شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. EliN20

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من روز24 اذر پریود شدم چهارم پریودم یعنی 27 یه رابطه مقعدی داشتم که ک پاره شد و ... من فوری خودمو شستم ول احتمال میدم مایع به واژنم رسیده باشه! از فردای رابطه قطع شدم یعنی اخرام بود من شنیدم تو پریود درصد بارداری صفره ایا درسته؟؟ من نامزدم باکره هم هستم در ضمن پریودامم نامنظمه کیست ریز دارم. ده روز بعد رابطه 7 دی تست بتا دادم که 1.0 شد منفی درست جواب میده؟ ولی الان که 16 دی هست دو روزه زیر شکمم درد میکنه مپل پریود!دچار یبوستم شدم! خیلی میترسم دوباره ازمایش بدم... بنظرتون باردارم؟؟ اگه باشم چیکار میتونم بکنم!؟
    دارم میمیرم کمکم کنید

2. سلام
    ببخشید اگه سوالم تکراریه ،سایتو گشتم ولی نتونستم جواب درستی پیدا کنم
    اگه کسی بعد از استفاده از روش اورژانسی یک هفته زودتر پریود شه (6-5 روز خونریزی داشته باشه) آیا بازم احتمال بارداری هست در حالی که چند روزه سرش سنگین شده ، بی حاله و کمی حالت تهوع داره (الان 14 روز از شروع خونریزی می گذره و این چند روز اینجوری شده و بعد از پریود شدن هیچ رابطه ای نداشته)،خوندم اینا می تونه علایم بارداری باشه!!!
    حالا سوال من اینه:
    آیا احتمال بارداری هست؟؟
    خوندم که پریود = عدم بارداری ولی میشه توضیح بدین چرا و چه جوری ؟
    یکم نگران شدم می خواستم خیالم راحت شه
    بازم ممنون

3. با سلام
    من واسه دوستم بالا سوال پرسیدم که ایشون 1 ماهه پیش یه رابطه داشتن که بعدش پریود شدن و عادی بود
    الان هم پریود شدن ولی مقدارش کمه... البته توی ایام امتحانات هستن
    علت ممکنه بخاطر استرس باشه؟
    با تشکر

4. mahtab_ahmadi71 نوشته است: با سلام
    من واسه دوستم بالا سوال پرسیدم که ایشون 1 ماهه پیش یه رابطه داشتن که بعدش پریود شدن و عادی بود
    با تشکر

بله که ممکنه

5. ryhaneh_2 نوشته است:
    mahtab_ahmadi71 نوشته است: با سلام
    با تشکر

بله که ممکنه

ببخشید یه سوال دیگه
    احتمال بارداری که صفره دیگه؟

6. EliN20

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من 24 اذر پریود شدم 27 یه رابطه ی مقعدی داشتم که ک پاره و شدو... و من احتمال میدم به واژنم هم رفته باشه!من 10 روز بعد رابطم 7 دی  تست بتا دادم منفی بود! از 16 ام دی  دچار زیر شکم درد مثل پریودی بودم که چند روز بعد لکه بینی شدم الان دوروزه البته معمولا اینطوری میشم لکه ی قهوه ای! پریودام نامنظمه. 19ام بی بی چک گذاشتم منفی اومد. امکان بارداری که دیگه وجود نداره؟

7. با سلام

من 24 سال سن دارم :
    به طور معمول قاعدگی منظم دارم اما در ماه ابان قاعدگی من در روز هفتم و در آذر ماه هم 19 آذر بوده طول دوره 28 روز است.  دوره خونریزی 7 روز است.  در تاریخ 12-10-92 با همسرم رابطه داشتم و در ابتدای رابطه قبل از اینکه همسرم ارضا شود دخول بدون کاندوم داشتیم اما همسرم در زمان ارضا شدن کاندوم داشت. من از روز هفتم قاعدگی (روز آخر) قرص سیپروترون کامپاند استفاده کردم، امروز هفت روز از اتمام قرص های من میگذرد ولی هنوز عادت ماهانه اتفاق نیافتاده است، آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

8. سلام،
    همسر من 22 سال سن دارن :
    1 - قاعدگی منظم دارن. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 17-09-92 خونریزیشون شروع شدو بعد از 7 روز به پایان رسید 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت شده بود و در تمامی رابطه ها از کاندوم استفاده شده

ایشون به دلیل مشکل پوستی که داشتن با تجویز پزشک قرص هیدروکسی زین 10 مصرف میکردن یه چند روزی هست که قطع کردن مصرف این قرص رو .
    در ضمن جدیدا به علت مشکلات کاری بنده ساعت خواب ایشون نیز یک مقدار بهم خورده و بعضی اوقات ممکنه تا 3 4 صبح همراه من بیدار باشند
    در تاریخ 15-10-92 باید پریود میشدن که متاسفانه هنوز خبری نیست و میخواستیم بدونیم که آیا احتمال بارداری وجود داره ؟ ترشحات غلیظ و زیادی هم به گفته خودشون دارند .
    رابطه که کاملا محافطت شده بوده و به هیچ وجه دخول بدون کاندوم انجام نشده ، اما ترس از این داریم که کاندوم پارگی یا سوراخ شده باشه هنگام انجام رابطه ، میخواستم بدونم آیا امکانش هست ؟ این رو هم ذکر کنم که هیچ اثری از پارگی یا سوراخ بنده مشاهده نکردم
    البته تا مهر ماه از قرص Ld استفاده میکردن که از مهر ماه مصرف قرص رو قطع کردن و از کاندوم استفاده کردیم .

زمان دقیق چک کردن توسط بی بی چک کی هستش ؟ اگر فردا صبح چک رو انجام زمان خوبیه ؟
    ممنونم میشم پاسخ سوال رو من رو بدید چون من و همسرم شدیدا نگران هستیم

9. aysan66818 نوشته است: سلام
    به سوال داشتم نمیدونم سوالم تکراریه یا نه
    من26سالمه  و سه ماه که ازدواج کردم
    پنجشنبه رابطه بدون جلوگیری داشتیم یعنی وقتی همسرم ارضاشد و مایع منی رو بیرون ریخت دوباره یه بار عمل نزدیکی رو بدون تمیز کردن انجام داد

حدود 12_13ساعت بعدش دو تا قرص اورژانسی خوردم اسمش رو متاسفانه یادم نیس از داروخونه گرفتم دیگه قرص رو نخوردم

ایا احتمال بارداری هست؟دقیقا روز 13دوره ماهیانه بوده
    خیلی استرس دارم آخه هنوز زوده واسمون
    مرسی خواهشا زود جوابم رو بدید

با سلام

ای کاش میدانستید چه قرصی مصرف کردید تا بهتر راهنمایتون میکردم البته زمان پر خطر رابطه داشتید ولی قدرت قرص اورژانسی به قدری است که بتواند از بارداری جلوگیری نماید.

10. sajii1366 نوشته است: سلام.یه سوال داشتم.26سالمه.دوره پروییدی 30تا33روزه دارم.18ماه پروییدشدم تاریخ تخمک گذاری میخوام لطفا.ممنون

با سلام

اگر قاعدگی شما را یک هفته در نظر بگیریم تخمک گذاری شما تقریبا آخر ماه است.

11. EliN20 نوشته است: سلام من روز24 اذر پریود شدم چهارم پریودم یعنی 27 یه رابطه مقعدی داشتم که ک پاره شد و ... من فوری خودمو شستم ول احتمال میدم مایع به واژنم رسیده باشه! از فردای رابطه قطع شدم یعنی اخرام بود من شنیدم تو پریود درصد بارداری صفره ایا درسته؟؟ من نامزدم باکره هم هستم در ضمن پریودامم نامنظمه کیست ریز دارم. ده روز بعد رابطه 7 دی تست بتا دادم که 1.0 شد منفی درست جواب میده؟ ولی الان که 16 دی هست دو روزه زیر شکمم درد میکنه مپل پریود!دچار یبوستم شدم! خیلی میترسم دوباره ازمایش بدم... بنظرتون باردارم؟؟ اگه باشم چیکار میتونم بکنم!؟
    دارم میمیرم کمکم کنید

با سلام

بله درسته زمان قاعدگی بارداری رخ نمیدهد حتی اگر منی داخل مهبل ریخته باشد.

12. nadem نوشته است: سلام
    ببخشید اگه سوالم تکراریه ،سایتو گشتم ولی نتونستم جواب درستی پیدا کنم
    اگه کسی بعد از استفاده از روش اورژانسی یک هفته زودتر پریود شه (6-5 روز خونریزی داشته باشه) آیا بازم احتمال بارداری هست در حالی که چند روزه سرش سنگین شده ، بی حاله و کمی حالت تهوع داره (الان 14 روز از شروع خونریزی می گذره و این چند روز اینجوری شده و بعد از پریود شدن هیچ رابطه ای نداشته)،خوندم اینا می تونه علایم بارداری باشه!!!
    حالا سوال من اینه:
    آیا احتمال بارداری هست؟؟
    خوندم که پریود = عدم بارداری ولی میشه توضیح بدین چرا و چه جوری ؟
    یکم نگران شدم می خواستم خیالم راحت شه
    بازم ممنون

با سلام

نخیر نمیتوان احتمال بارداری داد این چیزهایی که شما فرمودید از علایم بارداری نیست. اصلا مهمترین عارضه استفاده از اورژانسی اختلال قاعدگی هست که میتواند تاریخ پریود را به تاخیر بیندازد یا پریود پیش از موعد و کاملا طبیعی است.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. سلام
    میشه لطفا یه نفر به پست 136 هم جواب بده.
    ممنون

14. Farmanrava نوشته است: سلام،
    همسر من 22 سال سن دارن :
    1 - قاعدگی منظم دارن. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 17-09-92 خونریزیشون شروع شدو بعد از 7 روز به پایان رسید 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت شده بود و در تمامی رابطه ها از کاندوم استفاده شده

ایشون به دلیل مشکل پوستی که داشتن با تجویز پزشک قرص <a>هیدروکسی زین</a> 10 مصرف میکردن یه چند روزی هست که قطع کردن مصرف این قرص رو .
    در ضمن جدیدا به علت مشکلات کاری بنده ساعت خواب ایشون نیز یک مقدار بهم خورده و بعضی اوقات ممکنه تا 3 4 صبح همراه من بیدار باشند
    در تاریخ 15-10-92 باید پریود میشدن که متاسفانه هنوز خبری نیست و میخواستیم بدونیم که آیا احتمال بارداری وجود داره ؟ ترشحات غلیظ و زیادی هم به گفته خودشون دارند .
    رابطه که کاملا محافطت شده بوده و به هیچ وجه دخول بدون کاندوم انجام نشده ، اما ترس از این داریم که کاندوم پارگی یا سوراخ شده باشه هنگام انجام رابطه ، میخواستم بدونم آیا امکانش هست ؟ این رو هم ذکر کنم که هیچ اثری از پارگی یا سوراخ بنده مشاهده نکردم
    البته تا مهر ماه از قرص Ld استفاده میکردن که از مهر ماه مصرف قرص رو قطع کردن و از کاندوم استفاده کردیم .

عذر میخوام امکانش هست جواب این سوال من رو هم یکی از اساتید با تجربه بدن ؟

خیلی ممنون میشم

15. Farmanrava نوشته است: سلام،
    همسر من 22 سال سن دارن :

ایشون به دلیل مشکل پوستی که داشتن با تجویز پزشک قرص <a>هیدروکسی زین</a> 10 مصرف میکردن یه چند روزی هست که قطع کردن مصرف این قرص رو .

با سلام

چندین بار در سایت گفته شده که برای رابطه محافظت شده جای سوال باقی نمی ماند خودتون هم که می فرمائید کاندوم هم کاملا سالم بوده پس عدم قاعدگی علت دیگری دارد بنده با قرص هیدروکسی زین آشنایی ندارم ولی احتمالا مصرف آن میتواند اختلال قاعدگی ایجاد کند ولی حاملگی در کار نیست به نظر بنده استفاده از ب چک هم هزینه ای بیش نیست.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 92
رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید