شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. Ms_Sahhar نوشته است: پرید قبلی من ۱۸آذر و پرید بعدی حدود ۱۲بهمن است. این اتفاق ۶بهمن افتاد و حدود یک دقیقه بود من مطمعن نیستم که طرفم زود آلتش رو برداشته باشه و منی به واژنم ریخته نشده باشه
    خواهش مبکنم کمک کنین چون امکان استفاده از روش اورژانسی رو ندارم

فکر کنم بجای بهمن دی رو می خواستین بنویسید
    اگه اینجوری باشه احتمالش کمه ولی صفر نیست
    بهتر در رابطه های بعدی از کاندوم استفاده کنید

2. با عرض سلام
    من با نامزدم ، 3 روز قبل از پریودشون رابطه داشتم. و ارضا شدم. ( ایشون لباس زیر و شلوار بر تن داشتند). و در تاریخ مورد نطر و دقیق هم پریود شدند. در ر.ز اول و دوم پریود ، مجداا رابطه داشیم (ایشون دوباره لباس زیر و شلوار بر تن داشتند) . و ارضا شدم. سوال بنده این است ، ایا با وچود پریود اجتمال بارداری هستش؟ و ایا این احتمل هستش در ماه بعد پریود نشن؟ و احتنال بارداری بشه.

3. با سلام من 30 آذر پریود شدم و 4 دی پریودم تموم شد .... در 8 دی ماه با نامزدم رابطه داشتم که بدون دخول بود و  منی ایشون روی بدنم ریخنه شد.... بلافاصله به حمام رفتم و دوش رو بدون استفاده از مواد شوینده روی بدنم گرفتم که منی شسته بشه و بعد از مواد شوینده استفاده کردم....حال استرس دارم که منی در اثر اینکه ایستاده دوش گرفتم وارد وازنم نشده باشه و حامله نشم .... در اثر این استرس 11 دی ماه قرص اووسیز ( قرص اورزانس)مصرف کردم ..... آیا احتمال بارداری هست ؟!!!!!

4. سلام
    1. من 2 روز پیش با نامزدم معاشقه داشتیم ولی هیچ دخولی صورت نگرفت و فقط پیشاب ایشون به خارج آلت تناسلی من مالیده شد آیا در این صورت امکان بارداری وجود داره؟
    2. 3-4 ساعت بعد از این قضیه از ترس بارداری 2 قرص hd خوردم اما به علت حالت تهوع و دلدرد شدید نتونستم 2تای بعدی رو بخورم میخواستم  ببینم آیا اون 2تا تاثیری دارن یا نه؟
    با تشکر

5. mahamii نوشته است: سلام
    1. من 2 روز پیش با نامزدم معاشقه داشتیم ولی هیچ دخولی صورت نگرفت و فقط پیشاب ایشون به خارج آلت تناسلی من مالیده شد آیا در این صورت امکان بارداری وجود داره؟
    2. 3-4 ساعت بعد از این قضیه از ترس بارداری 2 قرص hd خوردم اما به علت حالت تهوع و دلدرد شدید نتونستم 2تای بعدی رو بخورم میخواستم  ببینم آیا اون 2تا تاثیری دارن یا نه؟
    با تشکر

با سلام دوست من اگر منی و یا پیشاب به دهانه واژن مالیده نشده باشه خیر احتمال بارداری وجود نداره
    در مورد سوال دوم باید بگم قزص ها باید در فاصله زمانی 24 ساعت خورده شوند. در صورت تهوع 2 ساعت بعد از خوردن قرص ها باید 2 تای دیگه بخورید . این نوع قرص خوردن (که شما انجام دادید) روش اورژانسی نیست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. لطفا به پست 106 ، دوستان جواب بدید. ممنون میشم.

7. mohammad277 نوشته است: با عرض سلام
    من با نامزدم ، 3 روز قبل از پریودشون رابطه داشتم. و ارضا شدم. ( ایشون لباس زیر و شلوار بر تن داشتند). و در تاریخ مورد نطر و دقیق هم پریود شدند. در ر.ز اول و دوم پریود ، مجداا رابطه داشیم (ایشون دوباره لباس زیر و شلوار بر تن داشتند) . و ارضا شدم. سوال بنده این است ، ایا با وچود پریود اجتمال بارداری هستش؟ و ایا این احتمل هستش در ماه بعد پریود نشن؟ و احتنال بارداری بشه.

با سلام

کاربر گرامی اگر صفحه اول همین بخش را مطالعه بفرمائید نوشته است از روی لباس بارداری رخ نمیدهد پریود هم نشانه عدم بارداری است در روزهای قاعدگی هم احتمال بارداری نیست لطفا قبل از ارسال سوال مطالب قبلی را مطالعه بفرمائید.

8. mahamii نوشته است: سلام
    با تشکر

با سلام

دوست گرامی اگر شما در روزهای تخمکگذاری نبودید نمی باست از قرص استفاده استفاده میکردید چرا بدون اطلاع و بی خودی قرص مصرف میکنید و عوارض آن را به جان میخرید به نظر من اون دوتا قرص هم اضافه بودن فایده ای هم ندارن احتمالا در پریودتان هم اختلال ایجاد خواهد کرد.

9. سلام سوالی داشتم حدود22روزپیش رابطه داشتم احتمال میدم منی به دهانه واژن مالیده شدباشه همون شب 1قرص hdخوردم دوهفته بعدخونریزی شبیه به پرید داشتم الان ترشح قهوه ای رنگ بادردنوکه سینه دارم  ایااحتمال حاملگی هست؟

10. minahamidi نوشته است: با سلام من 30 آذر پریود شدم و 4 دی پریودم تموم شد .... در 8 دی ماه با نامزدم رابطه داشتم که بدون دخول بود و  منی ایشون روی بدنم ریخنه شد.... بلافاصله به حمام رفتم و دوش رو بدون استفاده از مواد شوینده روی بدنم گرفتم که منی شسته بشه و بعد از مواد شوینده استفاده کردم....حال استرس دارم که منی در اثر اینکه ایستاده دوش گرفتم وارد وازنم نشده باشه و حامله نشم .... در اثر این استرس 11 دی ماه قرص اووسیز ( قرص اورزانس)مصرف کردم ..... آیا احتمال بارداری هست ؟!!!!!

با سلام

درسته که شما دوره پر خطر بودید ولی اگر دخولی نداشتید و منی داخل یا روی مهبل ریخته نباشد نمیتواند بارداری صورت بگیرد چون به این راحتی هم بارداری صورت نمیگیرد تاثیر قرص هم بستگی به نزدیک بودن به زمان رابطه دارد و باید منظم مصرف شود جدا از اینکه نیازی به مصرف قرص نبود شما کمی دیر اقدام به مصرف قرص کردید و فقط عوارضش برای شما خواهد ماند.

11. mnbvii نوشته است: سلام سوالی داشتم حدود22روزپیش رابطه داشتم احتمال میدم منی به دهانه واژن مالیده شدباشه همون شب 1قرص hdخوردم دوهفته بعدخونریزی شبیه به پرید داشتم الان ترشح قهوه ای رنگ بادردنوکه سینه دارم  ایااحتمال حاملگی هست؟

با سلام

با توجه به اینکه شما شرح حال درستی از زمان رابطه و زمان پریود ندادید نمیتوان بهتر راهنمایی کرد ولی همون خونریزی شبیه پریود را میتوان قاعدگی شما حساب کرد یعنی عدم بارداری. علت ترشحات و خونریزی ناقص هم مصرف قرص میباشد که اختلال قاعدگی ایجاد کرده است.

12. سلام میش زود جوابمو بدین؟
    من ماه پیش بعد رابط با همسرم دقیقا سره وقت پریودیم پریود شدم ولی این ماه با اینکه نه روز از زمان پریودیم میگذره هنوز پریود نشدم میترسم اولا حامله باشم درضمن من قاعدگی نامنظم دارم

13. sahari69 نوشته است: سلام میش زود جوابمو بدین؟
    من ماه پیش بعد رابط با همسرم دقیقا سره وقت پریودیم پریود شدم ولی این ماه با اینکه نه روز از زمان پریودیم میگذره هنوز پریود نشدم میترسم اولا حامله باشم درضمن من قاعدگی نامنظم دارم

شما خودت داری میگی پریود نامنظم داری دیگه واسه چی نگرانی؟
    بعدشم چون ماه قبلی پریود شدین باردار نیستید

14. سلام
    اقای دکتر تروخدا به سوالاتم دقیق جواب بدین
    من با دوس دخترم رابطه داشتم برای اولین بار از لای پا
    تازه 2روز بود پریودش تمام شده بود یکم از ترشحات یعنی همون پیش ابم ریخت روی الت تناسلیش حدود 3یا 4قطره بعد که منی ازم خارج شد سر التمو با دستمال تمیزکردم دوباره شروع کردیم
    دوس دخترم 18سالشه پریودش منظم نشده هنوز پرده هم داره بعد از رابطمون رفت حموم

1-میخواستم بدونم چند قطره پیش اب باعث حاملگی میشه؟
    2-میخواستم بدونم التمو تمیز کردم امکان داره بازم اسپرم رو پوست التم مونده باشه؟
    3میخواستم بدونم با اینکه پریودش تازه تموم شده بود خطر دار؟ایا تو دوره تخمک گذاری بود؟
    4میخواستم بدونم با اینکه هتوز پریودش منظم نیست ایا دفه بعد که پریود میشه یعنی حامله نیست؟
    5چطور خیالم راحت بشه بخدا دارم میمیمرم

6اگه اتفاقی بیوفته راه انداختن بچه هست که کسی نفهمه؟راهش چیه
    تورو قران جواب بدین

15. aminm نوشته است: سلام
    اقای دکتر تروخدا به سوالاتم دقیق جواب بدین
    من با دوس دخترم رابطه داشتم برای اولین بار از لای پا
    تازه 2روز بود پریودش تمام شده بود یکم از ترشحات یعنی همون پیش ابم ریخت روی الت تناسلیش حدود 3یا 4قطره بعد که منی ازم خارج شد سر التمو با دستمال تمیزکردم دوباره شروع کردیم
    دوس دخترم 18سالشه پریودش منظم نشده هنوز پرده هم داره بعد از رابطمون رفت حموم

1-میخواستم بدونم چند قطره پیش اب باعث حاملگی میشه؟
    2-میخواستم بدونم التمو تمیز کردم امکان داره بازم اسپرم رو پوست التم مونده باشه؟
    3میخواستم بدونم با اینکه پریودش تازه تموم شده بود خطر دار؟ایا تو دوره تخمک گذاری بود؟
    4میخواستم بدونم با اینکه هتوز پریودش منظم نیست ایا دفه بعد که پریود میشه یعنی حامله نیست؟
    5چطور خیالم راحت بشه بخدا دارم میمیمرم

6اگه اتفاقی بیوفته راه انداختن بچه هست که کسی نفهمه؟راهش چیه
    تورو قران جواب بدین

شما سؤالتونو جای درستی مطرح نکردین ولی به خاطر استرسی که دارین بنده جواب میدم.
    احتمال حاملگی با پیشاب خیلی کمه ولی صفر نیست.
    چون شما قبلش ارضا شدین در پیشابتون (دقعه ی دوم) اسپرم وجود داره که احتمال باروری رو بیشتر میکنه.
    چون پریود منظم نیست نمیشه در مورد دوران پرخطرش نظری داد.
    پریود شدن به معنی عدم حاملگی هست.
    چون پریود ایشون منظم نیست بهترین راه خوردن قرص اورژانسی تا 72 ساعت بعد از رابطه هست. بدین صورت که در اولین فرصت ایشون 2 تا قرص اورژانسی رو همزمان مصرف میکنن. عوارض این قرص کمتر از قرصای LD و HD هست و تهوع نمیاره. البته قبل از 72 ساعت از انجام رابطه. یا 2 تا قرص HD  رو در اولین فرصت مصرف میکنن و 12 ساعت بعد دوباره 2 تا دیگه میخورن. اگه قرصو قبل 2 ساعت برگردوند دوباره مصرف کنه. این کارو با قرص LD هم میشه انجام داد فقط به جای 2 تا قرص باید 4 تا قرص در هر دو نوبت مصرف بشه. با این کار تا 99 درصد جلوی حامگلی گرفته میشه. البته با مصرف قرص ممکنه قاعدگی ایشون دیرتر یا زودتر از موعد انجام بشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 8 از 92
رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید