من معمولا از ژیلت استفاده می کنم که اولش خوبه ولی وقتی دوباره رویش صورت می گیره سوزش و خارش زیادی برام به وجود میاره. کرم موبر هم وقت و حوصله ی زیادی میبره استفاده از موم هم شنیدم باعث شل شدن پوست میشه. خواهش میکنم راهنماییم کنید چطوری این موها را بدون دردسر از بین ببرم. در ضمن برای سیاهی این نواحی باید چیکار کنم خیلی داره اذیتم می کنه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام عزیزم
    بنظر من که اپیلاسیون بهترین راهه
    اگه توی سایت هم سرچ کنی نظرات دوستان رو میتونی بخونی

3. rimaaa نوشته است: سلام
    من یه مشکلی دارم که نمیدونم چطوری باید حلش کنم. ناحیه ی آلت تناسلی و حتی مقعد من موهای زیادی داره . برای مو زدایی این قسمت من معمولا از ژیلت استفاده می کنم که اولش خوبه ولی وقتی دوباره رویش صورت می گیره سوزش و خارش زیادی برام به وجود میاره. کرم موبر هم وقت و حوصله ی زیادی میبره استفاده از موم هم شنیدم باعث شل شدن پوست میشه. خواهش میکنم راهنماییم کنید چطوری این موها را بدون دردسر از بین ببرم. در ضمن برای سیاهی این نواحی باید چیکار کنم خیلی داره اذیتم می کنه.

با سلام

شاید تنها ضرر استفاده از ژیلت همین باشه که باعث میشه موهای بیشتر و ضخیمتری بجاش دربیاد..اپیلاسیون با جلبک بعد از ده دوره هم رنگ اون ناحیه رو روشن تر میکنه و هم موهای خیلی نازک و کرکی میشن..بطور کلی اگه اپیلاسون رو فرد ماهری براتون انجام بده باعث شل شدن پوست نمیشه...بعد از اپیلاسون لیزر پیشنهاد میشه که اونم در بدترین حالت حجم موها رو نسبت به اولش خیلی کم میکنه

موفق باشین

4. سلام و ممنون از همه تون
    غیر از اپیلاسیون راه دیگه ای نیست؟ آخه من اصلا نمیتونم فکرشو بکنم کسی نواحی ... منو اپیلاسیون کنه. کلا تو شهر ما که خیلی هم کوچیکه این روش مرسوم نیست. خواهشا اگه کرم موبر خاصی با مارک خاصی می شناسین بهم معرفی کنید. که هم سفید کننده اون نواحی باشه هم موبر.
    نظرتون راجع به مومک اونم توسط خودم چیه؟

5. rimaaa نوشته است: سلام و ممنون از همه تون
    غیر از اپیلاسیون راه دیگه ای نیست؟ آخه من اصلا نمیتونم فکرشو بکنم کسی نواحی ... منو اپیلاسیون کنه. کلا تو شهر ما که خیلی هم کوچیکه این روش مرسوم نیست. خواهشا اگه کرم موبر خاصی با مارک خاصی می شناسین بهم معرفی کنید. که هم سفید کننده اون نواحی باشه هم موبر.
    نظرتون راجع به مومک اونم توسط خودم چیه؟

با سلام

برای خرید کرم موبر باید به داروخانه شهرتون بری و از مشاور اونجا کمک بگیری اما در مورد مومک توسط خودتون بنظرم اول چند بار دست و پاهاتونو تست کنین تا روش کار دستتون بیاد..اما اگر به لیزر هم فکر میکردی خوب بود چون فقط توسط پزشک انجام میشه و هیچکس هم باخبر نمیشه

موفق باشین

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. ولی من شنیدم که اپیلاسیون ناحیه تناسلی غلاوه بر این که از نظر شرعی ایراد داره (چون فقط همسر فرد می تونه ناحیه تناسلی شو ببینه ) خیلیم  برای سلامتی ضرر داره . و من در بیشتر جاها خوندم و شنیدم که پودر های موبر بهترین روش هست هر چند که خیلی وقت می بره.در مورد کرم موبر هم تعریف مارک سینره رو شنیدم.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید