شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ایدز گرفتن با مالش سطحی آلت بدون منی

1. mehada

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام ازآقای دکترصادقی سوالی دارم یک سوال دراین سایت دونوع جواب دادن خواستم ببینم کدام درست هست؟تماس سطحی مالش آلت هابدون منی  احتمال ایدز داره؟واین رابطه هم یکبارصورت گرفت.گفتن مشکلی نیست وجای دیگرهم گفتن مشکل داره این درسوالهای قبلی نگاه کردم .باتشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. mehada نوشته است: باسلام ازآقای دکترصادقی سوالی دارم یک سوال دراین سایت دونوع جواب دادن خواستم ببینم کدام درست هست؟تماس سطحی مالش آلت هابدون منی  احتمال ایدز داره؟واین رابطه هم یکبارصورت گرفت.گفتن مشکلی نیست وجای دیگرهم گفتن مشکل داره این درسوالهای قبلی نگاه کردم .باتشکر

سلام
    با شرایطی که شما گفتید امکان انتقال ایدز به هیچ وجه وجود نداره. خرافات زیادی در مورد این بیماری متاسفانه تو جامعه وجود داره که صحت ندارند. دست دادن، روبوسی کردن، استفاده از لباس افراد بیمار، صحبت کردن و ... بهیچ وجه باعث انتقال ویروس نمیشه. انتقال فقط در موارد تماس پر خطر جنسی که در اون آلت تناسلی بطور محافظت نشده وارد آلت تناسلی زن میشه صورت میگیره. این امر هم به این دلیله که مخاطی که در ناحیه تناسلی وجود داره سرشار از این ویروس هستند. در موارد دیگری مثل انتقال خون آلوده هم امکان انتقال این بیماری وجود داره.

3. با سلام وقتی از احتمال ابتلا به ویروس hiv صحبت می شود یعنی در شرایط مختلف از یک درصد تا صد درصد. بله با توجه به اینکه مایع های لزج کننده مترشحه از آلت آقایان یا خانومها نیز می تواند حاوی این ویروس باشد لذا امکان ابتلا وجود دارد ولی چقدر؟ خب مسلماً با احتمال خیلی کم. همانگونه که وقتی صحبت از بارداری است گفته می شود احتمال بارداری در صورتیکه منی به بیرون دستگاه تناسلی زن ریخته شود وجود دارد ولی بسیار کم است. لذا ذکر پنج نکته ضروری می باشد :
    1- با توجه به احتمال بسیار پایین، اینکه شما به ویروس hiv مبتلا شده باشید بسیار کم و جای نگرانی وجود ندارد.  
    2- پیشنهاد می گردد از روابط جنسی پر خطر (یعنی با کسانیکه بنا به شرایط، امکان ناقل بودنشان بالاست) حتی المقدور پرهیز و در صورت انجام نیز از کاندوم استفاده و از فانتزی های پرخطر اجتناب گردد.
    3- کاش افراد که اینقدر پس از رابطه دچار نگرانی و حساسیت ابتلا به این ویروس می شوند و هفته ها و ماهها با تخیلات فکری، خود را آزار می دهند؛ کمی قبل از هر رابطه به ابعاد آن فکر و توجه نموده و پیشگیری لازم را معمول فرمایند. پس کمی فکر و پیشگیری قبل از هر رابطه فراموش نشود.
    4- در صورتیکه رابطه جنسی پرخطر با احتمال سرایت بالا داشته اید (تأکید می کنم با احتمال سرایت بالا) می توانید به راحتی اقدام به انجام آزمایش مربوطه نمایید. پزشک معتمد یا کارشناسان سازمان انتقال خون در صورت درخواست، به خوبی راهنمای شما خواهند بود.
    5- بسیاری از افراد آنچنان از نظر روانی تحت تأثیر موضوع قرار می گیرند که دچار وسواس فکری ابتلا به ایدز گردیده تا آنجا که دیده شده حتی بدون ابتلا به ویروس، علائم آن را بروز می دهند. لذا دست از آزار روانی و فکری خود بردارید.

4. mehada

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    این رابطه بانامزدم بود که درطی دوران عقدبه جدائی انجامید.معتادنبودوتاجئی که من خبردارم آدمی نبودکه اهل دخترخیابونی وغیره باشه.برای اطمینان خاطرپرسیدم چون دوجواب متفاوت داده بودنددرسایت.تشکرنگرانی ام برطرف شد

5. با عرض سلام

میخواستم بدونم، ایا از این روش ها انتقال ایدز وجود داره؟
    1. خوردن و بوسیدن زن
    2. بوسیدن
    3. و تماس دست زن به الت مرد رای رسیدن ارگاسم.

ممنون

6. mohammad277 نوشته است: با عرض سلام

میخواستم بدونم، ایا از این روش ها انتقال ایدز وجود داره؟
    1. خوردن و بوسیدن زن
    2. بوسیدن
    3. و تماس دست زن به الت مرد رای رسیدن ارگاسم.

ممنون

دوست عزیز
    انتقال از روشهایی که شما گفتید وجود نداره.مگر اینکه این بوسیدن و خوردن که شما میگید شامل ناحیه تناسلی فرد بشه و با ترشحات اون ناحیه با مخاط دهان شما در تماس قرار بگیره
    بوسیدن معمولی هم ریسک نداره و بوسیدن به قولی فرانسوی در حین رابطه کمی خطرناکه البته ریسکش خیلی کمه اما اگر خصوصا تو مخاط دهانتون یا لبها یا دندونها زخمی باشه و یا مثلا دندونی رو تازه کشیده باشید و لثه زخمی باشه ،ریسک بالاتر میره.بعلاوه تعداد دفعات این رابطه ها هم اهمیت داره.هرچی رابطه با فرد مشکوک بیشتر باشه ،خطر بالاتر میره
    بهترین راه اینه موقع رابطه جنسی دهانی از کاندوم استفاده کنید.اگر به فرد مقابلتون اعتماد دارید دیگه از بوسه نگران نباشید

7. ممنون از پاسخ شما. من سوالم کامل بیان نکردم. مظور من لب گرفتن و بوسیدن لب و خوردن و بوسیدن سینه خانم و تماس زن به الت مرد برای رسیدن ارگاسم. ممنون از پاسخ دوستان .؟> در این شرایط چطور؟ممنون

8. mohammad277 نوشته است: ممنون از پاسخ شما. من سوالم کامل بیان نکردم. مظور من لب گرفتن و بوسیدن لب و خوردن و بوسیدن سینه خانم و تماس زن به الت مرد برای رسیدن ارگاسم. ممنون از پاسخ دوستان .؟> در این شرایط چطور؟ممنون

در مورد سوالتون باید بگم که خوردن سینه مشکلی نداره.بوسیدن و خوردن لب هم گفتم مشکلی نداره ،گفتم مگر به فرد مورد نظر شک داشته باشیدخیلی و یا اینکه تو دهن هر یک از شما دونفر زخمی باشه و یا روی لبهایتان زخمی باشه که حین بوشید ن و خوردن پاره بشه و منجر به انتقال مایع و خون شود

د رمورد دست زدن زن به آلت مرد و یا دست زدن مرد به آلت زن،اگر زخم تازه ای روی دست نباشد مشکلی نیستو ویروس از پوست سالم عبور نمیکند.یه موردی که لازمه براتون بگم اینه که ریختن منی روی پوست سالم،مثلا پوست پا یا شکم ،مشکلی نداره  ولی چیزی که هست بهتره پاکش کنید و بیتشر از یک ربع نمونه روی پوست.کلا اگر فرد مشکوکه رابطه با کاندوم داشته باشید و حتی رابطه جنسی دهانی رو هم با کاندوم انجام بدیدو به هیچ عنوان ریسک نکیند و خوردن منی و یا ترشحات زن خیلی خطرناکه تو این موضوع.
    به سایر علائم هم باید دقت کنید مثل زخمی اگر تو ناحیه تناسلی باشه و یا زگیلی و یا هر چیز دیگه

9. mehada

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    درسته که اکثرکسانی که ایدزگرفتن بایک بارتماس بوده ؟اینو ییک فرددرسایت ایدز نوشته بود؟چراچرااعلام میکننددرهربارتماس کمترازیک درصداحتمال داره یاحداکثر2درصد؟واحتمال داره آقا مبتلابه ایدزباشه وبایک یادوباررابطه خانم ایدزنگیرد؟

10. mehada نوشته است: درسته که اکثرکسانی که ایدزگرفتن بایک بارتماس بوده ؟اینو ییک فرددرسایت ایدز نوشته بود؟چراچرااعلام میکننددرهربارتماس کمترازیک درصداحتمال داره یاحداکثر2درصد؟واحتمال داره آقا مبتلابه ایدزباشه وبایک یادوباررابطه خانم ایدزنگیرد؟

دوست عزیز
    در مورد انتقال ایدز از طریق رابطه باید بدونید در هر بار رابطه واقعا ریسک پایینه اما در مقابل مواردی مثل تزریق و خون و ..... اما این احتمال بالاخره صفر که نیست و بسته به نوع رابطه جنسی و شرایط فرد این درصدها متغیره.چیزی که هست چون رابطه جنسی یک چیز تکرار پذیره باعث شده ریسک بالاتر بشه و فرد مکرر در معرض قرارخطر قرار بگیره و بعلاوه اینکه ایدز از آقا به خانم راحتتر منتقل میشه تا از خانم آلوده به اقا
    این جمله که در ادمه نوشتم از کتاب اپیدمیولوزی بیماریهای شایع ایران نوشته دکتر فریدون عزیزی در ویرایش دوم سال 90.
    ویروس ایدز از طریق تماس جنسی با جنس مخالف هم منتقل می شود و در 10-15%موارد از مرد مبتلا به شریک جنسی او انتقال می یابد و به طور کلی مقاربت واژینال  یا رکتال باعث انتقال ویروس،از مرد آلوده به زن سالم و بالعکس میگردد.لبته احتمال انتقال از زن آلوده به مرد سالم 20برابر کمتر از انتقال از مرد آلوده به زن سالم می باشد.بنابر این میزان انتقال مقاربتی ویروس عامل ایدز،به عواملی نظیر نحوه تماس جنسی ،میزان عفونت زایی شریک جنسی و عفونت همزمان دستگاه تناسلی بستگی دارد.به طوری که با پیشرفت بیماری و کاهش سطح ایمنی بر تعداد ویروس در خون و منی افزوده می شود و درنهایت بر انتقال ویروس افزوده میگردد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید