شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه جنسی در دوران عقد و بکارت

1. سلام دوستان
    وقتتون بخیر
    واقعیتش بنده تقریباً یک ساله که عقد هستم. حدود 6 ماه از عقدم گذشته بود که یه بار کنترل از دست شوهرم خارج شد و پردمو زد. خداروشکر هیچ مشکلی با هم نداریم ولی چند روزه عذاب وجدان گرفتم و احساس میکنم کار اشتباهی کردم . به خصوص بعد از خوندن پستایی که همه از نداشتن رابطه در دوران عقد صحبت کرده بودن. خیلیا گفته بودن با این کار بعداً سرد میشین و از این حرفا. شوهر بنده سربازه و تا بعد عید سال آینده نمیتونیم عروسی کنیم. ممنون میشم راهنماییم کنید. به نظرتون کار اشتباهی کردم؟ دلم میخواد نظر واقعیتونون بگین دوستان.
    کسی بوده که تو دوران عقدش رابطه کامل داشته باشد و الان عروسی کرده باشه؟ مشکلی واسش پیش اومده؟ یا بعداً سرد شدن نسبت به هم؟ راضی بودین از رابطه توی دوارن عقدتون یا عواقب بدی براتون داشته؟

2. سلام عزیزم  من چندین نفر رو میشناسم که در دو ران عقد رابطه جنسی کامل داشتن و الان خیلی روابطشون خوبه به نظرم سردی بعد از ازدواج اصلا ربطی به رابطه جنسی دوران عقد نداره ذهنتو درگیر این موضوع نکن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام این نگرانی نداره من چندنفر رو میشناسم که در دوران عقد باردار هم شدن ولی مشکلی ندارن

4. منم خیلا رو می شناسم که در دوران عقد  باردار شدن و 6 ماه بعد عروسی شون بچه دار شدن و الان خیلی همدیگه رو دوست دارن.البته شما رعایت کنید و رابطه محافظت شده داشته باشین.

5. ممنون دوستان بابت راهنماییتون.
    بابت پیشگیری از بارداری که اقدامات لازمو انجام میدیم.
    از یه طرفم همیشه میگم اگه قراره کسی توی دوران عقد به صرف انجام رابطه ی جنسی کامل سرد بشه پس با این اوصاف همه ی مردا یه سال بعد از عروسیشون باید از زندگیشون دلسرد بشن؟!!!!!
    خوشحال میشم نظرات بقیه دوستان رو هم بشنوم. اینطوری شاید عذاب وجدان بنده هم کمتر بشه...

6. با سلام
    اگه دو طرف واقعا همدیگر رو دوست داشته باشند،این چیز ها نمی تونه اثری بگذاره...

7. شما شریک زندگیتون رو درست انتخاب کنید،رابطه جنسی به هیچ عنوان باعث سرد شدن یا .... نمیشه که هیچ باعث دلگرمی و تلاش بیشتر برای خوشبختی هم میشه.
    عشق کامل باعث امید و انگیزه میشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید