شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

موهای زائد اطراف سینه

1. سلام من 22 سالمه و مجرد هستم.جدیدا ترشحات زیادی دارم که بیرنگ و بو هست جوری که روزی چند بار لباسمو عوض میکنم.بعضی اوقات احساس میکنم در کنترل ادرام مشکل دارم به این شدته. این ترشحات بعد پریود به رنگ سفید و غلیظ و همراه با خارش هست.همینطور بعد از استفاده از ژیلت و کلا حمام کردن زیادتر میشن.
    و یه مشکل دیگه ای هم که دارم دور سینه م موهای زائ بلند و زبری وجود داره که خیلی سریع رشد میکنن نمیدونم باهاشون چیکارکنم .خطر ناکن؟
    کلا بدن پر مویی دارم که همیشه مشکل دارم اگه از موم استفاده کنم یا پودرهای موبر از زبری و تعدادشون کم میشه؟

2. almaar نوشته است: سلام من 22 سالمه و مجرد هستم.جدیدا ترشحات زیادی دارم که بیرنگ و بو هست جوری که روزی چند بار لباسمو عوض میکنم.بعضی اوقات احساس میکنم در کنترل ادرام مشکل دارم به این شدته. این ترشحات بعد پریود به رنگ سفید و غلیظ و همراه با خارش هست.همینطور بعد از استفاده از ژیلت و کلا حمام کردن زیادتر میشن.
    و یه مشکل دیگه ای هم که دارم دور سینه م موهای زائ بلند و زبری وجود داره که خیلی سریع رشد میکنن نمیدونم باهاشون چیکارکنم .خطر ناکن؟
    کلا بدن پر مویی دارم که همیشه مشکل دارم اگه از موم استفاده کنم یا پودرهای موبر از زبری و تعدادشون کم میشه؟

دوست عزیز
    این ترشحات بیرنگ و بو مشکلی نداره اما وقتی شما میگید بعد پریود ترشحات سفید میشه و همراه خارش این نشاته ای از عفونت قارچیه و این شدت ترشح هم به این موضوع میتونه برگرده.بهتره به یه متخصص زنان یا ماما مراجعه کنید تا دارو دریافت کنید و بعلاوه به این حالت خارش بعد پریودتون اشاره کنید

در مورد پرمویی باید عرض کنم که ابتدا بهتره به متخصص پوست یا غدد مراجعه کنید و از نظر هورمونهای مردانه و زنانه و تیروئید بررسی بشید.اگر موردی باشه دارو خواهندداد و اگر ناشی از هورمون باشه تا حدی بهبود پیدا میکنه اما اگر هورمونها مشکلی نداشته باشه دیگه نمیشه کاری کرد و نهایتا بایداز اصلاح استفاده کنید.استفاده از موم یا پودرهای موبر هم بستگس به بدنتون داره و حساسیت پوستتون و تحملتون در دردوکلا این در افراد متفاوته اما بنده به شخصه کرم و یا پودر موبر رو توصیه میکنم اگر حساسیت ندارید

درمورد موهای دور سینه هم باید بگم که خطرناک نیستن اما از نظر ظاهری فرد رو اذیت میکنه و متاسفانه بخاطر حساسیت ناحیه نمیشه روش مانور داد.مثلا با توجه به سن شما استفاده از لیزر  برای موهای اون ناحیه توصیه نمیشه و بهتره با پزشک مشوره کنید و بهتره فقط با موچین تمیزشون کنید تا با روشهای دیگه مثل تیغ و ...بیتشر نشن

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید