شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. با سلام
    روز 3 پریودم مجبور شدم رابطه داشته باشم و منی کاملا داخل ریخته شده
    تا 2روز بعد یعنی روزهای 4و 5 پریودیم هم مثله همیشه خونریزی داشتم
    آیا ممکنه خطری داشته باشه؟

2. elnaz71 نوشته است: با سلام
    روز 3 پریودم مجبور شدم رابطه داشته باشم و منی کاملا داخل ریخته شده
    تا 2روز بعد یعنی روزهای 4و 5 پریودیم هم مثله همیشه خونریزی داشتم
    آیا ممکنه خطری داشته باشه؟

با سلام

روال بر این است که در ایام قاعدگی بارداری رخ نمیدهد یعنی در حد صفر است.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    من حدود یک هفته پیش نزدیکی از پشت داشتم وقتی منی به بدنم برخورد کرد
    حس کردم لیز خورد به سمت آلت تناسلیم , فوری هم دسشویی رفتم, پریودم 14 ام ماه قبل بود
    خیلی نگرانم که باردار شده باشم ! اگه این اتفاق واقعا افتاده باشه با وجود پرده چطور میشه سقط کرد؟ آیا ممکنه من باردار باشم؟ بیبی چک روش مطمئنیه که بدونم باردارم یانه؟
    اگه خدایی نکرده باردار باشم سقط باچه روشی باید باشه؟ به پردم آسیبی میرسه؟

4. golnarii نوشته است: سلام
    من حدود یک هفته پیش نزدیکی از پشت داشتم وقتی منی به بدنم برخورد کرد
    حس کردم لیز خورد به سمت آلت تناسلیم , فوری هم دسشویی رفتم, پریودم 14 ام ماه قبل بود
    خیلی نگرانم که باردار شده باشم ! اگه این اتفاق واقعا افتاده باشه با وجود پرده چطور میشه سقط کرد؟ آیا ممکنه من باردار باشم؟ بیبی چک روش مطمئنیه که بدونم باردارم یانه؟
    اگه خدایی نکرده باردار باشم سقط باچه روشی باید باشه؟ به پردم آسیبی میرسه؟

اول آرامش خودتون رو حفظ کنید
    احتمال بارداری در رابطه از پشت امکان پذیر نیست مگه اینکه منی بیرون ریخته شده باشه و....
    به هر حال بی احتیاطی کردید و در صورت تاخیر یه هفته ای پریودی آز خون بدید

5. سلام خواهش میکنم جوابمو سریع بدین.خیلی نگرانم.من 12 /10 /92 رابطه از روی لباس داشتم طوری که هر دو شلوار و لیاس زیر داشتیم و من  شلوارم قسمت بالای رون کمی نمناک شد .و روز 16 عمل بینی داشتم بعد اون تا دو روز تکرر ادرار شدید داشتم .و سرگیجه ولی روز 1 بهمن پروئید شدم به موقع .الان همش احساس تهوع دارم و انقباض عضلات شکم .آیا احتمال داره باردار باشم؟اون تکرر ادرار و سرگیجه ممکنه عوارضه بیهوشی باشه؟

6. ID_yektaa نوشته است: سلام خواهش میکنم جوابمو سریع بدین.خیلی نگرانم.من 12 /10 /92 رابطه از روی لباس داشتم طوری که هر دو شلوار و لیاس زیر داشتیم و من  شلوارم قسمت بالای رون کمی نمناک شد .و روز 16 عمل بینی داشتم بعد اون تا دو روز تکرر ادرار شدید داشتم .و سرگیجه ولی روز 1 بهمن پروئید شدم به موقع .الان همش احساس تهوع دارم و انقباض عضلات شکم .آیا احتمال داره باردار باشم؟اون تکرر ادرار و سرگیجه ممکنه عوارضه بیهوشی باشه؟

1.با لباس بارداری رخ نمیده
    2.پریود شدین و این یعنی شما باردار نیستید
    3.اطلاعاتتون رو در مورد بارداری زیاد کنید
    4. در زمان رابطه حتما از کاندوم استفاده کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. سلام
    من 22 سالم هست معمولا پریود منظمی دارم حدود 1 دسامبر رابطه داشتم ک احتمالا دست الوده به منی به واژنم خورده
    یک هفته بعدش علایم پریودی شدید داشتم که حدود 5 تا 6 روز طول کشید و 14  دسامبر پریود شدم سروقتش هم بود اما خیلی کم و لکه بینی
    ماه بعد 13 جان پریود شدم خونریزیم مثل همیشه بود الان حدود 10 روز به پریودم مونده اما علایم شدید بارداری مث تیر کشیدن زیر دل تیر کشیدن رونها خارش شکم و پوستم و بزرگی شکم و سینه هام و همچنین ترشح زیاد از واژنم که بی رنگ هس و موهامم پر شده معدم هم سنگینه خیلی گاهی هم حالت تهوع بدون استفراغ دارم ایا امکان بارداریم هست؟ نیازی هس ازمایش بدم؟ حتی اگه 1 درصد امکانش هس لطفا بگبن ممنون

8. bichare_bikas نوشته است: سلام
    من 22 سالم هست معمولا پریود منظمی دارم حدود 1 دسامبر رابطه داشتم ک احتمالا دست الوده به منی به واژنم خورده
    یک هفته بعدش علایم پریودی شدید داشتم که حدود 5 تا 6 روز طول کشید و 14  دسامبر پریود شدم سروقتش هم بود اما خیلی کم و لکه بینی
    ماه بعد 13 جان پریود شدم خونریزیم مثل همیشه بود الان حدود 10 روز به پریودم مونده اما علایم شدید بارداری مث تیر کشیدن زیر دل تیر کشیدن رونها خارش شکم و پوستم و بزرگی شکم و سینه هام و همچنین ترشح زیاد از واژنم که بی رنگ هس و موهامم پر شده معدم هم سنگینه خیلی گاهی هم حالت تهوع بدون استفراغ دارم ایا امکان بارداریم هست؟ نیازی هس ازمایش بدم؟ حتی اگه 1 درصد امکانش هس لطفا بگبن ممنون

با وجود دو بار پریودی چه دلیلی هست که اصلاً به موضوع بارداری فکر بشه؟
    خیر امکانش وجود نداره.

9. سلام من 23 خرداد و 23 تیر و 22 مرداد و شهریور هم همون حدودا پریود شدم و 18 مهر و 19 ابان و 9 دی پریود شدم یعنی اذر پریو نشدم.و در مهر رابطه داشتم.و دوره پریود های تقریبا منظمی داشتم اما در مهر که رابطه داشتم از روش اورزانسی استفاده کردم.اما مشکلی که الان دارم: در این ماه یعنی 11 بهمن پریود شدم اما مشکلی که وجود داره اینه که من در این ماه قبل از پریودیم یعنی حدودا چند ساعت قبل از اینکه پریود بشم یه رابطه داشتم که بدون دخول بوده و با کاندوم اما متوجه نشدیم که کاندو بیرون اومده بود و منی بین پاهام و روی باسنم و بین باسنم ریخت و بعد از چند ساعت حدودا 3 یا 4 ساعت پریود شدم.الان هم پریودم هنوز.ایا ممکنه باردار باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خییلیی نگرانم تو رو خدا جواب بدید.
    بعد از اینکه منی ریخت سریع شستم بدنمو اما خیلییییی نگرانم.

10. nazanin1372 نوشته است: سلام من 23 خرداد و 23 تیر و 22 مرداد و شهریور هم همون حدودا پریود شدم و 18 مهر و 19 ابان و 9 دی پریود شدم یعنی اذر پریو نشدم.و در مهر رابطه داشتم.و دوره پریود های تقریبا منظمی داشتم اما در مهر که رابطه داشتم از روش اورزانسی استفاده کردم.اما مشکلی که الان دارم: در این ماه یعنی 11 بهمن پریود شدم اما مشکلی که وجود داره اینه که من در این ماه قبل از پریودیم یعنی حدودا چند ساعت قبل از اینکه پریود بشم یه رابطه داشتم که بدون دخول بوده و با کاندوم اما متوجه نشدیم که کاندو بیرون اومده بود و منی بین پاهام و روی باسنم و بین باسنم ریخت و بعد از چند ساعت حدودا 3 یا 4 ساعت پریود شدم.الان هم پریودم هنوز.ایا ممکنه باردار باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خییلیی نگرانم تو رو خدا جواب بدید.
    بعد از اینکه منی ریخت سریع شستم بدنمو اما خیلییییی نگرانم.

سلام

شما در پیام خصوصی از من خواسته بودید در مورد سوال‌تون نظر بدم ...

دوست من،
    در اون روزی که رابطه داشتید تقریبا احتمال بارداری وجود نداره؛ بنابراین جای نگرانی نیست.
    توصیه می‌کنم من‌بعد
    قبل از انجام رابطه، حتما از نصب صحیح کاندوم توسط پارتنرتون مطمئن بشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام.لطفا سوالمو جواب بدین.یکی از دوستام با ÷سری رابطه داشته در حدی که فقط روش کشیده شده و داخل نرفته دختر احتمال میده ترشحات داخل شده باشه .ولی درد حالت تهوع سردرد خستگی ندارد اما زیر شکمش کمی بزرگ شده همینطور نوک سینه ها بعضی وقتا هم برجستگی هایی روی هاله ی سینه ها آشکار میشه.تکرر ادرار و گهگاهی اسهال .قلبش هم تند میزند.در ضمن رابطه 8آذر بوده.عادت ماهانه قبلی 10آبان بوده دارای قاعدگی نامنظم.بعداز رابطه 28آذر عادت شد.دوباره 30دی عادت شد.همیشه 7 روزه بوده این بار 5روزه بوده. آزمایش بتا اچ سی جی داد روز6بهمن اونم منفی بود.بیبی چک استفاده کرده اونم منفی.سوالم اینه اگه منفیه این علائم چیه ؟ازکاری که کرده خودشو سرزنش میکنه و خیلی ناراحته از اون روز کارش شده گریه حتی خواست چند بار خودشو بکشه من نذاشتم.خیلی براش ناراحتم.19 سالشه.در ضمن از روز13 تادیروز که 15بهمن بود ترشحات بی رنگ چسبناک داره.

12. سلام من تصمیم به بچه دار شدن دارم وبدون هیچ وسیله جلوگیری با همسرم نزدیکی داشتم ولی الان هیچ یک از علائم بارداری را ندارم آخرین پریودم 2 بهمن تمام شد.از چه زمانی علائم بارداری مشخص میشود؟امکان دارد کسی علائم بارداری را نداشته باشد ولی باردار باشد؟چه زمانی از بی بی چک استفاد کنم؟

13. sena0171 نوشته است: سلام من تصمیم به بچه دار شدن دارم وبدون هیچ وسیله جلوگیری با همسرم نزدیکی داشتم ولی الان هیچ یک از علائم بارداری را ندارم آخرین پریودم 2 بهمن تمام شد.از چه زمانی علائم بارداری مشخص میشود؟امکان دارد کسی علائم بارداری را نداشته باشد ولی باردار باشد؟چه زمانی از بی بی چک استفاد کنم؟

خوب تاخیر پریودی نشونه بارداری هست
    اگر الان برای فهمیدنش عجله دارین و چند روز از اقدامتون گذته می تونید تست خون بتا بدید

14. سلام
    من یه سوال داشتم ک متاسفانه هرچی سرچ کردم جوابمو نگرفتم
    ایا میشه بیبی چک در سومین ماه بارداری منفی کاذب نشون بده؟؟؟؟! یا مثلا اگ به مدت 1 دقیقه در معرض ادرار باشه احتمال خطاش هس؟ چون روش نوشته 2 تا 5 دقیقه؟ ممنون

15. سلام
    من 18دی پریود شدم اواسط دوره نزدیک داشتم بعد قرص خوردم4تا ویکی 12 ساعت بعد چون اشتباه بود بعد چند ساعت 2تا قرص اورژانسی باهم خوردم فک کنم 12 ساعت بعد بود احتمال میدم5 روز یا کمتر بعد از نزدیکی قرص رو خوردم
    حدود10 روز بعد پریود شدم 4روز بعد از اتمام پریود از بیبی چک استفاده کردم منفی شد
    میخواستم بدونم امکان بار داری وجود داره؟آخه تو سایتتون خوندم برای هرتستی باید23روز بعد از اتمام اخرین دوره پریود اقدام کرد
    ممنون میشم اگه زدتر جوابموبدین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 15 از 92
رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید