شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پریود با علائم متفاوت از همیشه

1. سلام
    من این سری که پریود شدم علائم متفاوت تری نسبت به قبلا دارم. یعنی از یک هفته قبل خیلی دپرس شدم طوری که همش گریه میکردم به خاطر هر چیزی. و احساس خواب آلودگی شدیدی دارم که همش میخوابم .من فردی هستم که در شبانه روز فقط 6 ساعت میخوابم اما از یک هفته قبل تا الان که پریود هستم یا به شدت در مقابل خواب مقاومت میکنم یا میخوابم که به 9 ساعت رسیده.اما قبلا فقط درد داشتم.تو رو خدا بگید خواب آلودگی من ربطی به پریود داره؟واینکه بعدش خوب میشه؟چون واقعا تو کارای روزمره ام اختلال ایجاد شده؟

2. nafasn نوشته است: سلام
    من این سری که پریود شدم علائم متفاوت تری نسبت به قبلا دارم. یعنی از یک هفته قبل خیلی دپرس شدم طوری که همش گریه میکردم به خاطر هر چیزی. و احساس خواب آلودگی شدیدی دارم که همش میخوابم .من فردی هستم که در شبانه روز فقط 6 ساعت میخوابم اما از یک هفته قبل تا الان که پریود هستم یا به شدت در مقابل خواب مقاومت میکنم یا میخوابم که به 9 ساعت رسیده.اما قبلا فقط درد داشتم.تو رو خدا بگید خواب آلودگی من ربطی به پریود داره؟واینکه بعدش خوب میشه؟چون واقعا تو کارای روزمره ام اختلال ایجاد شده؟

سلام عزیزم

هرچی که میگذره علایم هم تغییراتی میکنن
    وضعیت منم مثل وضعیت شماست
    من خودم یک ساله پیش درد داشتم ولی الان خواب شدید . کسل بودن . بی حوصلگی دارم
    اصلا جای نگرانی نیست
    فقط کافیه به دکتر زنان مراجعه کنید تا بگن در این زمان چه کارهایی انجام بدید

موفق باشید

3. سلام
    من هم فکر نمیکنم هیچ مشکلی داشته باشین به گفته دوستمون علایم ممکنه با افزایش سن تغییر کنه مثلا خود من خارش شدید دارم قبل از شروع پریود واین اتفاق یکسالی میشه که واسم افتاده یا بسیاری علایم دیگه که قبلا نداشتم.شاید علت خواب آلودگی شما در این دوره کمبود آهن خونتون باشه که کسالت و خواب آلودگی میاره میتونید یه آزمایش خون انجام بدین ولی هیچ جای نگرانی نیست.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید