شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نداشتن ویار یا حالت تهوع در بارداری

1. سلام من دقیق نمیدونم جای سوالم اینجاست یا نه. ببخشید اما سوالم اینه:
    من در هفته 7 بارداری هستم اما خبری از ویار و حالت تهوع نیست. اما باقی علائم بارداری و دارم. آیا این گفته حقیقت داره که هرکسی ویار یا حالت تهوع نداشت ، جنینش سقط میشه؟ مادر من هم روی 5 تا بارداریش حالت تهوع یا ویار نداشت. من نگرانم.

2. با سلام تبریک میگم بارداریتون رو و ان شاءا... صحیح وسالم فرزندتون رو بدنیا بیاورید   داشتن  یانداشتن ویار یا حالت تهوع ربطی به سقط جنین نداره  حتما در بارداریتون قرص فولیک اسید (رو برای جلوگیری از نقایص لوله های عصبی جنین )مصرف کنید این توصیه ایه که به همه خانم های باردار میشه .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. bilaki

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    حرفهای عوام رارهاکنیدحتمازیرنظرپزشک متخصص هستید.

4. وقتی در هفته 6 بارداری هنوز قلب تشکیل نشده خودمم کم کم دارم میترسم.خواهشا دعاش کنید.

5. نگران نباشید تا دو هفته دیگه وقت برای شنیدن قلب وجود داره استرس برای جنین در این هفته خوب نیست بهتر توکل کنید انشاا.. قلب کوچولوتونو میشنوید در ضمن منم جنین 6 هفته به دلیل رشد نکردن در6 هفته ای سقط شد دلیلشم حاملگی پوچ بود البته دکترا شک داشتن ولی محصول حاملگی رو نداشتن مشخص نشد برای چی بوده و دلیل سقط رو عادی تلقی کردن انشا ا.. که جنین شماسالمه ولی اگه خدایی نکرده چیزی شد و دلیلشو پوچ ندونستن باید محصول رو به ازمایش بسپرید تا برای بعدی مشکلی نباشه البته معمولادکترا اولین سقط رو عادی تلقی میکنن اگه دفعه دیگه جنینتون مشکل داشت ازمایشات متعددی روی شما و جنین  انجام میدن البته تو این شرایط مادر دچار نزلزل وناراحتی هست که باید اطرافیان کمک شایانی برای این فرد انجام دهند
    موفق باشید

6. با سلام و عرض خسته نباشید من دوماهی میشه که خیلی حالت تهوع دارم و مرتب آب توی دهنم جمع می شه بعضی وقتا هم سرگیجه دارم و یا جلوی چشمام سیاهی می ره تست هم دادم  باردار نیستم خواستم بدونم به نظر شما علتش چیه؟31 سال دارم و چهار ساله که ازدواج کردم.خواهش می کنم راهنماییم کنید.

7. سلام عزیزم احتمالا نشانه کمبود پتاسیم در بدن شماست.سعی کنید یه مدت از مواد غذائی حاوی پتاسیم مثل:گوجه فرنگی و سیب زمینی و موز بیشتر استفاده کنید اگر حالت تهوع بازم ادامه داشت به پزشک مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید