شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد پرده بکارت

1. لطفا بگید پرده بکارت مشیمه ای به کدوم پرده گفته میشه؟

2. ebiiii

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون از دوستان خوبم چطوری با دکتر پور قربان میتونم در ارتباط باشم.

3. narguess

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    نوشته fimbenalud خب يعني چي ؟

4. lorena

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام میدونم سوالم تکراریه ولی چون الان دغدغه ی ازدواج دارم خیلی نگرانم من از 11سالگی خودارضایی داشتم الانم 21سالمه هیچ وقت چیزیو داخل واژنم نکردم همش به صورت مالشی بوده چند وقت پیش نزدیک پریودم خودارضاایی داشتم که چند ساعت بعدش ترشحات صورتی رنگ داشتم الان چون میخوام ازدواج کنم خیلی نگرانم چون دختری هستم خجالتی که روم نمیشه به کسی بگم این سوالو از ی ماما که وبلاگ داره پرسیدم گفتش که خودراضاایی ممکنه اسیب برسونه حتی به صورت مالشی

5. lorena نوشته است: با سلام میدونم سوالم تکراریه ولی چون الان دغدغه ی ازدواج دارم خیلی نگرانم من از 11سالگی خودارضایی داشتم الانم 21سالمه هیچ وقت چیزیو داخل واژنم نکردم همش به صورت مالشی بوده چند وقت پیش نزدیک پریودم خودارضاایی داشتم که چند ساعت بعدش ترشحات صورتی رنگ داشتم الان چون میخوام ازدواج کنم خیلی نگرانم چون دختری هستم خجالتی که روم نمیشه به کسی بگم این سوالو از ی ماما که وبلاگ داره پرسیدم گفتش که خودراضاایی ممکنه اسیب برسونه حتی به صورت مالشی

سلام.شما تا چیزی رو داخل وازن نکنید پرده آسیب نمیبینه.خود ارضایی اگه به صورت مالشی بوده و خشن هم برخورد نکردید و چیزی هم وارد نکردید پردتون سالمه نگران نباشید.

6. سلام خسته نباشین
    من حدود 3 ساله ازدواج کردم شب زفاف اصلا خونریزی و درد نداشتم فقط تا چند روز نشستن برام مشکل بود .
    یعنی بکارتم حلقویه ؟ و موقع زایمان پاره میشه ؟
    اگه زایمان طبیعی نداشته باشم بکارتم سالم میمونه یا سزارین هم منجر به پارگی میشه ؟

7. سلام تا دخول در واژن صورت نگیرع به پرده آسیب نمیرسه

8. با سلام من امروز رفتم معاینه گفت پردت سالمه حلقوی ارتجاعیه ممکن خونریزی هم نداشته باشی.ولی گفت واسه همه دایروی وسطش مال من بیضی این یعنی چی و گفت یه خراش کوچیک داره من هیچگونه رابطه ای نداشتم که دخول صورن بگیره فقط چند بار خودارضایی داشتم که از طریق مالش بود آیا این عیب محسوب میشه

9. یه سوال دیگه ممکن هایمن من هایمن لبی باشه چون اونم شکلشو دیدم بیضی تقریبا؟

10. tamana2454 نوشته است: با سلام من امروز رفتم معاینه گفت پردت سالمه حلقوی ارتجاعیه ممکن خونریزی هم نداشته باشی.ولی گفت واسه همه دایروی وسطش مال من بیضی این یعنی چی و گفت یه خراش کوچیک داره من هیچگونه رابطه ای نداشتم که دخول صورن بگیره فقط چند بار خودارضایی داشتم که از طریق مالش بود آیا این عیب محسوب میشه

سلام

اگه چیزی وارد واژن نشده مشکلی نیست و بکارت‌تون سالمه.
    در مورد بکارت و نوع اون اختلاف در تشخیص زیاد هست و بیضی، دایره و مثلثی! بودن اون هم، اینطوری که شما فکر می‌کنی، چندان مهم نیست.

نقل قول:
    یه سوال دیگه ممکن هایمن من هایمن لبی باشه چون اونم شکلشو دیدم بیضی تقریبا؟

شخص شما قادر نیستید در مورد شکل و نوع بکارت تشخیص بدید و با دیدن اون هم چیز خاصی دستگیرتون نمی‌شه دوست من!

11. talalo2 نوشته است: سلام
    آقای دکتر من برای معاینه بکارتم به 4 متخصص و 2 ماما مراجعه کردم که هیچکدام تشخیص قطعی نتونستن بدن.
    من خودم تنهایی می تونم به پزشکی قانونی مراجعه کنم؟نامه میخواد یا مثله سایر پزشکان میشه مراجعه کرد؟ممنون

سلام

پاسخ شما مثبته دوست من.
    در مورد پزشکی قانونی در لینک زیر قبلا توضیح دادم.

خود ارضایی و پارگی پرده بکارت با ناخن

12. narguess نوشته است: نوشته fimbenalud خب يعني چي ؟

سلام

من تا به حال چیزی در مورد نوع این بکارتی که نوشتید نشنیدم و نخوندم
    شاید من اشتباه کنم نمی‌دونم، اما من احساس می‌کنم اشتباه تایپی باشه!
    نزدیک‌ترین نوع بکارتی که به "fimbenalud" شباهت داره Fimbriated Hymen هستش که بکارت حاشیه‌دار یا ریشه‌دار نامیده می‌شه.
    در تصویر زیر انواع بکارت رو می‌تونید ببینید شایدم به خاطر شکلی که Fimbriated Hymen داره پزشک‌تون اون رو "شیپوری" نام‌گذاری کرده!

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. tedua نوشته است: لطفا بگید پرده بکارت مشیمه ای به کدوم پرده گفته میشه؟

سلام

من حدس می‌زنم منظور جنس بکارت باشه!
    مشیمه همون ساک جنین هست و با توجه به جنس این غشا من فکر می‌کنم منظور نازکی بکارت باشه.
    ممکنه استنباط من اشتباه باشه، بازم منتظر نظر آقای دکتر بمونید.

14. m1989 نوشته است:
    talalo2 نوشته است: سلام
    آقای دکتر من برای معاینه بکارتم به 4 متخصص و 2 ماما مراجعه کردم که هیچکدام تشخیص قطعی نتونستن بدن.
    من خودم تنهایی می تونم به پزشکی قانونی مراجعه کنم؟نامه میخواد یا مثله سایر پزشکان میشه مراجعه کرد؟ممنون

سلام

پاسخ شما مثبته دوست من.

lممنون که جواب دادین ولی مثبته یعنی منظورتون اینه که بدون نامه میتونم برم برای معاینه؟

15. talalo2 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    talalo2 نوشته است: سلام

سلام

پاسخ شما مثبته دوست من.

lممنون که جواب دادین ولی مثبته یعنی منظورتون اینه که بدون نامه میتونم برم برای معاینه؟

سلام

در اون لینک واضح توضیح داده بودم که دوست من!
    آره، بدون هیچ ارجاع از پزشکی، می‌تونید با مدارک شناسایی به پزشکی قانونی مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 8 از 25
رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید