شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد مقعد

1. سلام و خسته نباشید

من یه مشکلی حدود 1 سال هست که دارم ولی هر دفعه بهش توجه نمیکنم و راحت از کنارش میگذرم
    1سال پیش نامزدم میخواستن از مقعد نزدیکی داشته باشیم ولی به خاطر نتونستن تحملم فقط 5 دقیقه اون هم به زور و کمی خون بیخیال شدن از اون به بعد هیچوقت از مقعد نزدیکی نداشتیم ولی از اون موقع به بعد
    زمان نزدیک شدن به پریودم هرماه تقریبا به مدت 10 روز زمانی که میخوام عمل دفع کردن انجام بدم حتی اگر مدفوع رقیق باشد مقعدم فوق العاده تنگ میشود و میسوزد  و من هر دفعه پماد کالاندولا میزنم تا بعد از دستشویی سوزشش کمتر بشه

به نظرتون این مشکل به خاطر چیه؟

2. سلام. چرا از اون موقع تا حالا به پزشک مراجعه نکردین؟ خب  به خاطر همینه که همیشه میگن باید نزدیکی از راه مقعد رو تعطیل کرد چون ضررهاش خیلی خیلی بیشتر از فوایدشه که البته اصلا فایده ای هم به ویژه واسه خانم ها نداره!اما احتمالا مشکل شما شقاق باشه که حتما برای تشخیصش باید به پزشک مراجعه کنید استفاده از اون پماد هم در طولانی مدت باعث خشکی بیشتر ناحیه داخلی مقعد میشه سر خود از هیچ دارویی استفاده نکنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. gogolinaznazi نوشته است: سلام و خسته نباشید

من یه مشکلی حدود 1 سال هست که دارم ولی هر دفعه بهش توجه نمیکنم و راحت از کنارش میگذرم
    1سال پیش نامزدم میخواستن از مقعد نزدیکی داشته باشیم ولی به خاطر نتونستن تحملم فقط 5 دقیقه اون هم به زور و کمی خون بیخیال شدن از اون به بعد هیچوقت از مقعد نزدیکی نداشتیم ولی از اون موقع به بعد
    زمان نزدیک شدن به پریودم هرماه تقریبا به مدت 10 روز زمانی که میخوام عمل دفع کردن انجام بدم حتی اگر مدفوع رقیق باشد مقعدم فوق العاده تنگ میشود و میسوزد  و من هر دفعه پماد کالاندولا میزنم تا بعد از دستشویی سوزشش کمتر بشه

به نظرتون این مشکل به خاطر چیه؟

با سلام

در ابتدا امیدوارم هر چه زودتر این مشکلتون حل بشه ببینید سارا خانوم اولین و بهترین کاری که شما باید انجام بدید مراجعه به متخصص است زیرا اینگونه اختلالات جسمی معاینه طبیب را می طلبد بنده شخصا در این مورد اطلاعات دقیقی ندارم شاید هم شقاق باشد نمیدانم ولی استنباط من این است بدلیل اینکه شما رابطه مقعدی را بدون آموزش ومهارت کافی انجام داده اید و خونریزی هم داشتید رگهای بواسیری شما آسیب دیده زیرا این رگها حساس هستند و میتوانند با اولین ضربه یا فشار غیر عادی آسیب ببینند و احتمالا وقتی علایم  قاعدگی تان بروز می کند رگهای بواسیر را تحریک میکند وباعث ملتهب شدن رگها و در نتیجه درد و سوزش را به بار می آورد. البته اگه استنباط بنده را دوستان تائید بفرمایند میتوانیم در مورد درمان و مداوای آن بحث کنیم اگر هم عرایض بنده نادرست باشد به بزرگی خودتون ببخشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. malii

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    کار خوبی کردین که رابطه مقعدی را ترک کردین چون عوارض خیلی زیادی داره شماه به بیماری شقاق دچار شده اید هر چه سریع تر به دکتر مراجعه کنید و سعی کنید از رابطه واژن همسرتان را ارضا کامل کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. عزیزان سلام...من یه سوال دارم که نمیتونم باش کنار بیام.
    مثینکه ما رو چراغ نفتی گرفته!برعکس روزگاریم.
    شریک جنسی من از رابطه واژنی خیلی لذت میبره و دو تامون کاملا ارضا میشیم.
    اما ایشون گاها از من میخواد که از راه مقعد باش ارتباط داشته باشم،من همیشه رد میکردم اما با اصرار زیادش یک بار تن به این رابطه دادم،علیرغم دانسته های قبلیم که فکر میکردم خیلی لذت بخشه اصلا هم لذت نداشت،چون حساس هستو نیازمند رعایت زیاد و سرعت خیلی پایین،علاوه بر اون هم لیز نیست،هم مثه واژن گرم نیست(قابل توجه کسانیکه اصرار به انجام این رابطه دارن)به علاوه از مضرات اون هم خبر دارمو باز هم باعث میشه لذت کمتری ببرم.
    من ایشون رو هم کاملا از مضرات باخبر کردم اما باز هم از من خواستار این رابطه هست.
    و خیلی دوست داره با خشونت باش رفتار کنم حتی در رابطه واژنی.....واقعا موندم چکار کنم!
    دوس ندارم و فعلا در شرایطی نیستیم که پیش مشاور بریم.....میخوام اگه میتونید یه راهکاری چیزی بم نشون بدین که این مشکلو حل کنم.
    متشکرم

6. سلام به نظرم طرفین در رابطه جنسی باید به نیازها و خواسته های هم احترام بذارن اگه شریک جنسیتون گاها تقاضائی از شما داره به نظرم بهتره انجام بدین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید