شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال حاملگی روز چهارم پریود

1. s_____e

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دکتر.شرمنده که میخوام این حرفارو بزنم.مجبورم.ببخشید.من 15 خرداد پری شدم و به خاطر حماقتم 19 خرداد یعنی روز چهارم پری با دوستم رابطه داشتم.البته دخول نبود.آلتشو لای پاهام حرکت میداد اما چون من رو به شکم خوابیده بودم گرمای منی رو موقع خارج شدن از آلتش احساس کردم.تا منی به طور کامل از آلت خارج بشه و من بخوام پاکش کنم یه 3 دقیقه ای طول کشید.البته لباس زیرو به طور کامل از تنم درنیاورده بودم ولی موقع پاک کردن منی لای پاهام بود که یه کمی ترشح سفید رو مهبلم بود که نمیدونم منی اون بود یا من.دو ساعت بعدش هم حموم رفتم.چون پری بودم ترسیدم مشکل پیش بیاد هیچ قرصی مصرف نکردم.احتمال حاملگیم چقدره دکتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

2. golnaz_2

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزیز
    احتمال حاملگی تو دوران پریودی نیست .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. s_____e نوشته است: سلام دکتر.شرمنده که میخوام این حرفارو بزنم.مجبورم.ببخشید.من 15 خرداد پری شدم و به خاطر حماقتم 19 خرداد یعنی روز چهارم پری با دوستم رابطه داشتم.البته دخول نبود.آلتشو لای پاهام حرکت میداد اما چون من رو به شکم خوابیده بودم گرمای منی رو موقع خارج شدن از آلتش احساس کردم.تا منی به طور کامل از آلت خارج بشه و من بخوام پاکش کنم یه 3 دقیقه ای طول کشید.البته لباس زیرو به طور کامل از تنم درنیاورده بودم ولی موقع پاک کردن منی لای پاهام بود که یه کمی ترشح سفید رو مهبلم بود که نمیدونم منی اون بود یا من.دو ساعت بعدش هم حموم رفتم.چون پری بودم ترسیدم مشکل پیش بیاد هیچ قرصی مصرف نکردم.احتمال حاملگیم چقدره دکتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

با توجه به داشتن لباس زیر و نوع رابطه بارداری کلا منتفیه

4. s_____e

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    شرمنده که اینقد حساسیت به خرج میدم.یعنی نیازی نداره با بیبی چک امتحان کنم.بارداری 100 درصد منتفیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. s_____e نوشته است: شرمنده که اینقد حساسیت به خرج میدم.یعنی نیازی نداره با بیبی چک امتحان کنم.بارداری 100 درصد منتفیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بارداری منتفیه چون:

1. (اگه سیکل ماهانتون منظمه) در روز 4 پریودی تون به احتمال خیلی زیاد تخمکی وجود نداره.
    2. اسپرم قدرت نفوذ از لباس زیرو نداره.
    3. نوع رابطه جوری نبوده که خطر داشته باشه.

به ترتیب اهمیت، دلایلو نوشتم.

بی بی چکو بخواین تست کنین ضرری که نداره. فقط بدونین که، 21 روز بعد رابطه جواب بی بی چک قابل اعتماده.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام دکترجون.من میخوام بدونم سیکل پریودیم 32 روزه یا اشتباه حساب میکنم.من 22/2 پرید شدم و22/3 هم همینطور و22/4 هم پریود میشم چون سروقت پریود میشم یا نهایتا یکی دو روز جلو و عقب میشه.ولی بیشتر وقتها سر موقع هست.مدت زمان بین دو تا تاریخ 32 روزه و زمان تخمک گذاری کی میشه؟ضمنا این ماه 8/4 زیر شکمم سمت چپم  به مدت چند ساعت کمی درد داشتم میخواستم بدونم زمان تخمک گذاری بوده؟واینکه یکی دو روز مونده به تموم شدن پریودی اگر رابطه داشته باشی ولی دخول انجام نشه چی میشه اتفاقی نمی افته؟
    ممنون.

7. viva_ نوشته است: سلام دکترجون.من میخوام بدونم سیکل پریودیم 32 روزه یا اشتباه حساب میکنم.من 22/2 پرید شدم و22/3 هم همینطور و22/4 هم پریود میشم چون سروقت پریود میشم یا نهایتا یکی دو روز جلو و عقب میشه.ولی بیشتر وقتها سر موقع هست.مدت زمان بین دو تا تاریخ 32 روزه و زمان تخمک گذاری کی میشه؟ضمنا این ماه 8/4 زیر شکمم سمت چپم  به مدت چند ساعت کمی درد داشتم میخواستم بدونم زمان تخمک گذاری بوده؟واینکه یکی دو روز مونده به تموم شدن پریودی اگر رابطه داشته باشی ولی دخول انجام نشه چی میشه اتفاقی نمی افته؟
    ممنون.

سلام
    زمان تخمک گذاری 14 روز قبل از شروع پريود هستش. يعني براي شما كه دوره هاتون 32 روزه است روز 17 يا 18 روز تخمك گذاري تون مي شه

8. a_1367

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام آقای دکتر من تازه با این سایت آشنا شدم ونمیدونم سوالم رو باید کجا مطرح میکردم بخاطر همین دیگه با اجازتون اینجا نوشتم
    من یکساله ازدواج کردم و به طورطبیعی و بدون هیچ وسیله ای تو این یکسال پیشگیری از بارداری کردیم.ماه قبل که تصمیم گرفتیم باردار شم و اقدام کردیم باردار نشدم والان خیلی ناراحتم
    اینو هم بگم که من از 3ماه قبلش آزمایش رفته بودم و هیچ مشکلی نداشتم قرص اسید فولیک هم میخورم وروز تخمک گذاری رو هم مشخص کرده بودم با استفاده از کیت . دور و بر اون روز نزدیکی کردیم ولی حامله نشدم والان خیلی ناراحتییم بنظرتون مشکل از کجاست

9. a_1367 نوشته است: سلام آقای دکتر من تازه با این سایت آشنا شدم ونمیدونم سوالم رو باید کجا مطرح میکردم بخاطر همین دیگه با اجازتون اینجا نوشتم
    من یکساله ازدواج کردم و به طورطبیعی و بدون هیچ وسیله ای تو این یکسال پیشگیری از بارداری کردیم.ماه قبل که تصمیم گرفتیم باردار شم و اقدام کردیم باردار نشدم والان خیلی ناراحتم
    اینو هم بگم که من از 3ماه قبلش آزمایش رفته بودم و هیچ مشکلی نداشتم قرص اسید فولیک هم میخورم وروز تخمک گذاری رو هم مشخص کرده بودم با استفاده از کیت . دور و بر اون روز نزدیکی کردیم ولی حامله نشدم والان خیلی ناراحتییم بنظرتون مشکل از کجاست

سلام دوست عزیز
    برخلاف نگرانی هایی که بابت بارداری ناخواسته وجود داره، باردار شدن پروسه ی پیچیده ای داره و خیلی سریع انجام نمیشه. معمولاً بعد از یک سال افراد از باردار نشدن اظهار نگرانی میکنن!!!
    بنده فک میکنم نگرانیتون بی مورده و مشکلی وجود نداره. یه کم صبر و حوصله به خرج بدین. ایشالا که به زودی صاحب فرزندی سالم بشین.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. سلام
    من دوره پريودم گاهي 24 روز گاهي 25 و گاهي 26 روز هست.
    تعداد روزهاي خونريزيم 7 روز
    در روز 5 پريودم نزديكي بدون دخول داشتم، مايع شفاف قبل از مني با بدن من تماس داشت.
    1.با توجه به اين شرايط امكان بارداري وجود داره؟

طبق روش تقويمي دوره احتياط براي من از روز 6 دوره پريود تا روز 15 هست. در حاليكه چندجايي خوندم در 7 روز پريود امكان بارداري وجود نداره

2.با توجه به روش تقويمي براي من،2 روز آخر پريودم هم امكان بارداري در من هست؟

ممنون ميشم كمكم كنيد. خيلي نگرانم

11. narine123 نوشته است: سلام
    من دوره پريودم گاهي 24 روز گاهي 25 و گاهي 26 روز هست.
    تعداد روزهاي خونريزيم 7 روز
    در روز 5 پريودم نزديكي بدون دخول داشتم، مايع شفاف قبل از مني با بدن من تماس داشت.
    1.با توجه به اين شرايط امكان بارداري وجود داره؟

طبق روش تقويمي دوره احتياط براي من از روز 6 دوره پريود تا روز 15 هست. در حاليكه چندجايي خوندم در 7 روز پريود امكان بارداري وجود نداره

2.با توجه به روش تقويمي براي من،2 روز آخر پريودم هم امكان بارداري در من هست؟

ممنون ميشم كمكم كنيد. خيلي نگرانم

نگران نباشید
    احتمال بارداری نیست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید