شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکلات درد و ارضاء نشدن بعد از زدن پرده بکارت

1. سلام دوستان

خواهش می کنم کمکم کنید.

من چند روز پیش با همسرم رابطه داشتم که طی این رابطه بکارت خانم رو زدم. اما مشکلی که هست در اون زمان درد بسیار زیادی کشید. از روز بعد تا به امروز کمر درد بسیار زیادی داره. نمی دونم چرا؟؟؟؟ راستی به هیچ عنوان اجازه دخول به واژن رو نمی ده. چون خیلی درد می کشه. نمی دونم باید چی کار کنم. خیلی ناراحته. واژن همسرم خیلی خیلی کم لیز و خیس هست. نمی دونم چرا. به هیچ عنوان از طریق واژن ارضاء نمی شه. تا به امروز بعد از 3 سال نامزدم به هیچ عنوان به ارگاسم نرسیده.

باتشکر

2. با سلام. در مورد درد هنگام دخول یک پیشنهاد براتون دارم. با ورود آلت به واژن، واژن یکدفعه کشیده و باز میشه و درد به وجود میاد. شما باید این کار رو با سرعت کمتری انجام بدید تا درد کم بشه. مثلا ابتدا انگشت خودتون رو آرام داخل کنید، بعد کمی انگشت رو حرکت بدید تا زمانی که دردی نباشه. سپس آرام آرام آلت رو داخل کنین و هرجا درد گرفت فراتر نرید و در همون مرحله بمونید برای اون روز.
    اگر هم درد ناشی از جراحت به وجود آمده هست کمی فرصت بدید تا ترمیم پیدا کنه بعد رابطه مجدد رو به آرامی شروع کنید.

در مورد خشک بودن اگر از کاندوم استفاده نمیکنید میتونید روغن بچه رو امتحان کنید.

در مورد ارضا نشدن هم احتمال میدم شما تکنیک های ارضا کردن از طریق کلیتوریس و نقطه جی رو دقیق بلد نباشید. اگر اینطور هست در اینترنت در موردشون تحقیق کنید. بیشتر در سایتهای خارجی.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. farzad_ict نوشته است: با سلام. در مورد درد هنگام دخول یک پیشنهاد براتون دارم. با ورود آلت به واژن، واژن یکدفعه کشیده و باز میشه و درد به وجود میاد. شما باید این کار رو با سرعت کمتری انجام بدید تا درد کم بشه. مثلا ابتدا انگشت خودتون رو آرام داخل کنید، بعد کمی انگشت رو حرکت بدید تا زمانی که دردی نباشه. سپس آرام آرام آلت رو داخل کنین و هرجا درد گرفت فراتر نرید و در همون مرحله بمونید برای اون روز.
    اگر هم درد ناشی از جراحت به وجود آمده هست کمی فرصت بدید تا ترمیم پیدا کنه بعد رابطه مجدد رو به آرامی شروع کنید.

در مورد خشک بودن اگر از کاندوم استفاده نمیکنید میتونید روغن بچه رو امتحان کنید.

در مورد ارضا نشدن هم احتمال میدم شما تکنیک های ارضا کردن از طریق کلیتوریس و نقطه جی رو دقیق بلد نباشید. اگر اینطور هست در اینترنت در موردشون تحقیق کنید. بیشتر در سایتهای خارجی.

تشکر دوست عزیز بابت پاسختون.

چشم کارهایی که گفتین رو انجام می دم. اما مشکل خیلی اساسی که در این 3 سال داشتم این هست که همسرم خیلی حسش پایین هست. خیلی شهوت کمی داره. مثلا اگر یک ماه رابطه نداشته باشه شاید یکمی احساس شهوت کنه. خیلی سرد هست. از روز اول هم همینطور بود. واژن هم که اصلا از خودش چیزی ترشح نمی کنه. همیشه خشک هست. من خیلی جاها خوندم که باید لیز و خیس باشه. اما اصلا اینطوری نیست. برای خیس کردن از لوبریکانت می تونم استفاده کنم اما دوست دارم طبیعی باشه. مشکل اصلی من همین هست. باور کنید هر کاری که فکرش رو کنید انجام دادم. اما نمی شه که نمی شه. والا زمانی که ارضاء می شه خودش رو سریع جمع می کنه. نمی زاره که به ارگاسم برسه. خیلی ناراحت خودشم تا خودم. چون هیچ لذتی نمی بره. خواهش می کنم کمکم کنید. هر نوع مقاله ای که بگین رو در رابطه با نقطه جی و کلیتوریس خوندم اما نشده.

باتشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. behnam_safa نوشته است: سلام دوستان

خواهش می کنم کمکم کنید.

من چند روز پیش با همسرم رابطه داشتم که طی این رابطه بکارت خانم رو زدم. اما مشکلی که هست در اون زمان درد بسیار زیادی کشید. از روز بعد تا به امروز کمر درد بسیار زیادی داره. نمی دونم چرا؟؟؟؟ راستی به هیچ عنوان اجازه دخول به واژن رو نمی ده. چون خیلی درد می کشه. نمی دونم باید چی کار کنم. خیلی ناراحته. واژن همسرم خیلی خیلی کم لیز و خیس هست. نمی دونم چرا. به هیچ عنوان از طریق واژن ارضاء نمی شه. تا به امروز بعد از 3 سال نامزدم به هیچ عنوان به ارگاسم نرسیده.

باتشکر

با سلام به شما دوست عزیز
    اگه تاپیک " عدم تحریک حتی با ماساژ " از پست 27 به بعد پست های منو دنبال کنید متوجه خواهید شد که مشکل منم مثل مشکل شماست . جواب دوستانی که به پست های من داده شاید به شما کمک کنه
    در هر حال امیدوارم به زودی مشکلتون حل بشه و خوشحال میشم اگه بتونم برای حل مشکلتون کمکی انجام بدم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. behnam_safa نوشته است:
    چشم کارهایی که گفتین رو انجام می دم. اما مشکل خیلی اساسی که در این 3 سال داشتم این هست که همسرم خیلی حسش پایین هست. خیلی شهوت کمی داره. مثلا اگر یک ماه رابطه نداشته باشه شاید یکمی احساس شهوت کنه. خیلی سرد هست. از روز اول هم همینطور بود. واژن هم که اصلا از خودش چیزی ترشح نمی کنه. همیشه خشک هست. من خیلی جاها خوندم که باید لیز و خیس باشه. اما اصلا اینطوری نیست. برای خیس کردن از لوبریکانت می تونم استفاده کنم اما دوست دارم طبیعی باشه. مشکل اصلی من همین هست. باور کنید هر کاری که فکرش رو کنید انجام دادم. اما نمی شه که نمی شه. والا زمانی که ارضاء می شه خودش رو سریع جمع می کنه. نمی زاره که به ارگاسم برسه. خیلی ناراحت خودشم تا خودم. چون هیچ لذتی نمی بره. خواهش می کنم کمکم کنید. هر نوع مقاله ای که بگین رو در رابطه با نقطه جی و کلیتوریس خوندم اما نشده.

باتشکر

ببینید تجربه شخصی من این بوده که با وجود خوندن مقالات بسیار زیاد در مورد نقاط کلیتوریس و جی، در عمل مدت زیادی طول کشیده تا نحوه ماساژ صحیحشون دستم بیاد. پیشنهاد میدم شما روی این مسئله تمرکز بیشتری بذارید. همچنین خوندن متن زیاد به آدم درک خوبی نمیده و من توصیه میکنم ویدئو های آموزشی از سایت یوووتیوب ببینید تا بهتر متوجه بشید.

در مورد اینکه نوشتید در زمان تحریک خودشون رو جمع میکنن و اجازه ادامه نمیدن، شما باید ادامه بدید و دقیقا همون عملی که باعث تحریک شده چند بار دیگه تکرار کنید اما با سرعت و شدت کمتر که ایشون بتونن تحمل کنن و کم کم بهش عادت کنن.

در موردی هم که نوشتید برای خیس کردن از لوبریکانت استفاده میکنید اما دوست دارید طبیعی باشه باید خدمتتون عرض کنم که در بیشتر افراد حالت طبیعی جوابگو نیست و نیاز هست از روان کننده استفاده بشه. همچنین استفاده از روغن به لوبریکانت ارجحیت داره چون مواد روغنی خیلی بهتر از لوبریکانت عمل میکنند. البته روغن رقیق مثل روغن بچه، یا روغن هسته انگور که برای واژن مفیده (البته هواستون باشه که روغن نباید با کاندوم استفاده بشه و اگر خواستید بعدش از کاندوم استفاده کنید باید روغن رو پاک کنید)

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. با سلام. رابطه یک بعد فیزیکی و یک بعد روانی داره. پیشنهاد می کنم یک مدت بعد فیزیکی رابطه رو کمرنگ و به بعد روانی اون بپردازید. معاشقه، بازیهای جنسی و ...
    این باعث می شه حس اطمینان و آرامش بیشتری در همسر شما ایجاد بشه و به مرور ذهنیت بد ایشون در مرود رابطه کم بشه. اصلاً اصرار به ارضای ایشون نفرمایید مخصوصا با تکرار فرایندهای فیزیکی.
    ارامش، مهربانی، صمیمیت و معاشقه شماست که ایشون رو به رابطه ترغیب خواهد کرد. مطمئن باشید با یه آغوش گرم و بدون استرس بیشر موجب گرمی و خیسی همسرتون خواهید شد. مهارتهای فیزیکی مثل نحوه مالش کلیتوریس یا نقطه جی خوب و مهم هستند ولی بدون داشتن مهارتهای معاشقه و یا با نگاه فیزیکی به آنها، به هیچ دردی نمی خورند.
    برای مدتی به جای اصرار به ارضای همسرتون سعی کنید ایشون رو از طریق نوازش، آرامش، بوسه، آغوش گرم، تمیزی، امنیت و ... غرق لذت کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. استرس، فشار عصبی، خاطره های ناخوشایند و ... ( مخصوصا در دوران نامزدی) خیلی خیلی روی رابطه و تمایل زن تاثیر میذاره و باعث سردی میشه تا جایی که ممکنه باعث بیزاری بشه. درد زیاد که دیگه مزید بر علت خواهد شد..

8. برای کاهش درد میتونید از انگشتتون استفاده کنید و بعد، از چیز دیگه ای مثلا خیار توی سایزهای مختلف که کاملا تمیز و ضدعفونی شده و کاندوم روش انداختید، برای باز شدن و عادت کردن واژن در طول چند روز تا یک هفته.
    این روش خیلی موثره و مشکل خیلی هارو حل کرده...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید