شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. p4risa نوشته است: میخواستم بدونم کلا در دوران قاعدگی به هیچ وجه بارداری صورت نمیگیره؟
    یعنی احتمالش 0 هست؟

سلام

برخلاف تصوراتی که وجود داره، احتمال بارداری در ایام خونریزی صفر نیست! موارد خیلی نادری از بارداری گزارش شده.
    جمله‌ی دقیق‌تر اینه که گفته بشه
    احتمال بارداری در ایام خونریزی نزدیک به صفره اما صفر نیست (دقیقا مفهوم حد در کلکیولس!).

2. EliN20

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من کمرمو شکمم باز بشدت درد میکنه مثل پریود! در حالی که یه هفته نمیشه پاک شدم البته از خون خبری نیستا. یکم حالت تهوع هم دارم
    من 20 روز بعد رابطه سطحیم تست بتا دادم که 0.56 منفی بود بعد اونم پریود شدم پریود قبلیم خیلی کم شدم یکم مثل همیشه نبود با درد کمر و درد سمت راست شکم,اخه ممکنه باردار باشم؟ الان دیگه 34 روز اینا از رابطم میگذره
    من روز 4پریودم رابطه داشتم اونم دخول کامل نه نامزدم و باکره ولی ناخواسته فک کنم منی به واژنم برخورد کرده! البته میدونم باکره بودن ربطی به بارداری نداره! ولی من مشکلم چیه؟؟ شنیدم از خون بعد 12 روز اینا جواب قطعی میده اخه
    شرمنده طولانی شد ولی اگه بشه کمک کنین

3. EliN20 نوشته است: سلام
    من کمرمو شکمم باز بشدت درد میکنه مثل پریود! در حالی که یه هفته نمیشه پاک شدم البته از خون خبری نیستا. یکم حالت تهوع هم دارم
    من 20 روز بعد رابطه سطحیم تست بتا دادم که 0.56 منفی بود بعد اونم پریود شدم پریود قبلیم خیلی کم شدم یکم مثل همیشه نبود با درد کمر و درد سمت راست شکم,اخه ممکنه باردار باشم؟ الان دیگه 34 روز اینا از رابطم میگذره
    من روز 4پریودم رابطه داشتم اونم دخول کامل نه نامزدم و باکره ولی ناخواسته فک کنم منی به واژنم برخورد کرده! البته میدونم باکره بودن ربطی به بارداری نداره! ولی من مشکلم چیه؟؟ شنیدم از خون بعد 12 روز اینا جواب قطعی میده اخه
    شرمنده طولانی شد ولی اگه بشه کمک کنین

شما باردار نیستید
    جواب آزمایش بتای شما این گفته رو تصدیق میکنه
    پریود هم که شدین
    بهتره برای کمر دردتون دنبال دلیل دیگه ای باشید

4. EliN20

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشید من امروز همراه شکم درد ترشحات زیادی دارم بیرنگ و بی بو! اطمینان داشته باشم که ربطی به بارداری نداره؟ ممنون از راهنماییتون

5. EliN20 نوشته است: ببخشید من امروز همراه شکم درد ترشحات زیادی دارم بیرنگ و بی بو! اطمینان داشته باشم که ربطی به بارداری نداره؟ ممنون از راهنماییتون

بلی
    نگران نباشید

6. با سلام میخواستم بدونم. من و نامزدم 3روز قبل از شروع پریود ایشون باهم رابطه داشتیم و ارضا شدم. و در تاریخ دقیق  خودشون پریود شدند. در روزهای 1 و 2 پریود ایشون هم رابطه داشتیم و ارضا شدم. ایا احتمال بارداری در دوران پریود هستش؟ابا این احتمال هستش این ماه پریود نشن؟ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید.

7. سلام
    جواب ازمایش بتا....
    beta hcg..............<2
    unit.......................mlu\m
    method.............elfa
    normal range.....................
    cylic women.<4.0
    menopausal women <13
    خلاصه میکنم.. 24 سالمه و باکره هستم.15 دی باید پ میشدم. اما تا 26 دی فقط لک دیدم. سیاه و رسوبی مانند...
    تاریخ ها
    ****شروع لکه بینی من 15 دی تا 26
    ****نزدیکی های من 19 دی 15 دی 24 اذر.همه با کاندوم جلوگیری داشتم جز تاریخ 15 دی که ان هم رعایت کردم.
    ****ازمایش 24 دی
    ****شرع قرص تری فازیک22دی چون در این تاریخ لکه بینی من به حدی بود که احتمال پریودی دادم و شروع کردم به خوردن قرص که هم تنظیم بشم هم جلوگیری کنم.تا الان 14 عدد خوردم و در حال ادامه دادن میباشم.
    ****قطع کامل لکه بینی 26 دی
    حالا سوال من از شما اینه که این ماه دیگه منتظر پریود شدن نباشم تا سیکل بعدی؟؟؟؟؟؟؟؟با خیال راحت به زندگیم ادامه بدم و نگران حامله بودن نباشم..؟ اخه با وجود جواب منفی فقط لک دیدمو الان پاک شدم......نمیدونم چرا تا این حد اضطراب دارم؟لازم هست مجدد ازمایش بتا بدهم؟؟؟؟؟؟؟؟بارداری من منتفیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  ممنونم

8. من وهمسرم یک هفته قبل از پریود شدن رابطه داشتیم از کاندوم استفاده کردیم ولی از قرص جلوگیری استفاده نکردیم حالا یک هفته از زمان پریود شدن میگذره اما خونریزی نداشته اما علائم پریود شدن و کمر درد رو داره برای اطمینان از بی بی چک هم استفاده کردیم که نشون داد باردار نیست آیا احتمال بارداری وجود داره؟لطفا راهنماییم کنید.ممنون

9. ممنون میشم که جوابمو بدید
    من در دی ماه 8 پریود شدم و طبق معمول 7روزه پاک شدم و هیچ رابطه جنسی نداشتم تا 5/11/92 یعنی دیشب
    در هنگام نزدیکی مطوئنم که هیچ منی در داخل واژن من ریخته نشده ولی احساس کردم مقداری روش ریخته که بلافاصله شستم
    الان نمیدونم از روش اورژانسی استفاده کنم یا نه ؟
    میشه تا دیر نشده جوابمو بدید ممنون میشم
    توروخدا زود جوابمو میدید اگه میتونید کمکم کنید

10. mohammad277 نوشته است: با سلام میخواستم بدونم. من و نامزدم 3روز قبل از شروع پریود ایشون باهم رابطه داشتیم و ارضا شدم. و در تاریخ دقیق  خودشون پریود شدند. در روزهای 1 و 2 پریود ایشون هم رابطه داشتیم و ارضا شدم. ایا احتمال بارداری در دوران پریود هستش؟ابا این احتمال هستش این ماه پریود نشن؟ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید.

سلام
    در رابطه اول قبل پریود بوده و زمان پرخطر محسوب نمیشه
    در رابطه دوم چون زمان پریود ایشون بوده احتمال بارداری بسیار کم میشود
    نگران نباشید و استرس نداشته باشن
    استرس باعث میشه زمان پریود عقب بیفته
    اگر پریود نشدن آزمایش بتا بدهید خیالتون راحت باشد

موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. aloook نوشته است: سلام
    جواب ازمایش بتا....
    beta hcg..............<2
    unit.......................mlu\m
    method.............elfa
    normal range.....................
    cylic women.<4.0
    menopausal women <13
    خلاصه میکنم.. 24 سالمه و باکره هستم.15 دی باید پ میشدم. اما تا 26 دی فقط لک دیدم. سیاه و رسوبی مانند...
    تاریخ ها
    ****شروع لکه بینی من 15 دی تا 26
    ****نزدیکی های من 19 دی 15 دی 24 اذر.همه با کاندوم جلوگیری داشتم جز تاریخ 15 دی که ان هم رعایت کردم.
    ****ازمایش 24 دی
    ****شرع قرص تری فازیک22دی چون در این تاریخ لکه بینی من به حدی بود که احتمال پریودی دادم و شروع کردم به خوردن قرص که هم تنظیم بشم هم جلوگیری کنم.تا الان 14 عدد خوردم و در حال ادامه دادن میباشم.
    ****قطع کامل لکه بینی 26 دی
    حالا سوال من از شما اینه که این ماه دیگه منتظر پریود شدن نباشم تا سیکل بعدی؟؟؟؟؟؟؟؟با خیال راحت به زندگیم ادامه بدم و نگران حامله بودن نباشم..؟ اخه با وجود جواب منفی فقط لک دیدمو الان پاک شدم......نمیدونم چرا تا این حد اضطراب دارم؟لازم هست مجدد ازمایش بتا بدهم؟؟؟؟؟؟؟؟بارداری من منتفیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  ممنونم

سلام عزیزم

شما باردار نیستید
    این لک بینی ها طبیعی است و بیشتر به خاطر استرس بسیار زیاده
    وقتی جلوگیری انجام دادی و آزمایش بتا دادی نگران چی هستی؟ خیالت راحت باردار نیستی و استرس نداشته باش تا ماه بعد پریودت منظم بشه

موفق باشید

12. mehrak2 نوشته است: من وهمسرم یک هفته قبل از پریود شدن رابطه داشتیم از کاندوم استفاده کردیم ولی از قرص جلوگیری استفاده نکردیم حالا یک هفته از زمان پریود شدن میگذره اما خونریزی نداشته اما علائم پریود شدن و کمر درد رو داره برای اطمینان از بی بی چک هم استفاده کردیم که نشون داد باردار نیست آیا احتمال بارداری وجود داره؟لطفا راهنماییم کنید.ممنون

سلام
    یک هفته قبل پریود زمان پرخطر نیست و احتمال بارداری کم میشه
    شما با کاندوم جلوگیری هم کردید
    به نظر احتمال بارداری وجود  نداره ولی واسه اطمینان آزمایش بتا بدن

موفق باشید

13. tak0tanhaeli نوشته است: ممنون میشم که جوابمو بدید
    من در دی ماه 8 پریود شدم و طبق معمول 7روزه پاک شدم و هیچ رابطه جنسی نداشتم تا 5/11/92 یعنی دیشب
    در هنگام نزدیکی مطوئنم که هیچ منی در داخل واژن من ریخته نشده ولی احساس کردم مقداری روش ریخته که بلافاصله شستم
    الان نمیدونم از روش اورژانسی استفاده کنم یا نه ؟
    میشه تا دیر نشده جوابمو بدید ممنون میشم
    توروخدا زود جوابمو میدید اگه میتونید کمکم کنید

سلام عزیزم

رابطه شما در زمان پرخطر نبوده ولی اگر فکر میکنی احتمال داره وارد واژن ریخته شده از روش اورژانسی استفاده کنید

موفق باشید

14. با سلام
    اگه 5 روز قبل از پریودی یه رابطه از پشت باشه که شک کرده باشیم منی به واژن خورده یا نه
    البته بعدش پریودی عادی باشه
    احتمال بارداری هست؟

15. mahtab_ahmadi71 نوشته است: با سلام
    اگه 5 روز قبل از پریودی یه رابطه از پشت باشه که شک کرده باشیم منی به واژن خورده یا نه
    البته بعدش پریودی عادی باشه
    احتمال بارداری هست؟

بارها و بارها و بارها گفته شده که وقوع پریود، صرف نظر از نوع و زمان هر گونه رابطه، به معنی عدم بارداریه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 14 از 92
رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید