شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چقدر زمان میبره تا بتا بد از سقط کم بشه؟

1. سلام وقت شما بخیر

من در تاریخ 18 بهمن میکرو کردم و بتا روز 3 اسفند 183 بود . 4 روز بعد به لکه بینی افتادم و دکتر دستور آمپول پروژسترون داد که مشکل حل شد و شنبه 10 ام برای سونو رفتم. دکتر با سونوی واژینال به من گفتن یه ساک میبینم ولی خیلی کوچکتر از 5 هفته هست برو و2 آزمایش بتا بفاصله 48 ساعت بده.در کمال تعجب بتای من روز 10 اسفند نیم بود !
    الان چند تا سوال ذهنم رو مشغول کرده :

1- چیزی که تو سونو دیده شده پس چی بوده؟ من کیست داشتم ممکنه دکتر کیست دیده و گفته ساک حاملگی هست؟
    2- بتا مگه به این سرعت کم میشه؟
    3- اگر بچه سقط شده پس چرا با وجود قطع کردن دارو من به خونریزی نیافتادم؟

ممنونم از اینکه پاسخگو هستید

2. mehrafarin1363 نوشته است: سلام وقت شما بخیر

من در تاریخ 18 بهمن میکرو کردم و بتا روز 3 اسفند 183 بود . 4 روز بعد به لکه بینی افتادم و دکتر دستور آمپول <a>پروژسترون</a> داد که مشکل حل شد و شنبه 10 ام برای سونو رفتم. دکتر با سونوی واژینال به من گفتن یه ساک میبینم ولی خیلی کوچکتر از 5 هفته هست برو و2 آزمایش بتا بفاصله 48 ساعت بده.در کمال تعجب بتای من روز 10 اسفند نیم بود !
    الان چند تا سوال ذهنم رو مشغول کرده :

1- چیزی که تو سونو دیده شده پس چی بوده؟ من کیست داشتم ممکنه دکتر کیست دیده و گفته ساک حاملگی هست؟
    2- بتا مگه به این سرعت کم میشه؟
    3- اگر بچه سقط شده پس چرا با وجود قطع کردن دارو من به خونریزی نیافتادم؟

ممنونم از اینکه پاسخگو هستید

سلام

با توجه به مجموع صحبت‌هاتون
    من می‌تونم احتمال خوبی رو در نظر بگیرم که شما بارداری پوچ (Blighted Ovum) رو تجربه کردید؛ یعنی بارداری که در اون ساک رویت می‌شه اما رویان نه.
    تیتراژ 183 مقدار زیادی نیست و کاهش اون هم طی 7 روز طبیعی به نظر می‌رسه.
    اون تزریق پروژستـرون باعث پایداری رحم می‌شه و بعد از کاهش اثرات این دارو قاعدگی شما برمی‌گرده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید