شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تغییر موقعیت رحم در سونوگرافی

1. سلام. من دوره اای 27 روزه دادم. یکبار روز 24 سیکلم رفتم سونو و موقعیت رحمم عادی بود و جسم زرد دیده شد و مایع آزاد دیده نشد. ضخامت اندومتر 11. بعد از پریودم روز 12 حدودا رفتم دوبا ه سونوگرافی و اینبار موقعیت رحم لترروورسه به چپ بود و جسم زرد و مایع آزادی هم دیده نشد و ضخامت اندومتر 3. خواستم بدونم تغییر موقعیت رحم من غیر عادیست؟ چرا در عرض دو هفته تغییر پیدا کرده.
    سونو های من بخاطر ترس از بارداری ناخواسته بوده.

2. با سلام سونو شما مشکلی ندارد اگر بخاطر فهمیدن از بارداری سونوگرافی کردید کارتون اشتباه بوده چون سونوگرافی بارداری رو از هفته 5 بارداری به بعد نشون میده وازمایش خون14 روز بعد لقاح  جواب ازمایش مثبت میشه همچنین وقتی شما پریود میشی بارداری منتفیه

3. مرسی از پاسختون. شک من به این دلیله که همیشه پریود هام شدیدا دردتاک بود بطوریکه دو روز کامل باید استراحت میکردم ولی بعد از اون رابطه مشکوک پریود هام با همون شدت خونریزی و همون طول مدت 7 روز ولی کاملا بدون هیچ دردی اتفاق میافته . لخته خون هم دفع میشه ولی کاملا بدون درد. این برای خودم واقعا عجیبه چون بی سابقه بوده.
    در خصوص تغییر موقعیت رحم آیا طبیعیه در عرض سه هفته موقعیت رحم عوض بشه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید