شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. سلام
    من 25 سالمه و حدود چهار ماهه اقدام به بارداری کردم...
    زمان پایان اخرین پریودیم 12 /9 بود
    و همیشه دو روز عقب می اندازم....و باید هشتم این ماه پریود می شدم...ولی تا امروز که سیزدهمه هنوز خبری نیست....دیروز بی بی چک زدم و منفی بود
    و الان چهار پنج روزه که دردهایی رو در ناحیه دستگاه تناسلی دارم....دردهایی که مثل درد پریودی نیست....
    دردش مثل عفونت ادراریه....ماه قبلم این درد رو داشتم و ازمایش ادرار دادم و مشکلی نداشتم....

می خواستم بدونم ممکنه این دردها به خاطر حاملگی باشه یا چیز دیگه؟؟؟

2. سلام خسته نباشیداگه اسپرم رو واژن ترشح بشه و بعد 1 ساعت 2 دونه از قرص زد بارداری (دزوژسترل)استفاده شه امکانه بارداری هست ؟؟؟با توجه به اینکه پرده سالم هست و فکر میکنم نزدیکه پریود شدن و تخمک گذاری هست ..من در اولین فرصت به داروخانه مراجعه کردم و دستور 2قرص پشت سر همو از پزشک داروخانه گرفتم , ولی بازم میترسم ..؟؟؟امکانش هست راهنمایی دقیق کنید !!؟ ممنون میشم

3. alireza29 نوشته است: سلام خسته نباشیداگه اسپرم رو واژن ترشح بشه و بعد 1 ساعت 2 دونه از قرص زد بارداری (دزوژسترل)استفاده شه امکانه بارداری هست ؟؟؟با توجه به اینکه پرده سالم هست و فکر میکنم نزدیکه پریود شدن و تخمک گذاری هست ..من در اولین فرصت به داروخانه مراجعه کردم و دستور 2قرص پشت سر همو از پزشک داروخانه گرفتم , ولی بازم میترسم ..؟؟؟امکانش هست راهنمایی دقیق کنید !!؟ ممنون میشم

خیر
    با مصرف قرص احتمال بارداری (که خودش هم بدون قرص با توجه به نزدیکی به پریود و انزال خارج از واژن بسیار کم بوده) به صفر می‌رسه.
    توجه داشته باشید که تخمک‌گذاری در نزدیکی پریود اتفاق نمی‌افته. به طور مثال کسی که دوره‌های ۲۸ روزه داره،‌ حدود روز ۱۴ دوره تخمک‌گذاری اتفاق می‌افته.

4. با سلام  من حدود 4 ماه هست که اقدام به بارداری کردم . این ماه خیلی بی برنامه نزدیکی داشتیم . امروز بی بی چک مثبت شد ولی یک خط آن کمرنگ بود علت کمرنگی خط چیست؟
    نزدیکی با پوزیشن  پهلو آیا تاثیری روی بچه دار شدن داشته؟ و اینکه بلافاصله بعد از اتمام نزدیکی منی  از رحم خارج شد با این تفاسیر بارداری امکان داشته ؟

5. با سلام
    یکی از دوستان من شدیدا استرس گرفته گفتم از شما بپرسم که جواب شما رو ببینه و خیالش راحت شه
    دوست من 3 هفته پیش یه رابطه داشته که چند روز بعد از اون پریود شدن
    ایا احتمال بارداری هست؟
    ممنون

6. mahtab_ahmadi71 نوشته است: با سلام
    یکی از دوستان من شدیدا استرس گرفته گفتم از شما بپرسم که جواب شما رو ببینه و خیالش راحت شه
    دوست من 3 هفته پیش یه رابطه داشته که چند روز بعد از اون پریود شدن
    ایا احتمال بارداری هست؟
    ممنون

چون پریود شدن بارداری منتفیه

7. متشکرم
    زیر شکمشون هم گاهی اوقات درد میگیره مثه درد های قبل از پریود
    علت زمان نزدیک شدن به پریوده؟

8. سلام دوستان، من روز 11 دوره نزدیکی محافظت نشده داشتم، البته تخلیه داخل واژن صورت نگرفت، نتیجه بیبی چک دیروز منفی بود، الان دردهایی زیر شکم دارم که شبیه دردهای پریود نیست، الان روز 5روزه پریودم عقب افتاده، آیا احتمال بارداری هست؟

9. yalda_25 نوشته است: سلام
    من 25 سالمه و حدود چهار ماهه اقدام به بارداری کردم...
    زمان پایان اخرین پریودیم 12 /9 بود
    و همیشه دو روز عقب می اندازم....و باید هشتم این ماه پریود می شدم...ولی تا امروز که سیزدهمه هنوز خبری نیست....دیروز بی بی چک زدم و منفی بود
    و الان چهار پنج روزه که دردهایی رو در ناحیه دستگاه تناسلی دارم....دردهایی که مثل درد پریودی نیست....
    دردش مثل عفونت ادراریه....ماه قبلم این درد رو داشتم و ازمایش ادرار دادم و مشکلی نداشتم....

می خواستم بدونم ممکنه این دردها به خاطر حاملگی باشه یا چیز دیگه؟؟؟

سلام، من هم مشکلی دقیقا مثل شما دارم، ممکنه از وضعیت خودتون بهم اطلاع بدید؟

10. mahtab_ahmadi71 نوشته است: متشکرم
    زیر شکمشون هم گاهی اوقات درد میگیره مثه درد های قبل از پریود
    علت زمان نزدیک شدن به پریوده؟

بله دیگه!!!

11. arghavan2013 نوشته است: سلام دوستان، من روز 11 دوره نزدیکی محافظت نشده داشتم، البته تخلیه داخل واژن صورت نگرفت، نتیجه بیبی چک دیروز منفی بود، الان دردهایی زیر شکم دارم که شبیه دردهای پریود نیست، الان روز 5روزه پریودم عقب افتاده، آیا احتمال بارداری هست؟

شما اگر پریود منظم داشتید و در تاریخ مقرر از بیبی چک استفاده کردید و منی یک قطره هم وارد واژن ریخته نشده این درد بخاطر عقب افتادن و استرس شماست همین!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. سلام
    به سوال داشتم نمیدونم سوالم تکراریه یا نه
    من26سالمه  و سه ماه که ازدواج کردم
    پنجشنبه رابطه بدون جلوگیری داشتیم یعنی وقتی همسرم ارضاشد و مایع منی رو بیرون ریخت دوباره یه بار عمل نزدیکی رو بدون تمیز کردن انجام داد

حدود 12_13ساعت بعدش دو تا قرص اورژانسی خوردم اسمش رو متاسفانه یادم نیس از داروخونه گرفتم دیگه قرص رو نخوردم

ایا احتمال بارداری هست؟دقیقا روز 13دوره ماهیانه بوده
    خیلی استرس دارم آخه هنوز زوده واسمون
    مرسی خواهشا زود جوابم رو بدید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. من جمعه گزشته نزدیکی محافظت شده داشتم ولی 2 تا قرص لونوجسترول با هم خوردم 3 روز بعد نزدیکی محافظت نشده داشتم البته منی داخل واجن خالی نشد من باز بعد 3 روز از خوردن قرص های لونوجسترول دوباره دو قرص لونو با هم خوردم الان 8 روز از خوردن قرص ها میگزره ولی پریود نشدم ازمایش بتا هم دادم 0 بود ایا من حامله هستم دارم از اضطراب میمیرم لطفا جواب بدین

14. سلام.یه سوال داشتم.26سالمه.دوره پروییدی 30تا33روزه دارم.18ماه پروییدشدم تاریخ تخمک گذاری میخوام لطفا.ممنون

15. shirin22khan نوشته است: من جمعه گزشته نزدیکی محافظت شده داشتم ولی 2 تا قرص لونوجسترول با هم خوردم 3 روز بعد نزدیکی محافظت نشده داشتم البته منی داخل واجن خالی نشد من باز بعد 3 روز از خوردن قرص های لونوجسترول دوباره دو قرص لونو با هم خوردم الان 8 روز از خوردن قرص ها میگزره ولی پریود نشدم ازمایش بتا هم دادم 0 بود ایا من حامله هستم دارم از اضطراب میمیرم لطفا جواب بدین

شما باید در تایپیک احتمال بارداری سوالتون رو مطرح میکردید بعد هم علت پریود نشدن شما اینکه قرص خوردید و نگران نباشید حداقل شما تا 4هفته دیگه اگه اگه اکه پریود نشدید ازمایش بدید ولی احتمالش به صفر بی نهایت زیاده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 92
رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید