شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد پرده بکارت

1. mohammad277 نوشته است: با سلام.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. مالش  و یا فشار دست به  الت زن از روی شلوارک ، ایا ممکنه به پرده بکارت اسیب برسونه؟

سلام....
    خیر آسیب به پرده بکارت فقط در صورت دخول چیزی به واژن امکان پذیره

2. سلام
    ببخشید من یه سوال راجع به یکی از دوستانم داشتم.ایشون چند وقت پبش با دوستش رابطه سطحی داشته، که به علت یکم فشار،دچار خونریزی و همینطور خروج لخته داشته(یکی دو روز).ممکنه پردش دچار آسیب شده باشه؟
    و اگه بله،عمل ترمیمش چجوریه؟و حدود قیمتش چقدره؟ (میدونم غیر قانونیه) با معاینه پزشک مشخص میشه؟ممکنه عملش خطرناک باشه؟ممنون

3. Setare_h نوشته است: سلام
    ببخشید من یه سوال راجع به یکی از دوستانم داشتم.ایشون چند وقت پبش با دوستش رابطه سطحی داشته، که به علت یکم فشار،دچار خونریزی و همینطور خروج لخته داشته(یکی دو روز).ممکنه پردش دچار آسیب شده باشه؟
    و اگه بله،عمل ترمیمش چجوریه؟و حدود قیمتش چقدره؟ (میدونم غیر قانونیه) با معاینه پزشک مشخص میشه؟ممکنه عملش خطرناک باشه؟ممنون

دوست من اینطور که معلومه رابطه چندان هم سطحی نبوده و سالم بودن پرده باید توسط پزشک از نزدیک معاینه بررسی بشه. بحث در مورد سوال دومتون بر خلاف قوانین سایت هست.

4. سلام،چنتاسوال دارم که دوست دارم دوستان عزیز جوابمو بدن،من لبهای داخلی ازلبهای بزرک بزرگتر و تیره هستن که ازموقعی که پابهدبیرستان گذاشتم متوجه شدم اینطوری هستم حالابرام موقعیت ازدواج پیش آمده آیابنظرتون اگه من قبل ازازدواج به اون آقااین شرایط رو گم کار زشتی کردم؟دوم اینکه من اصلأدوست ندارم برم پیش متخصص گواهی سلامت بگیرم یا اگراون آقابهم بگه بروگواهی سلامت بگیربه شعور وپاکیم برمیخوره وبهمش میزنم اگرشب زفاف هیچ خونریزی نداشته باشیم باز اینجامسئله ای پیش میاد؟چون من خیلی مقالات خوندم حتی توتلویزیون شنیدم دختر از هر نوع پرده ای هم که باشه ممکنه هیچ خونریزی هم نداشته باشه حالا میخوادارتجاعی باشه یاحلقوی یا.....

5. salamat5 نوشته است: سلام،چنتاسوال دارم که دوست دارم دوستان عزیز جوابمو بدن،من لبهای داخلی ازلبهای بزرک بزرگتر و تیره هستن که ازموقعی که پابهدبیرستان گذاشتم متوجه شدم اینطوری هستم حالابرام موقعیت ازدواج پیش آمده آیابنظرتون اگه من قبل ازازدواج به اون آقااین شرایط رو گم کار زشتی کردم؟دوم اینکه من اصلأدوست ندارم برم پیش متخصص گواهی سلامت بگیرم یا اگراون آقابهم بگه بروگواهی سلامت بگیربه شعور وپاکیم برمیخوره وبهمش میزنم اگرشب زفاف هیچ خونریزی نداشته باشیم باز اینجامسئله ای پیش میاد؟چون من خیلی مقالات خوندم حتی توتلویزیون شنیدم دختر از هر نوع پرده ای هم که باشه ممکنه هیچ خونریزی هم نداشته باشه حالا میخوادارتجاعی باشه یاحلقوی یا.....

با سلام اینکه لبهای داخلی التتون تیره تر وبزرگتر هست اصلا اشکالی نداره وطبیعی هست خیلی از خانم ها مثل شما هستند وچون دختران الت  سفیدنوزاد یه نوزاد رو میبینند به اشتباه این فکر رو دارند که در بزگسالی هم باید اینگونه باشد الت تناسلی طی بلوغ وهورمون جنسی رشد میکنه وتغیر شکل میده واز حالت بچگونه خارج میشه این رو هم اضافه کنم که بخشی از این موارد ارثی وژنتیکی هست توی زندگی خیلی چیزهای مهمتری مثل عشق وصمیمیت و وفا داری و خیلی چیزهای مهمتری وجود داره واصلا لازم نیست که این موارد رو بگی اصلا اگر اون اقا بهت بگه الت تناسلیشون تیره تر یا روشن تره مهمه برات؟ تو میخوای با اخلاق و رفتار اون اقا زندگی کنی  اون اقا هم همینطور. اینکه شب زفاف خونریزی پیش نیاد باز هم مسئله ای نیست . اینکه بری گواهی سلامت بگیری میل خودته خیلی از مناطق کشورمون اصلا گواهی سلامت نمیگیرن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. Setare_h نوشته است: سلام

سلام

وقتی هر چیزی وارد واژن بشه به بکارت آسیب می رسونه. هر چیزی! نه فقط آلت!
    رابطه ی سطحی و عمیق هم نمی تونه دلیلی باشه برای آسیب ندیدن بکارت! چون فقط مساله، وارد شدن و رد شدن از سد بکارت هست!
    هر پرده ی آسیب دیده ای ترمیم نمی خواد! شاید فقط از بیرون خراشیده شده باشه، دقیقا مثل حالتی که با ناخن روی پوست کشیده بشه و پوست خراش بیفته! و ممکن هم هست که بعد از رد شدن از سد بکارت، قسمتهایی از پرده، از بین رفته باشه و با معاینات پزشکی، پرده، ازاله شده تشخیص داده بشه. هرچند که بارها در این سایت عنوان شده که با هر چند بار رابطه ی کامل، باز هم می تونه بکارت به طور کامل از بین نره و در دفعات بعدی هم خونریزی مشاهده بشه و پرده، فقط با زایمان طبیعی هست که به طور کامل ازاله می شه و تمام قسمتهای باقیمونده اش از بین می ره!
    ایشون اول باید مطمئن بشن که خونریزی ناشی از آسیب به بکارتشون بوده. که اینو جز پزشک و معاینه ی پزشکی نمی شه تشخیص داد. باید برای معاینه ی بکارتشون اقدام کنن و وقتی نتیجه رو دریافت کردن، دنبال راه حل باشن
    ترمیم کردن پرده ی بکارت، هم غیر قانونی هست و هم بی فایده! پرده، چیزی نیست که قابل ترمیم کردن باشه. در عمل جراحی که تحت عنوان عمل ترمیمی بکارت، شناخته می شه، با نخ بخیه، بافتهای درونی واژن رو می کشند و به هم نزدیک می کنند تا ورودی واژن رو تنگ و دست نخورده "بسازند" و فقط یه سوراخ ریز باقی می زارن برای خروج خون پریودی. پرده ی بکارت، یه لایه ی خیلی خیلی نازک هست که وقتی چیزی از اون رد بشه و بکارت رو ازاله بکنه، دیگه قابل برگشت نیست. عمل ترمیم بکارت، یه کار بی فایده است چون هم فقط هزینه ی زیادی رو برای شخص ایجاد می کنه، هم اگه نکات بهداشتی رعایت نشه به شدت برای خانم مشکل ساز خواهد بود، و هم اگه نکات بعد از عمل رعایت نشه بخیه ها باز می شن و همه چی مثل قبل می شه، و هم اینکه به راحتی، توسط هر ماما یا متخصص زنان قابل تشخیص خواهد بود. چرا که محل رد شدن نخ های بخیه در بافتهای درونی ورودی واژن به خوبی مشهود هستن و تنگ بودن فانتزی و اون مجرای تنگِ جدید ایجاد شده، برای پزشکی که روزانه چندین پرده ی بکارت رو مورد معاینه قرار می ده، کاملا قابل تشخیص هست

7. سلام من با دوست پسرم از جلو رابطه داشتم حالا یه خواستگار گیرم اومده به سه تا از پزشک زنان و زایمان مراجعه کردم دو تاش بهم گفته پردت ارتجاعی ولی یه خاطر رابطه جنسی گشاد شده اما ما بهت نامه سلامت میدیم و یکیش گفته پردت پاره شده و کاریش نمیشه کرد من باید به کدومشون اعتماد کنم؟و میخواستم بدونم اگه پردم ارتجاعی باشه راهی هست(دارو یا درمان یا کاری) تا بتونم به حالت اول برش گردونم.تو رو خدا میدونم اشتباه کردم ولی پای ابروم در میون اگه میشه کمکم کنید.

8. با سلام
    من دختر 28 ساله هستم.حدود 2 سال پیش به اجبار دوست پسرم رابطه جنسی داشتم اما فقط از عقب.اسرار داشت به جلو اما مانع شدم .فقط لای پا گذاشت وقتی برداشت دیدم داره خون میاد خونریزیم زیاد بود و خون خیلی شفاف.وقتی که با آینه نگاه کردم پارگی در پایین لبه کوچک آلتم دیدم آیا احتمال پارگی پرده وجود دارد؟ و این رابطه بیشتر از نیم ساعت نبود.و اینکه خود ارضایی درچه حالتی باعث پارگی میشود؟

9. tara1639 نوشته است: سلام من با دوست پسرم از جلو رابطه داشتم حالا یه خواستگار گیرم اومده به سه تا از پزشک زنان و زایمان مراجعه کردم دو تاش بهم گفته پردت ارتجاعی ولی یه خاطر رابطه جنسی گشاد شده اما ما بهت نامه سلامت میدیم و یکیش گفته پردت پاره شده و کاریش نمیشه کرد من باید به کدومشون اعتماد کنم؟و میخواستم بدونم اگه پردم ارتجاعی باشه راهی هست(دارو یا درمان یا کاری) تا بتونم به حالت اول برش گردونم.تو رو خدا میدونم اشتباه کردم ولی پای ابروم در میون اگه میشه کمکم کنید.

با سلام

دوست عزیز این را بدانید اگر دخول کامل صورت گیرد بکارت پاره میشود یا آسیب جدی میبیند اگر هم آسیب دیده باشد کاریش نمیشه کرد و باید از طریق غیر قانونی ترمیم شود که کار غیر مقبولیست و مصداق کامل فریبکاری است. اگر پرده شما اسیب دیده باشد فقط باید امیدوار باشید که همسر آینده شما این مسایل سنتی را اساس کار خود قرار ندهد.

10. tochal2012 نوشته است: با سلام
    من دختر 28 ساله هستم.حدود 2 سال پیش به اجبار دوست پسرم رابطه جنسی داشتم اما فقط از عقب.اسرار داشت به جلو اما مانع شدم .فقط لای پا گذاشت وقتی برداشت دیدم داره خون میاد خونریزیم زیاد بود و خون خیلی شفاف.وقتی که با آینه نگاه کردم پارگی در پایین لبه کوچک آلتم دیدم آیا احتمال پارگی پرده وجود دارد؟ و این رابطه بیشتر از نیم ساعت نبود.و اینکه خود ارضایی درچه حالتی باعث پارگی میشود؟

با سلام

اگر مطمئن هستید که دخولی از جلو صورت نگرفته نباید نگران باشید چون ممکنه این خون در اثر فشار وارده بر مقعد بوجود اومده باشه یا از ترشحات واژنی باشه. بعید میدانم شما به عنوان یک فرد ناآگاه بتوانید از آینه اسیب دیدگی پرده را تشخیص بدهید و این امر نیاز بررسی متخصص زنان را می طلبد خود ارضایی هم اگر بدون دخول شئ به داخل مهبل باشد باعث پارگی بکارت نمیشود.

11. سلام
    یکی از دوستام قبلا خودارضایی داشته و هایمنش رو یکم از دست داده بود.حالا عقد کرده وبه نامزدش نگفته که اینطوری شده و میخواد رابطه کامل رو بعد عروسی داشته باشه .الان نمیدونه چیکارکنه؟میترسه که هرنوع رابطه ای جز دخول باعث حاملگیش بشه .به نظر شما چیکارکنه؟

12. nafasn نوشته است: سلام
    یکی از دوستام قبلا خودارضایی داشته و هایمنش رو یکم از دست داده بود.حالا عقد کرده وبه نامزدش نگفته که اینطوری شده و میخواد رابطه کامل رو بعد عروسی داشته باشه .الان نمیدونه چیکارکنه؟میترسه که هرنوع رابطه ای جز دخول باعث حاملگیش بشه .به نظر شما چیکارکنه؟

با سلام پرده بکارت مانع بارداری نمیشه و ربطی نداره به اینکه یا بخشی از پرده اسیب دیده یا کلا از بین رفته .

13. سلام مجدد  

مشکلم را در پست قبلی بیان کردم اما  میخواستم بدونم
    هنگام خون ریزی تمام دستمال خونی شدو هنگام شستشو هم خون می آمد بعد از چند ساعت وقتی در آینه دیدم محل بریدگی رو انتهای اتصال لبهای کوچک دیدم ووقتی فشار دادم بازم خون اومد,خیلی کم.  اما  ممکن است به پرده هم آسیب رسیده باشد؟ترشحات واژن چگون ممکن است با این مقدار خون زیاد؟ خیلی میترسم

14. پرده بکارت مشیمه ای یعنی چه؟

15. tochal2012 نوشته است: سلام مجدد  

مشکلم را در پست قبلی بیان کردم اما  میخواستم بدونم
    هنگام خون ریزی تمام دستمال خونی شدو هنگام شستشو هم خون می آمد بعد از چند ساعت وقتی در آینه دیدم محل بریدگی رو انتهای اتصال لبهای کوچک دیدم ووقتی فشار دادم بازم خون اومد,خیلی کم.  اما  ممکن است به پرده هم آسیب رسیده باشد؟ترشحات واژن چگون ممکن است با این مقدار خون زیاد؟ خیلی میترسم

با سلام

اگر در حین رابطه دخولی از جلو صورت گرفته باشد (حتی یکبار) میتواند به بکارت آسیب بزند اگر نظر بنده را بخواهید شما نمیتوانید از پشت اینترنت به نتیجه مشخصی برسید به جای این نگرانی بهتر است به یک متخصص زنان مراجعه فرمائید تا به یک جواب مشخصی دست پیدا کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 25
رفتن به صفحه :    4 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید