شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. behijun نوشته است:
    Farmanrava نوشته است: سلام،
    همسر من 22 سال سن دارن :
    1 - قاعدگی منظم دارن. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 17-09-92 خونریزیشون شروع شدو بعد از 7 روز به پایان رسید 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت شده بود و در تمامی رابطه ها از کاندوم استفاده شده

ایشون به دلیل مشکل پوستی که داشتن با تجویز پزشک قرص <a><a>هیدروکسی زین</a></a> 10 مصرف میکردن یه چند روزی هست که قطع کردن مصرف این قرص رو .
    در ضمن جدیدا به علت مشکلات کاری بنده ساعت خواب ایشون نیز یک مقدار بهم خورده و بعضی اوقات ممکنه تا 3 4 صبح همراه من بیدار باشند
    در تاریخ 15-10-92 باید پریود میشدن که متاسفانه هنوز خبری نیست و میخواستیم بدونیم که آیا احتمال بارداری وجود داره ؟ ترشحات غلیظ و زیادی هم به گفته خودشون دارند .
    رابطه که کاملا محافطت شده بوده و به هیچ وجه دخول بدون کاندوم انجام نشده ، اما ترس از این داریم که کاندوم پارگی یا سوراخ شده باشه هنگام انجام رابطه ، میخواستم بدونم آیا امکانش هست ؟ این رو هم ذکر کنم که هیچ اثری از پارگی یا سوراخ بنده مشاهده نکردم
    البته تا مهر ماه از قرص Ld استفاده میکردن که از مهر ماه مصرف قرص رو قطع کردن و از کاندوم استفاده کردیم .

زمان دقیق چک کردن توسط بی بی چک کی هستش ؟ اگر فردا صبح چک رو انجام زمان خوبیه ؟
    ممنونم میشم پاسخ سوال رو من رو بدید چون من و همسرم شدیدا نگران هستیم

با سلام

چندین بار در سایت گفته شده که برای رابطه محافظت شده جای سوال باقی نمی ماند خودتون هم که می فرمائید کاندوم هم کاملا سالم بوده پس عدم قاعدگی علت دیگری دارد بنده با قرص <a>هیدروکسی زین</a> آشنایی ندارم ولی احتمالا مصرف آن میتواند اختلال قاعدگی ایجاد کند ولی حاملگی در کار نیست به نظر بنده استفاده از ب چک هم هزینه ای بیش نیست.

ممنونم که پاسخ دادین
    ولی به هیچ عنوان امکان نداره کاندوم پارگی داشته باشه که قابل تشخیص نباشه و متوجه نشده باشم ؟
    اگه پارگی باشه حتما باید متوجه شد دیگه درسته ؟
    بیشتر نگرانی من از سر همین هستش که شاید این اتفاق افتاده باشه وگرنه میدونم که رابطه محافظت شده دیگه جایی برای سوال نداره

ممنون میشم اگه پاسخ بدید

2. با عرض سلام

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایید. تاریخ پریود نامزد من 8 دی ماه هستش. و 2 روز قبل از زمان پریود یعنی 5 و 6 و 7 رابطه داشتیم . البته ایشون لباس زیر و شلوار بر تن داشتند. و شرمنده فقط از طریق مالش دست در این 3 روز ارضا شدم. و در تاریخ 8 دی ماه دقیقا ارضا شذم.. روز بعد پریود هم یعنی 9 دی ماه هم به همین صورت دوباره من ارضاشدم. سوال بنده این هستش . ایا بارداری رخ میدهد؟ و ایا در دوره پریود احتمال بارداری هستش؟ چون ترس از این هستش .تماس دست در اثر معاشقه عبور گرده باشه. ( ایشون لباس زیر و شلوار بر تن داتشند.) و وجود پریود و یا در دوره پریود ، احتمال بارداری هستش؟

3. behijun نوشته است:
    aysan66818 نوشته است: سلام
    به سوال داشتم نمیدونم سوالم تکراریه یا نه
    من26سالمه  و سه ماه که ازدواج کردم
    پنجشنبه رابطه بدون جلوگیری داشتیم یعنی وقتی همسرم ارضاشد و مایع منی رو بیرون ریخت دوباره یه بار عمل نزدیکی رو بدون تمیز کردن انجام داد

حدود 12_13ساعت بعدش دو تا قرص اورژانسی خوردم اسمش رو متاسفانه یادم نیس از داروخونه گرفتم دیگه قرص رو نخوردم

ایا احتمال بارداری هست؟دقیقا روز 13دوره ماهیانه بوده
    خیلی استرس دارم آخه هنوز زوده واسمون
    مرسی خواهشا زود جوابم رو بدید

با سلام

ای کاش میدانستید چه قرصی مصرف کردید تا بهتر راهنمایتون میکردم البته زمان پر خطر رابطه داشتید ولی قدرت قرص اورژانسی به قدری است که بتواند از بارداری جلوگیری نماید.

مرسی از جوابتون
    اسم قرصش قرص لوونورجسترول بود
    البته رو بسته بندیش یه چیز دیگه نوشته بود و زیر اون اسم این اسم قرص رو نوشته بود

4. سلام و خسته نباشید
    من دو هفته پیش نزدیکی داشتم که  12 ساعت بعد 2 قرص اچ دی و 24 ساعت بعد رابطه دو قرص اچ دی خوردم..روز بعدش رفتم پیش یه دکتر که بهم دو امپول پروژسترون داد..ویعنی 36 ساعت بعد رابطه هر دو آمپول رو یه جا زدم...یک هفته بعد پریود شدم 7 روز طول کشید تموم شه .بعد هفت روز ویعنی روز بعد از تمام شدن پریود باز یه رابطه داشتم ...میخام بدونم امکان حاملگی با توجه به مصرف امپول وجود داره؟آیا آمپول تاثیر چند هفته ای داره؟با توجه به اینکه من از روش اورژانسی استفاده کردم ممکن هست روز تخمک گذاری باشه ؟

5. helena22

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من طی رابطه ای که گفتین امکان بارداری نیست...امروز ک تاریخه پریودم است از دیشب با کشیدن دستمال لکه های قهو ه ای رنگ دارم ....میشه لانه گزینی باشه ؟؟؟خیلییی استرس دارم

6. Farmanrava نوشته است:
    behijun نوشته است:
    Farmanrava نوشته است: سلام،
    همسر من 22 سال سن دارن :
    1 - قاعدگی منظم دارن. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 17-09-92 خونریزیشون شروع شدو بعد از 7 روز به پایان رسید 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت شده بود و در تمامی رابطه ها از کاندوم استفاده شده

ایشون به دلیل مشکل پوستی که داشتن با تجویز پزشک قرص <a><a><a>هیدروکسی زین</a></a></a> 10 مصرف میکردن یه چند روزی هست که قطع کردن مصرف این قرص رو .
    در ضمن جدیدا به علت مشکلات کاری بنده ساعت خواب ایشون نیز یک مقدار بهم خورده و بعضی اوقات ممکنه تا 3 4 صبح همراه من بیدار باشند
    در تاریخ 15-10-92 باید پریود میشدن که متاسفانه هنوز خبری نیست و میخواستیم بدونیم که آیا احتمال بارداری وجود داره ؟ ترشحات غلیظ و زیادی هم به گفته خودشون دارند .
    رابطه که کاملا محافطت شده بوده و به هیچ وجه دخول بدون کاندوم انجام نشده ، اما ترس از این داریم که کاندوم پارگی یا سوراخ شده باشه هنگام انجام رابطه ، میخواستم بدونم آیا امکانش هست ؟ این رو هم ذکر کنم که هیچ اثری از پارگی یا سوراخ بنده مشاهده نکردم
    البته تا مهر ماه از قرص Ld استفاده میکردن که از مهر ماه مصرف قرص رو قطع کردن و از کاندوم استفاده کردیم .

زمان دقیق چک کردن توسط بی بی چک کی هستش ؟ اگر فردا صبح چک رو انجام زمان خوبیه ؟
    ممنونم میشم پاسخ سوال رو من رو بدید چون من و همسرم شدیدا نگران هستیم

با سلام

چندین بار در سایت گفته شده که برای رابطه محافظت شده جای سوال باقی نمی ماند خودتون هم که می فرمائید کاندوم هم کاملا سالم بوده پس عدم قاعدگی علت دیگری دارد بنده با قرص <a><a>هیدروکسی زین</a></a> آشنایی ندارم ولی احتمالا مصرف آن میتواند اختلال قاعدگی ایجاد کند ولی حاملگی در کار نیست به نظر بنده استفاده از ب چک هم هزینه ای بیش نیست.

ممنونم که پاسخ دادین
    ولی به هیچ عنوان امکان نداره کاندوم پارگی داشته باشه که قابل تشخیص نباشه و متوجه نشده باشم ؟
    اگه پارگی باشه حتما باید متوجه شد دیگه درسته ؟
    بیشتر نگرانی من از سر همین هستش که شاید این اتفاق افتاده باشه وگرنه میدونم که رابطه محافظت شده دیگه جایی برای سوال نداره

ممنون میشم اگه پاسخ بدید

با سلام

بنده انتظار دارم وقتی به سوال جواب دادم کاربر قانع شود ظاهرا شما خیلی وسواسی هستید و اگر بخواهید زیاد حساس باشید لذت یک رابطه خوب را از دست خواهید داد.کاندوم پوشش ضعیفی هست و اگر پاره شود در اولین خفت و خیز از آلت خارج میشود در ضمن بعد از پاره شدن کاندوم هم باید همه شرایط بارداری مهیا باشد تا رابطه منجر به بارداری شود.

7. mohammad277 نوشته است: با عرض سلام

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایید. تاریخ پریود نامزد من 8 دی ماه هستش. و 2 روز قبل از زمان پریود یعنی 5 و 6 و 7 رابطه داشتیم . البته ایشون لباس زیر و شلوار بر تن داشتند. و شرمنده فقط از طریق مالش دست در این 3 روز ارضا شدم. و در تاریخ 8 دی ماه دقیقا ارضا شذم.. روز بعد پریود هم یعنی 9 دی ماه هم به همین صورت دوباره من ارضاشدم. سوال بنده این هستش . ایا بارداری رخ میدهد؟ و ایا در دوره پریود احتمال بارداری هستش؟ چون ترس از این هستش .تماس دست در اثر معاشقه عبور گرده باشه. ( ایشون لباس زیر و شلوار بر تن داتشند.) و وجود پریود و یا در دوره پریود ، احتمال بارداری هستش؟

با سلام
    دوست عزیز شما که مدتی زیادی است در این سایت فعالیت دارید از شما انتظار میرود مطالب سایت را بخوبی مطالعه فرمائید در دوره پریود و چند روز قبل از پریود که دوره امن است بارداری امکان ندارد داشتن لباس زیر و شلوار را هم به آن اضافه کنید من از شما میپرسم آیا با این شرایط میتوان باردار شد؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

8. mahtabm نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من دو هفته پیش نزدیکی داشتم که  12 ساعت بعد 2 قرص اچ دی و 24 ساعت بعد رابطه دو قرص اچ دی خوردم..روز بعدش رفتم پیش یه دکتر که بهم دو امپول <a>پروژسترون</a> داد..ویعنی 36 ساعت بعد رابطه هر دو آمپول رو یه جا زدم...یک هفته بعد پریود شدم 7 روز طول کشید تموم شه .بعد هفت روز ویعنی روز بعد از تمام شدن پریود باز یه رابطه داشتم ...میخام بدونم امکان حاملگی با توجه به مصرف امپول وجود داره؟آیا آمپول تاثیر چند هفته ای داره؟با توجه به اینکه من از روش اورژانسی استفاده کردم ممکن هست روز تخمک گذاری باشه ؟

با سلام

البته اگر رابطه شما سطحی باشه و دخول کامل و مایع منی داخل مهبل ریخته نشده باشد نگرانی ندارد البته این را هم بگویم که درسته رابطه زمان پر خطر بوده ولی تخمکگذاری اکثرا چهار پنج روز بعد از قاعدگی انجام میشود آمپول هم که دوره قبل تاثیر خود را گذاشته و شما پریود شدید احتمالا این دوره قاعدگی شما چند روز دیر یا زود شود اگر بیش از ده روز تاخیر داشتید به دکتر مراجعه فرمائید.

9. behijun نوشته است:
    mahtabm نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من دو هفته پیش نزدیکی داشتم که  12 ساعت بعد 2 قرص اچ دی و 24 ساعت بعد رابطه دو قرص اچ دی خوردم..روز بعدش رفتم پیش یه دکتر که بهم دو امپول <a><a>پروژسترون</a></a> داد..ویعنی 36 ساعت بعد رابطه هر دو آمپول رو یه جا زدم...یک هفته بعد پریود شدم 7 روز طول کشید تموم شه .بعد هفت روز ویعنی روز بعد از تمام شدن پریود باز یه رابطه داشتم ...میخام بدونم امکان حاملگی با توجه به مصرف امپول وجود داره؟آیا آمپول تاثیر چند هفته ای داره؟با توجه به اینکه من از روش اورژانسی استفاده کردم ممکن هست روز تخمک گذاری باشه ؟

با سلام

البته اگر رابطه شما سطحی باشه و دخول کامل و مایع منی داخل مهبل ریخته نشده باشد نگرانی ندارد البته این را هم بگویم که درسته رابطه زمان پر خطر بوده ولی تخمکگذاری اکثرا چهار پنج روز بعد از قاعدگی انجام میشود آمپول هم که دوره قبل تاثیر خود را گذاشته و شما پریود شدید احتمالا این دوره قاعدگی شما چند روز دیر یا زود شود اگر بیش از ده روز تاخیر داشتید به دکتر مراجعه فرمائید.

با توجه به اینکه هنوز 72 ساعت نگذشته  و دو هفته پیش هم روش اورژانسی رو بکار بردم.. میشه باز روش اورژانسی رو انجام داد؟رابطه سطحی بود حتی شرایطی بوجود اومد که انزال صورت نگرفت اصلا...امکان وجود مایع پیش از منی بوده؟

10. mahtabm نوشته است:
    behijun نوشته است:
    mahtabm نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من دو هفته پیش نزدیکی داشتم که  12 ساعت بعد 2 قرص اچ دی و 24 ساعت بعد رابطه دو قرص اچ دی خوردم..روز بعدش رفتم پیش یه دکتر که بهم دو امپول <a><a><a>پروژسترون</a></a></a> داد..ویعنی 36 ساعت بعد رابطه هر دو آمپول رو یه جا زدم...یک هفته بعد پریود شدم 7 روز طول کشید تموم شه .بعد هفت روز ویعنی روز بعد از تمام شدن پریود باز یه رابطه داشتم ...میخام بدونم امکان حاملگی با توجه به مصرف امپول وجود داره؟آیا آمپول تاثیر چند هفته ای داره؟با توجه به اینکه من از روش اورژانسی استفاده کردم ممکن هست روز تخمک گذاری باشه ؟

با سلام

با توجه به اینکه هنوز 72 ساعت نگذشته  و دو هفته پیش هم روش اورژانسی رو بکار بردم.. میشه باز روش اورژانسی رو انجام داد؟رابطه سطحی بود حتی شرایطی بوجود اومد که انزال صورت نگرفت اصلا...امکان وجود مایع پیش از منی بوده؟

با سلام

روش اورژنسی در هر دوره یکبار جواب میدهد ولی به نظر من با شرایطی که شما فرمودید به عوارضش نمی ارزد البته تصمیم گیرنده خود شما هستید.

11. بعد از دو بار پریود شدن که بار دوم میزان خونریزی کمتر بوده امکان بارداری هست؟

12. mahtab_ahmadi71 نوشته است: بعد از دو بار پریود شدن که بار دوم میزان خونریزی کمتر بوده امکان بارداری هست؟

سوالم رو اصلاح میکنم خواهش میکنم جواب بدید
    بعد از یک رابطه مقعدی محافظت نشده یه هفته بعد پریودی رخ داده که عادی بوده
    هفته پیش بدون تاخیر بازم پریودی رخ داده ولی این باز میزانش کمتر بوده یعنی یه روز قطع میشده دوباره ادامه داشته دوره 7 روزه هست و تا 7 روز ادامه داشته
    میخواستم بدونم امکان بارداری هست؟
    لطفا جواب بدید

13. با سلام و خسته نباشید.
    من 24سالمه و دردوران عقدهستم.5روز پیش نزدیکی داشتیم.من6ساعت بعداز نزدیکی 1عدد قرص لوناژسترون خوردم.ولی بعداز4ساعت بازم نزدیکی داشتیم و قرص بعدی رو 12ساعت بعداز قرص اول خوردم.یعنی بین 2تا قرص نزدیکی داشتم.ولی پرخطرنبود و منی داخل واژن ریخته نشد.آیا احتمال بارداری هست؟
    زیر دلمم دردمیکنه
    باتشکر

14. mahtab_ahmadi71 نوشته است:
    mahtab_ahmadi71 نوشته است: بعد از دو بار پریود شدن که بار دوم میزان خونریزی کمتر بوده امکان بارداری هست؟

سوالم رو اصلاح میکنم خواهش میکنم جواب بدید
    بعد از یک رابطه مقعدی محافظت نشده یه هفته بعد پریودی رخ داده که عادی بوده
    هفته پیش بدون تاخیر بازم پریودی رخ داده ولی این باز میزانش کمتر بوده یعنی یه روز قطع میشده دوباره ادامه داشته دوره 7 روزه هست و تا 7 روز ادامه داشته
    میخواستم بدونم امکان بارداری هست؟
    لطفا جواب بدید

با سلام

نیازی به اصلاح سوال نبود پریود برابر با عدم حاملگی است ضمنا با رابطه مقعدی حاملگی رخ نمیدهد.

15. elina588 نوشته است: با سلام و خسته نباشید.
    من 24سالمه و دردوران عقدهستم.5روز پیش نزدیکی داشتیم.من6ساعت بعداز نزدیکی 1عدد قرص لوناژسترون خوردم.ولی بعداز4ساعت بازم نزدیکی داشتیم و قرص بعدی رو 12ساعت بعداز قرص اول خوردم.یعنی بین 2تا قرص نزدیکی داشتم.ولی پرخطرنبود و منی داخل واژن ریخته نشد.آیا احتمال بارداری هست؟
    زیر دلمم دردمیکنه
    باتشکر

با سلام

نخیر احتمال بارداری نیست قرصها هرگونه احتمال را خنثی میکنند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 11 از 92
رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید