شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. سلام بله احتمال بار داری در دوره عفونت واژن ودرمان با کلوتریمازول وجود داره یکی از دوستان من عفونت واژینال داشت و به همین علت از روشهای پیشگیری از بارداری استفاده نمیکرد اما ناخواسته باردار شد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. rayehe9 نوشته است: سلام. من سیکل هایی 33 روزه دارم و این ماه باید 14 اسفند عادت میشدم ولی 13 اسفند لک دیدم و دیگه چیزی نبود تا 14 ام صبح که باز هم  لک بود و 14 ام شب تا 15 ام تقریبا مثل روز دوم و سوم عادت همیشگی ام بود و کم شد و از 16 ام هیچی نبود. من یکم تکرر ادرار و گاهی یکم سر گیجه دارم و حس میکنم سینه هام سفت تر شده(با عرض معذرت)
    این ماه از اوایل اسفند قرص <a>متفورمین</a> مصرف کردم برای لاغری. آیا این لک بینی به خاطر مصرف قرص است؟ آیا احتمال بارداری وجود دارد؟ اگر این ها نیست پس چی میتونه باشه؟

کسی اینجا نیست که جواب من رو بده؟ من از بیبی چک هم استفاده کردم منفی بود. نیاز به آزمایش خون هست؟

3. سلام عزیزم نتیجه ای که از بیبی چک میگیرید مطمئنه و نیاز به آزمایش نیست و علائمی که گفتید به  احتمال زیاد از عوارض متفورمین به نظر من نباید بدون تجویز پزشک از متفورمین استفاده کنید،چون در عملکرد تخمدان و مقدار ترشح هورومونها  تاثیر میذاره

4. سلام ممنون میشم کمک کنید

..

من 22 سالمه و 10 ماهه که عقد کردم
    به علت اینکه می خواستم هفته پیش با همسرم مسافرت برم و دقیقا تایم مسافرت با دوره پریودم یکی بود، از چند روز قبل قرص تری فازیک مصرف کردم
    دقیقا از 7 اسفند که میشد 4 شنبه.... از روز 1 شنبه تا 3 شنبه هفته بعدش هم ( یعنی 11 تا 13 اسفند ) رفتیم سفر و در کل ِ این 3 روز هم رابطه داشتیم و چون از قبل قرص خورده بودم و هنوز داشتم میخوردم، همسرم هر سه روز هم داخل ارضا شدن.
    از روز 3 شنبه 13 اسفند هم که برگشتیم، من خوردن قرص رو تا روز جمعه 16 اسفند ادامه دادم برای اطمینان.

این هفته هم ( 3 شنبه 20 اسفند ) یعنی دقیقا 1 هفته بعد از آخرین نزدیکی، من علائم قائدگی که لک بینی هست رو مشاهده کردم و از فرداش (4 شنبه 21 اسفند ) خونریزیم شروع شد ( که البته این روال عادی پریودم هستش که اول لک بینی داشته باشم )
    اما دیروز 5 شنبه که روز دوم پریودم بود خونریزیم قطع شد و دوباره امروز که جمعه س، از حدودای ظهر دوباره خونریزیم شروع شد ( البته هنوز خیلی شدت نداره مثل دفعه های قبل )

من اینترنت رو گشتم و چند سایت رو دیدم که گفته بودن همیشه خونریزی دلیل بر پریود نیست و ممکنه بارداری رخ داده باشه. البته این رو هم اضافه کنم که نه درد سینه داشتم، نه یبوست و یا حالت تهوع. البته یکم درد تو قسمت واژن و رحم داشتم که محدود به یکی دو روز اول بعد از نزدیکی بود که احتمال میدم بخاطر نزدیکی و مصرف قرص ها بوده باشه ( چون قبلا هم این تجربه رو داشتم )

می خواستم بدونم آیا امکان اینکه باردار باشم وجود داره یا نه؟
    یا اصلا امکان داره در روز های اول بارداری خونریزی وجود داشته باشه اون هم با این همه شباهت به قاعدگی؟

..

5. سلام عزیزم برای اطمینان بیشتر از بیبی چک استفاده کنید به نظرم با توجه به شرایطیکه گفتین احتمال بارداری منتفیه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. saharkhanum_91 نوشته است: سلام ممنون میشم کمک کنید

..

به علت اینکه می خواستم هفته پیش با همسرم مسافرت برم و دقیقا تایم مسافرت با دوره پریودم یکی بود، از چند روز قبل قرص تری فازیک مصرف کردم
    دقیقا از 7 اسفند که میشد 4 شنبه.... از روز 1 شنبه تا 3 شنبه هفته بعدش هم ( یعنی 11 تا 13 اسفند ) رفتیم سفر و در کل ِ این 3 روز هم رابطه داشتیم و چون از قبل قرص خورده بودم و هنوز داشتم میخوردم، همسرم هر سه روز هم داخل ارضا شدن.
    از روز 3 شنبه 13 اسفند هم که برگشتیم، من خوردن قرص رو تا روز جمعه 16 اسفند ادامه دادم برای اطمینان.

این هفته هم ( 3 شنبه 20 اسفند ) یعنی دقیقا 1 هفته بعد از آخرین نزدیکی، من علائم قائدگی که لک بینی هست رو مشاهده کردم و از فرداش (4 شنبه 21 اسفند ) خونریزیم شروع شد ( که البته این روال عادی پریودم هستش که اول لک بینی داشته باشم )
    اما دیروز 5 شنبه که روز دوم پریودم بود خونریزیم قطع شد و دوباره امروز که جمعه س، از حدودای ظهر دوباره خونریزیم شروع شد ( البته هنوز خیلی شدت نداره مثل دفعه های قبل )

من اینترنت رو گشتم و چند سایت رو دیدم که گفته بودن همیشه خونریزی دلیل بر پریود نیست و ممکنه بارداری رخ داده باشه. البته این رو هم اضافه کنم که نه درد سینه داشتم، نه یبوست و یا حالت تهوع. البته یکم درد تو قسمت واژن و رحم داشتم که محدود به یکی دو روز اول بعد از نزدیکی بود که احتمال میدم بخاطر نزدیکی و مصرف قرص ها بوده باشه ( چون قبلا هم این تجربه رو داشتم )

یا اصلا امکان داره در روز های اول بارداری خونریزی وجود داشته باشه اون هم با این همه شباهت به قاعدگی؟

..

با سلام
    به احتمال قوی باردار نیستین ...خونریزی شما دو حالت داره
    1.خونریزی قاعدگی
    2.خونریزی بارداری:این خونریزی در خانم های باردار به معنی خطر سقط یا حاملگی خارج از رحمی(که مهمترین علامتش تهوع، درد شدید شکمه) هست
    اگر کاملا سالم هستین یعنی بدون عفونت لگنی و کیست اصلا احتیاج به پیگیری هم نداره . قطع خونریزیتون هم شاید بدلیل عوارض قرص هاست

موفق باشین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. سلام یه سواله مهم دارم من از روش کاندوم برای جلوگیری ازبارداری استفاده میکنم شوهرمم همیشه پیشم نیست که بخوام از قرص های جلوگیری استفاده کنم ولی بعضی دکترها میگن کاندوم روش خوبی نیست پس من چیکار کنم که باردار نشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟   ممنون زود جوابمو بدین

8. sahari69 نوشته است: سلام یه سواله مهم دارم من از روش کاندوم برای جلوگیری ازبارداری استفاده میکنم شوهرمم همیشه پیشم نیست که بخوام از قرص های جلوگیری استفاده کنم ولی بعضی دکترها میگن کاندوم روش خوبی نیست پس من چیکار کنم که باردار نشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟   ممنون زود جوابمو بدین

با سلام
    روش ها خیلی زیاد هستن : قرص های ترکیبی، قرص های پروژستین، IUD، روش کاشتنی، آمپول یک ماهه و سه ماهه، چسب پوستی، حلقه واژینال و کاندوم زنانه و مردانه و ...
    از بین روشهای بالا بهترین روش که میزان شکست کمتری هم داره، IUD هست. علاوه بر ایمن بودن مزایا دیگری هم مثل بازگشت سریع قدرت باروری بعد از خروج و مدت اثر طولانی( بین 8-10 سال) داره و در تمام خانه های بهداشت با هزینه خیلی پایین انجام میشه

موفق باشین

9. m1368

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من 24سال سن دارم دیشب با نامزدم رابطه داشتم که دخول نبود در حد تماس آلتها دیروز باید پریود میشدم اما نشدم دیشب قرص اووسیز خوردم دوازده ساعت بعدم دوباره خوردم اما نگرانم که مبادا باردار باشم آخه تکلیف ازدواج ما هنوز روشن نیست تو رو خدا راهنماییم کنید ممنون میشم

10. سلام عزیزم از روش اورژانسی استفاده کردی و احتمال بارداری منتفیه تاخیر عادت ماهیانه تا 10 روز قابل چشم پوشیه و جای نگرانی نیست اما اگر عقب افتادن عادتت بیش از 10 روز شد برای پیگیری حتما به پزشک مراجعه کن.پیشاپیش سال نو رو بهت تبریک میگم

11. سلام عزیزم از بیبی چک استفاده کن نتیجه اش مطمئنه

12. Firuze نوشته است:
    saharkhanum_91 نوشته است: سلام ممنون میشم کمک کنید

..

..

با سلام
    به احتمال قوی باردار نیستین ...خونریزی شما دو حالت داره
    1.خونریزی قاعدگی
    2.خونریزی بارداری:این خونریزی در خانم های باردار به معنی خطر سقط یا حاملگی خارج از رحمی(که مهمترین علامتش تهوع، درد شدید شکمه) هست
    اگر کاملا سالم هستین یعنی بدون عفونت لگنی و کیست اصلا احتیاج به پیگیری هم نداره . قطع خونریزیتون هم شاید بدلیل عوارض قرص هاست

موفق باشین

سلام
    ممنون از راهنمایی خوب و کاملتون
    خداروشکر خونریزی قاعدگی بود نه بارداری . اون قطع شدن خونریزی هم همونطور که خودتونم گفتین عوارض قرص ها بود

بازم مچکرم از راهنماییتون عزیزم

13. اقای دکتر نامزدم به دلیل استرس 4 ماه که پریود نمیشه
    ما یه رابطه جنسی بعد این 4 ماه داشتیم نامزدم درتمام مدت لباس زیر داشت  
    منی هم اصلا اطراف واژن ریخته نشده
    فقط از روی لباس تماس داشتیم
    ایا احتمال بارداری هست؟

14. باسلام .من 15 اسفند پریود شدم و21 پاک شدم واکثرا پریود منظمی دارم .28 اسفند با نامزدم هم اغوش بودیم .التمو میمالید منم مال اونو .شک میکنم که بعد از اینکه دستش به الت خودش خورد به الت من زده باشه ! البته منیش خارج نشده بودا فقط یه کم اب از سر التش میومد . اگه دستش اونطوری به وازنم خورده باشه احتمال بارداری هست؟ خواهش میکنم جواب بدین دارم دیونه میشم من خیلی حساسم !

15. hoora21

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام من 21 ساله 11 ماهه که عروسی کردم در دوران مجردی پریودیهای منظمی داشتم ولی در دوران عقدم س بار قرص اورژانسی مصرف کردم که پریودیام نامنظم شد و دو ماه پریود نشدم تا اینکه دوتا امپول پروژسترون زدم و یک ماه بعد پریود شدم سونو گرافی هم رفتم هیچ مشکلی نداشتم و همش به خاطر استرس بود از زمانی که عروسی کردم تا الان پریودیام منظمه و نههایتا 27 و 28 و 29 روز فاصله هر قاعدگیم هست من و شوهرم جلوگیری طبیعی داریم اینبار من 1 اسفنذ پریود شدم و خونریزیم کمتر از قبل بود ولی مدتش مثل همیشه 6 روز بود من همیشه یک هفته قبل از پریودی سینه هام حساس و دردناک میشن اما دفعه قبل اینطور نشد فقط در ناحیه تناسلی و سینه هام گاهی تیرهای شدیدی حس میکردم و کمرم هم درد میکرد الان 2  فروردین هست و خبری از پریودی نیست سینه هام تازه امروز خیلی کم درد داره و زیر شکم و کمرم گاهی درد میگیره و خوب میشه یه حالت از حال رفتن هم در پاهام دارم چند هفته پیشم سرم گاهی ناگهانی گیج میرفت ولی گذاشتم به حساب اموکسی سیلینایی که مصرف میکردم به خاطر گلوم .روز 25 اسفند صبح که رفتم دستشویی دیدم که چند تا لخته خون با ادرارم رفت البته به چشمام شک کردم ولی تا الان هیج اثری از خون نیست فقط همون علامتایی که گفتمو دارم ممکنه باردار باشم بیبی چک خریدم میترسم زود باشه واسه تست کردن.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 19 از 92
رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید