شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تيروييد پركار دارم يا نه

1. ميخواستم ببينم تيروييد پر كار دارم يا نه من بعضي از علايم را دارم بعض را نه من وزنمو به طور طبيعي ١٠ كيلو زياد كردم ولي بعد از مدتي ٧ كيلو كم شدم پاهام داغ ميكنه و كمي گز گز حالت استرسي هم دارم گرم و سردم كمي ميميشم دور چشمام ورم نكرده و گلومم همينطور موهلم احساس ميكنم كم شده پاهام حالت خستگي داره دست و پاهامم ميلرزه البته اينم بگم من يه مدت زير بار رواني بودم و سريع بيخود عصباني ميشم براي همين اينجا مطرح كردم چون  به خاطر مشكلاتم نميتونم برم دكتر و نگرانم ميخواستم نگرانيم رفع بشه با تشكر

2. Mojtababigdeli نوشته است: ميخواستم ببينم تيروييد پر كار دارم يا نه من بعضي از علايم را دارم بعض را نه من وزنمو به طور طبيعي ١٠ كيلو زياد كردم ولي بعد از مدتي ٧ كيلو كم شدم پاهام داغ ميكنه و كمي گز گز حالت استرسي هم دارم گرم و سردم كمي ميميشم دور چشمام ورم نكرده و گلومم همينطور موهلم احساس ميكنم كم شده پاهام حالت خستگي داره دست و پاهامم ميلرزه البته اينم بگم من يه مدت زير بار رواني بودم و سريع بيخود عصباني ميشم براي همين اينجا مطرح كردم چون  به خاطر مشكلاتم نميتونم برم دكتر و نگرانم ميخواستم نگرانيم رفع بشه با تشكر

سلام

دوست من،
    شما باید به متخصص غدد مراجعه کنید تا با درخواست تست، هورمون‌های TSH, T3, T4 و ... ارزیابی بشه تا بتونیم در مورد هایپرتیروئیدیسم احتمالی شما تشخیص بذاریم.
    اگه تمایل داشتید تست‌تون رو در تاپیک مخصوص خودش قرار بدید تا ببینم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید