شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل pco - نازایی و طول مدت درمان

1. سلام.من 27 سالمه و پریودام نامنظمه به دکتر مراجعه کردم و تشخیص pco دادن و قرص مدروکسی پروژسترون با متفورمین تجویز کردن.4دورست قرصا ها رو مصرف میکنم میخواستم بپرسم تا کی باید قرص ها رو ادامه بدم و آیا این مشکل مبنی بر نازايی هست یا نه؟

2. fakhfakhrosadat نوشته است: سلام.من 27 سالمه و پریودام نامنظمه به دکتر مراجعه کردم و تشخیص pco دادن و قرص مدروکسی <a>پروژسترون</a> با <a>متفورمین</a> تجویز کردن.4دورست قرصا ها رو مصرف میکنم میخواستم بپرسم تا کی باید قرص ها رو ادامه بدم و آیا این مشکل مبنی بر نازايی هست یا نه؟

سلام

تا منظم شدن سیکل‌تون و تحلیل رفتن درصد قابل قبولی از کیست‌های تخمدان، بایستی دارو دریافت کنید دوست من.
    PCOD در صورت عدم پیگیری و درمان، می‌تونه ناباروری رو نتیجه بده
    بنابراین
    تحت نظر پزشک‌تون دوره‌ی درمان رو تکمیل کنید و از گوش‌ دادن به تجویزهای خاله‌خانباجی‌های اطراف‌تون به‌جد خودداری کنید! چون خط درمان شما مناسبه و نیازی به چیز دیگری‌ نیست
    جز این‌که
    اگه اضافه وزن دارید سعی کنید خودتون رو به BMI مطلوب برسونید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید