شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال در مورد پرده بکارت وبارداری

1. سلام من یه مشکل دارم
    من 4 ماهه که عقدکردم الان دارم جدا میشم
    میخواستم بدونم اگه نوک آلت روی واژن قرار بگیره وفشار داده بشه میتونه باعث پارگی پره یاصدمه به او ن بشه؟
    نمیدونم وارد وازن شد یا نه درصورتی که از داخل واژن دردی حس نشه امکان داره واردواژن شده باشه وفک نکنم خونی اومده باشه ؟
    من قبل عقدنامه نگرفتم اینقدرسریع اتفاق افتاد که گفتم بعد عقد میگیرم الان که داریم جدا میشیم شوهرم به همه گفته که با من رابطه نداشته
    حالا میترسم اگه نامه بگیرم زیر همه چی بزنه اینطوری بیشتر ابروم میره تازه بعد اینکه این کاررو انجام دادیم به من گفت امکان داره باکسی بوده باشم وتو معاینه مشخص نشه
    بخدا قبلا هم رابطه نداشتم با کسی
    شنیدم پزشکی قانونی میتونه تشخیص بده حاضرم برم اونجا هم که حرفی پشت سرم در نیارن شهر ما خیلی کوچیکه وهمه فامیلن البته برای پاک کردن شناسنامه میرم میترسم به پردم اسیب زده باشه و با دروغش همه منو یه دختر خراب بدونن چون زودم دارم جدا میشم فک کنن ریگی به کفشمه
    وقتی هم میخواست از پشت رابطه انجام بده چن بار آلتش در رفت ومحکم به واژنم برخورد کرد اینطوری چی امکان آسیب هست؟
    رابطه مقعدی غیرضحیح میتونه باعث پارگی پرده بشه؟
    یکی هم اینکه من 18دی پریود شدم اواسط دوره این کارها رو انجا دادم بعد قرص خوردم4تا ویکی 12 ساعت بعد چون اشتباه بود بعد چند ساعت 2تا قرص اورژانسی باهم خوردم فک کنم 12 ساعت بعد بود احتمال میدم5 روز یا کمتر بعد از نزدیکی قرص رو خوردم
    حدود10 روز بعد پریود شدم 4روز بعد از اتمام پریود از بیبی چک استفاده کردم منفی شد
    میخواستم بدونم امکان بار داری وجود داره؟
    ممنون میشم اگه زدتر جوابموبدین
    از وقتی اونطوری بهم گفته خیلی دلشوره دارم نمیدونم چکار کنم
    ببخشید اگه طولانی شد ممنون میشم اگه زود تر جوابمو بدین

2. سلام
    آقای دکتر با توجه به چیزایی که بالا نوشتم ودلشوره هایی که در این مورد داشتم امروز رفتم پیش یه ماماومعاینم کرد اول گفت پردت  سالمه وخواست برام نامه بنویسه بش گفتم که میخوام طلاق بگیر واگه بخوام برم پزشکی قانونی بهم نامه سلامت میدن

گف پردت سالمه از قسمت پایین کاملا چسبیده بعد یه شکل برام کشید وگف توی قسمتهای بالاش یه پارگیهای ریزی دیده
    روی شکل به طور تقریبی جای ساعت9 و12 و3 رو نشون داداما گف پردم سالمه ویه چیزی هم درمورد کوچیک بودنش گفت
    میخواستم ببینم اگه برم پزشکی قانونی بهم نامه سلامت میدن؟
    ممنون میشم اگه زود جواب سوالمو بدین

3. taghdireman نوشته است: سلام من یه مشکل دارم
    من 4 ماهه که عقدکردم الان دارم جدا میشم
    میخواستم بدونم اگه نوک آلت روی واژن قرار بگیره وفشار داده بشه میتونه باعث پارگی پره یاصدمه به او ن بشه؟
    نمیدونم وارد وازن شد یا نه درصورتی که از داخل واژن دردی حس نشه امکان داره واردواژن شده باشه وفک نکنم خونی اومده باشه ؟
    من قبل عقدنامه نگرفتم اینقدرسریع اتفاق افتاد که گفتم بعد عقد میگیرم الان که داریم جدا میشیم شوهرم به همه گفته که با من رابطه نداشته
    حالا میترسم اگه نامه بگیرم زیر همه چی بزنه اینطوری بیشتر ابروم میره تازه بعد اینکه این کاررو انجام دادیم به من گفت امکان داره باکسی بوده باشم وتو معاینه مشخص نشه
    بخدا قبلا هم رابطه نداشتم با کسی
    شنیدم پزشکی قانونی میتونه تشخیص بده حاضرم برم اونجا هم که حرفی پشت سرم در نیارن شهر ما خیلی کوچیکه وهمه فامیلن البته برای پاک کردن شناسنامه میرم میترسم به پردم اسیب زده باشه و با دروغش همه منو یه دختر خراب بدونن چون زودم دارم جدا میشم فک کنن ریگی به کفشمه
    وقتی هم میخواست از پشت رابطه انجام بده چن بار آلتش در رفت ومحکم به واژنم برخورد کرد اینطوری چی امکان آسیب هست؟
    رابطه مقعدی غیرضحیح میتونه باعث پارگی پرده بشه؟
    یکی هم اینکه من 18دی پریود شدم اواسط دوره این کارها رو انجا دادم بعد قرص خوردم4تا ویکی 12 ساعت بعد چون اشتباه بود بعد چند ساعت 2تا قرص اورژانسی باهم خوردم فک کنم 12 ساعت بعد بود احتمال میدم5 روز یا کمتر بعد از نزدیکی قرص رو خوردم
    حدود10 روز بعد پریود شدم 4روز بعد از اتمام پریود از بیبی چک استفاده کردم منفی شد
    میخواستم بدونم امکان بار داری وجود داره؟
    ممنون میشم اگه زدتر جوابموبدین
    از وقتی اونطوری بهم گفته خیلی دلشوره دارم نمیدونم چکار کنم
    ببخشید اگه طولانی شد ممنون میشم اگه زود تر جوابمو بدین

سلام عزیزم پزشک قانونی وقتی بری هم از پشت و هم از جلو معاینه مکانه ساعت نزدیکی ها رئ میتونه تشخیص بدن برای اینکه ترست بشکنه خودت برو پیش ماما یا دکتر زنان معاینت کنه

4. سلام، شما تنها برو پزشکی قانونی، اما اول مدارکی تحویل نده، فقط پذیرش بگیر و برو برای معاینه. دکتر معاینه میکنه و نتیجه رو بهت میگه، اونوقت ازت میپرسه میخوای نتیجه رو کتبی هم بدم، چون اعلام کتبی یا همون نامه سلامت یک هزینه جدا داره. اگر نتیجه مطابق میل شما بود هزینش رو بده و بگیرش

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید