شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خارش مقعد و واژن به طور همزمان و 2-3 روز ماقبل پریود

1. با سلام
    امیدوارم آقای دکتر رهام و سایر دوستانی که در این مورد تجربه دارند پاسخ بدن
    من خانم متاهل 31 ساله هستم که که معمولا 3-4 روز قبل از شروع پریود دچار خارش واژن و مقعد و گهگاهی نوک پستان میشوم البته خارش مقعد رو به طور گهگاه در طول ماه نیز تجربه می کنم. ضمنا من بعد از ادرار و اجابت مزاج بعد از شستشو با آب گرم از دستمال کاغدی برای پاک کردن مقعد استفاده میکنم
    1-آیا یبوست ناشی از مصرف داروهای ضد افسردگی و ادویه جات و ... می تواند در ایجار خارش موثر باشد
    ممنون میشم اگر منو در مورد علل مختلف این مورد و بهترین ژلها و مواد شوینده این نواحی  و روشهای درمانی راهنمایی کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. دوست عزیز ادویجات می تونه تاثیر زیادی در خارش داشته باشه ولی یبوست نه پیشنهاد می کنم یه ازمایش مدفوع جهت کنترل انگل بدین

3. سلام
    من هم دقیقا مشکل شما رو یک سالی هشت که پیدا کردم و قبل از شروع پریودم خارش دارم اما حتی این بار بعد از پریودم هم خوب نشدم مجبور شدم به پزشک مراجعه کنم که گفتن تنها راه تشخیص مشکل آزمایش خون،پک کردن کبد ،تیرویید و....هستش بنابراین به شما هم توصیه میکنم به پزشک مراجعه کنید بعترین راه تشخیص مشکل همینه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید