شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زگیل تناسلی بدون رابطه جنسی

1. سلام ....

دختری 19 ساله هستم که در قسمت یکی از پره های ناحیه تناسلی ام تک زگیلی گوشتی فرم و همرنگ اون ناحیه ایجاد شده بود که انرا با بریدن اون قسمت الت برطرف کردن.....

در حالی که من شنیده بودم زگیل تناسلی فقط از طریق رابطه جنسی ایجاد مبشه...منی که هیچ رابطه ایی نداشتم پس این از کجا بوجود اومده و ایا این بریدگی ممکنه واسم ایجاد مشکل کنه ؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. ROZ_IR نوشته است: سلام ....

دختری 19 ساله هستم که در قسمت یکی از پره های ناحیه تناسلی ام تک زگیلی گوشتی فرم و همرنگ اون ناحیه ایجاد شده بود که انرا با بریدن اون قسمت الت برطرف کردن.....

در حالی که من شنیده بودم زگیل تناسلی فقط از طریق رابطه جنسی ایجاد مبشه...منی که هیچ رابطه ایی نداشتم پس این از کجا بوجود اومده و ایا این بریدگی ممکنه واسم ایجاد مشکل کنه ؟؟

دوست عزیز
    تا جایی که در کتابها نوشته 95%علت زگیلهای تناسلی مربوط به رابطه است اما باز 5 درصدی میمونه که دلایل دیگه روش موثره.مثلا اگر زگیل باقی نواحی بدن رو دستکاری بکنید و بعدش دستتون بلافاصله بزنید ه جای دیگه میتونه موثر باشه و یا حتی استفاده از تیغ مشترک یا تیغی که نواحی دیگه کشیده شده و زگیل نواحی دیگه رو زخم کرده و به ناحیه تناسلی خورده باشه.موارد نادر دیگه هم هست که اینکه چقدر ممکن در شما باعث شده باشن متفاوته. اما خب عمده علتش همون رابطه جنسی

مورد دیگه در مورد حذف زگیل راهها متفاوته اما معمولا لیزر و فریز و محلول استفاده میشه و جراحی در موارد خیلی خاصتر و یا بسته به نظر اون پزشک معالج.به هر جهت اگر جراحی هم شدید مراقب باشید  و مراقب ناحیه باشید و اگر عود مجدد دیدید به پزشکتون مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. malii نوشته است: سلام
    نه این زگیها میتونه هرمونی باشه وبه رابطه جنسی کاری نداره برای رفع اون پهلوی یه متخصص برو

دوست عزیز
    هیچ جایی نوشته نشده که زگیل در اثر هورمون ایجاد میشه!!!!!این اصلا درست نیست چون عاملش ویروسه HPV واین ویروسها نزدیک صد تایپ مختلف داره و همشون در اثر تماس ویروس با ناحیه ایجاد میشن و حالا به هر طریقی باشه و روش هورمونی در این مورد وجود نداره

4. سلام
    منم 22 سالمه مجردم رابطه ای هم نداشتم الان چند ماهی هست یک جوش مانند زیر لبه سمت چپ واژن ام هست نه درد داره نه سوزش هیچی ....رفتم دکتر  معاینه کرد گفت احتمالا زیگیل هست برو برای لیزر و فریز کردن.......من میترسم جاش بمونه یا مشکلی به وجود نمیاد واسم چون دخترم؟  
    (من از پد های روزانه برای ترشح هام استفاده میکردم هر روز احتمال میدم از الودگی اونها بوده)
    ممنون میشم اگر منم راهنماییم کنین

5. farnaz668 نوشته است: سلام
    منم 22 سالمه مجردم رابطه ای هم نداشتم الان چند ماهی هست یک جوش مانند زیر لبه سمت چپ واژن ام هست نه درد داره نه سوزش هیچی ....رفتم دکتر  معاینه کرد گفت احتمالا زیگیل هست برو برای لیزر و فریز کردن.......من میترسم جاش بمونه یا مشکلی به وجود نمیاد واسم چون دخترم؟  
    (من از پد های روزانه برای ترشح هام استفاده میکردم هر روز احتمال میدم از الودگی اونها بوده)
    ممنون میشم اگر منم راهنماییم کنین

دوست عزیز
    در مورد پدها  باید بگم به هیچ عنوان زگیل از طریق اونها ارد ناحیه نمیشه.بهتره تو خاطره خودتون جستجو کنید و ببنید سابقه تماس نداشتید یا خودتون رو بدنتون زگیلی باشه و دستکاری کرده باشید و بعد دستتون رو زده باشید به نایحه.اپیلاسیون انجام میدید؟
    مورد بعدی اینکه اگر هنوز دکترتون شک داره اول به یه متخصص پوست یا زنان مراجعه کنید و بزارید تشخیص قطعی بد.حتی ممکنه نمونه گیری کنن و بعد قطعی بشه.اگر قطعی شد زگیله میتونید هم فریز کنید و هم لیزر و هم میتونید از درمانهای دارویی مثل پودوفیلین استفاده کنید.چون یک دونه است واقعا نمی ارزه برید برای لیزر و فریز و با محلولها و با استفاده صحیحی میشه از بین بره.یا متخصص پوست یا زنان مشورت کنید

6. باسلام وخسته نباشید خدمت اقای دکتر
    تعداد 5تا گوشت اضافه کوچک بهصورت دانه دانه جدا از هم در ناحیه زیرکمرالت تناسلی من ایجاد شده که چند ازوجودشون میگذره بطور ناگهانی متوجه شدم که باعث ایجاد سرطان رحم میشوند حال ایا این موضوع صحت دارد یا خیر برای درمان چه باید کرد اگر لازم هست میتوانم به صورت شخصی برای شما عکس بفرستم مرسی با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید