شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ورزش،درمانی برای کیست؟!

1. سلام
    به دو توصیه متناقض رسیدم و میخوام کسانی که اطلاعات دارن،در این زمینه راهنماییم کنن

پزشکی که بهش مراجعه شده در مورد درمان کیست به بیمارش توصیه کرده ورزشهای سنگین انجام بده،منظور ورزش هایی هستش که به ناحیه شکم فشار میاره،به اعتقاد اون کیست ها مثل چربی ها هستند که باید به قول خودمون آب بشن

و در سایتی در مصاحبه ای با یک پزشک خوندم که کسانی که کیست تخمدان دارن نباید ورزش هایی انجام بدن که به شکم و تخمدان هاشون فشار بیاد

دو پزشک با دو نظر متفاوت در یک موضوع مشترک

ممنون میشم اگه من رو آگاه کنید

2. با سلام
    کسانی که pco دارن و چربی دور شکم بالایی دارن وبه همین خاطر اختلال قاعدگی دارن ورزش باعث میشه چربی دورشکمشان کم بشه و اختلالات قاعدگی هم به میزان چشمگیری کم بشه و در کل ورزش باعث میشه هم پرنشاط وپرانرژی باشن هم اندام متناسبی داشته باشن هم اختلال قاعدگی بر طرف بشه وفردی سالم باشین   و پزشکی که توصیه انجام ندادن  ورزش سنگین وفشار نیاوردن به محل رحم وتخمدان داشتن شاید نظرشون این بوده که ورزش های سنگین باعث پیچ خوردگی کیست ها بشه ویا.... و هیچ پزشکی با ورزش سنگین موافق نیست و چه خوبه که همین ورزش ونرمش های معمول و سبک رو خانم ها انجام بدن تا بدنی سالم داشته باشن

3. سلام من هم همین مشکل رو دارم به چند تا پزشک که مراجعه کردم به نظرشون پیاده روی آرام در حد نیم ساعت و حداقل چهار روز در هفته بهترین ورزش بود.

4. dokhtare_paeiz نوشته است: سلام
    به دو توصیه متناقض رسیدم و میخوام کسانی که اطلاعات دارن،در این زمینه راهنماییم کنن

پزشکی که بهش مراجعه شده در مورد درمان کیست به بیمارش توصیه کرده ورزشهای سنگین انجام بده،منظور ورزش هایی هستش که به ناحیه شکم فشار میاره،به اعتقاد اون کیست ها مثل چربی ها هستند که باید به قول خودمون آب بشن

و در سایتی در مصاحبه ای با یک پزشک خوندم که کسانی که کیست تخمدان دارن نباید ورزش هایی انجام بدن که به شکم و تخمدان هاشون فشار بیاد

دو پزشک با دو نظر متفاوت در یک موضوع مشترک

ممنون میشم اگه من رو آگاه کنید

باسلام

دوست عزیز ورزش های سنگین و در کل وارد کردن فشار به ناحیه رحم برای افراد دارای کیست توصیه نمیشود و برای رفع این موضوع ابتدا از استرس و تنشهای روزمره دوری کنید با رژیم های اصولی و علمی وزن خود را کاهش دهید و ورزش های سبک مثل پیاده روی انجام دهید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید