شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پریودی نامنظم به دلیل مصرف قرص جلوگیری

1. سلام من قاعدگی نامنظم داشتم چون کیست داشتم رفتم دکترچنددوره قرص مصرف کردم الان قطع کردم این ماه دوباره چندروز پریودیم عقب افتاده یعنی باردارم یادلیلش بخاطرمصرف قرصه؟

2. سلام.نمیشه به طور قطع گفت به خاطر چیه.ولی به احتمال زیاد به خاطر قطع قرصهاست.بهتره یه ازمایش بتا بدید تا خیالتون راحت شه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام من روز3 و28 دی ازقرص اورژانسی استفاده کردم.و17 دی طبق معمولم پریود شدم. ولی باز 5بهمن پریودشدم یعنی 12 روز جلوانداختم این ماه که باید 5 اسفندپریودمیشدم هنوز نشدم یعنی بخاطر قرصهاست؟ 40 روزازخوردن قرص میگذره یعنی بخاطر اونه؟

4. asalahmadzadeh نوشته است: سلام من روز3 و28 دی ازقرص اورژانسی استفاده کردم.و17 دی طبق معمولم پریود شدم. ولی باز 5بهمن پریودشدم یعنی 12 روز جلوانداختم این ماه که باید 5 اسفندپریودمیشدم هنوز نشدم یعنی بخاطر قرصهاست؟ 40 روزازخوردن قرص میگذره یعنی بخاطر اونه؟

سلام

آره، این اختلال در قاعدگی‌تون به مصرف قرص‌ها مربوط می‌شه و
    آثارش معمولا تا یکی دو سیکل ادامه داره.
    جای نگرانی وجود نداره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام ولی من الان 7روزه پریودیم عقب افتاده این طبیعیه؟

6. asalahmadzadeh نوشته است: سلام ولی من الان 7روزه پریودیم عقب افتاده این طبیعیه؟

سلام

منتظر بمونید دوست من،
    اگه این تأخیر بیش از 10 روز شد، به متخصص زنان مراجعه کنید تا سایر عوامل (اختلالات هورمونی،‌ کیست تخمدان و ...) ارزیابی بشن.

7. سلام یکباردیگه اینجوری شده بودم رفتم دکتربرام سه تاآمپول پروژسترون تجویزکرد بعدچندروز پریودشدم حالا برم داروخانه خودم بگیرم عیب داره؟این آمپول اگه حامله باشی روجنین تاثیر نمیذاره؟

8. سلام اول آزمایش بتا بدید تا مطمئن شین باردار نیستین بعد آمپول پروژسترون تهیه کنید

9. با سلام
    من مشکلی دارم که ممنون میشم کمکم کنید. 28 سالمه و متاهلم و از روش پیشگیری طبیعی استفاده میکنم.
    دوره های پریودی من 4-5 ام هر ماه شروع میشه، ماه قبل برای اینکه شروع پریودی به تاخیر بیفته قرص یاسمین خوردم تقریبا به مدت 10 روز و بعد از قطع کردن مصرف قرص چند روز بعد یعنی 15ام فروردین پریود شدم.
    الان که اردیبهشت ماه هست از 4-5ام ماه همون علایم پریود از قبیل کسالت،اشتهای زیاد، نفخ شکم و اضافه وزن و... را دارم.دلیل چی هست؟ ممکنه که دوباره پریود بشم؟
    یا دلیل دیگه ای مثل حاملگی هست؟
    لطفا راهنماییم کنید

10. سلام همسر من دو ماهه که از قرص ld استفاده میکنه این ماه در روز اول پریود خونریزی و درد کمی داشته و روز اول پریود نزدیکی داشتیم میخواستم بدونم دلیل خونریزی و درد کمش چیه؟لطفا راهنماییم کنید

11. secret_girl نوشته است: با سلام
    من مشکلی دارم که ممنون میشم کمکم کنید. 28 سالمه و متاهلم و از روش پیشگیری طبیعی استفاده میکنم.
    دوره های پریودی من 4-5 ام هر ماه شروع میشه، ماه قبل برای اینکه شروع پریودی به تاخیر بیفته قرص یاسمین خوردم تقریبا به مدت 10 روز و بعد از قطع کردن مصرف قرص چند روز بعد یعنی 15ام فروردین پریود شدم.
    الان که اردیبهشت ماه هست از 4-5ام ماه همون علایم پریود از قبیل کسالت،اشتهای زیاد، نفخ شکم و اضافه وزن و... را دارم.دلیل چی هست؟ ممکنه که دوباره پریود بشم؟
    یا دلیل دیگه ای مثل حاملگی هست؟
    لطفا راهنماییم کنید

سلام یکی از عوارض مصرف قرص های ضد بارداری تغییر در زمان پریود هست پس نگرانی شما بی مورده

12. mahank نوشته است: سلام همسر من دو ماهه که از قرص ld استفاده میکنه این ماه در روز اول پریود خونریزی و درد کمی داشته و روز اول پریود نزدیکی داشتیم میخواستم بدونم دلیل خونریزی و درد کمش چیه؟لطفا راهنماییم کنید

سلام

دم دست‌ترین علت کاهش خون‌ریزی همسرتون همین مصرف قرصه دوست من
    اون کاهش درد هم می‌تونه به خاطر ارگاسم ایشون در نتیجه‌ی انجام نزدیکی در تایم پریود باشه که قبلا اینجا در موردش نوشتم
    جای نگرانی وجود نداره.

13. سلام...طبق سوال قبلی من 3و28دی قرص اورژانسی خوردم و17دی طبق معمول پریودشدم ولی باز 5بهمن پریودشدم وجلوانداختم ولی دیگه پریودنشدم تا 3فروردین که اونم سه روز بود ودرحد چندقطره والانم که باید3اردیبهشت میشدم بازم نشدم یعنی بخاطرقرصهاست؟یه قرص انقدرتاثیرداره که تا چندماه پریودی روبه هم میریزه؟

14. asalahmadzadeh نوشته است: سلام...طبق سوال قبلی من 3و28دی قرص اورژانسی خوردم و17دی طبق معمول پریودشدم ولی باز 5بهمن پریودشدم وجلوانداختم ولی دیگه پریودنشدم تا 3فروردین که اونم سه روز بود ودرحد چندقطره والانم که باید3اردیبهشت میشدم بازم نشدم یعنی بخاطرقرصهاست؟یه قرص انقدرتاثیرداره که تا چندماه پریودی روبه هم میریزه؟

سلام

آره، استفاده از روش اورژانسی اونم دو نوبت در یه سیکل! اختلال در قاعدگی ایجاد می‌کنه و این اختلال در یکی دو سیکل آتی مشاهده می‌شه
    اما اگه هیجانات و استرس‌های آخر سال و اول سال رو به این موضوع اضافه کنیم
    دلایل‌مون برای ایجاد این تأخیر تکمیل‌تر خواهد شد
    توصیه می‌کنم یکی دو روز دیگه منتظر بمونید
    اگه که اون اتفاق خوبه نیفتاد! به متخصص زنان مراجعه کنید تا دلایل بعدی چک بشن
    در ضمن
    در پاسخ به اون سوال قبلی‌تون
    توصیه می‌کنم از اقدامات خودسرانه پرهیز کنید
    تجویز و تزریق آمپول پروژستـرون بایستی با تصمیم پزشک باشه و این تصمیم زمانی هست که علت اختلال در قاعدگی، اختلال هورمونی و عدم بالانس استروژن و پروژستـرون باشه. در اینصورت هستش که پزشک‌تون روش پروژستـرون چلنج رو به کار خواهد گرفت ...

15. سلام من دخترم 22 سالمه و نامزد دارم چند وقت پیشمسافرت رفتم و زود پریود شودم و وقتی برگشتم با نامزدم امیزش داشتم و از ترس احتمالت 2 تا قرص hd خوردم اما پرده بکارت دارم و بعد از 1 روز شروع به ترشحات خونی و لکه بینی کردم هر چند 2 هفته از پریودی قبلم گذشته بود و این ترشح خونی 10 روز ادامه داشت و الان 2 روزه پریود شودم علت خوردن قرص است؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید