شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد حاملگی موفق و افزایش شانس بارداری

1. سلام.
    من همونطور که قبلا گفتم این دوره آمپول hcg زدم.26 مهر پریود شده بودم که باید 20 آبان دوباره پری میشدم که تا حالا نشدم.یکشنبه 3 آذر آزمایش دادم که منفی بود.با توجه به توضیحات قبلیم شما احتمال دادید که پرولاکتینم بالا باشه و حالا این سوال برام پیش اومده من که حدود 5 ماهی میشه که قرص متفورمین با بروموکرپتین رو مصرف میکنم باز میتونه پرولاکتینم بالا رفته باشه که پریودم عقب افتاده؟

2. سلام ببخشید من دوتا سوال داشتم
    - اول اینکه من و همسرم از زل لوبریکانت استفاده میکنیم، آیا این ژل اسپرم ها رو از بین میبره و شانس بارداری کم میشه؟

- دوم اینکه دکتر به من قرص آگنوگل داده و گفته هرزمان فهمیدی بارداری قرص قطع کن، میخوام بدونم توی فاصله ای که قرص رو مصرف میکنم و هنوز نمیدونم باردارم، این قرص به  جنین صدمه میزنه؟

3. m_f374

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام وخسته نباشیددوباره 9آذررفتم آزبتادادم وتیترش1103شد2آذر25و5آذر237بودنظرتون چیه؟؟هنوزسونوموتکرارنکردم
    باسلام 2آذربتام25 و5آذر237و9آذر1103بودنظرتون چیه بااین وجودمیتونه خدای نکرده خارج ازرحم باشه؟؟

4. m_f374 نوشته است: باسلام 2آذربتام25 و5آذر237و9آذر1103بودنظرتون چیه بااین وجودمیتونه خدای نکرده خارج ازرحم باشه؟؟

با سلام بارداریتون رو تبریک میگم خیالتون راحت باشه شما مشکلی ندارید فقط توصیه ایه که به همه خانم های باردار میشه این هست که:قرص اسید فولیک رو برای جلوگیری از ایجاد نقایص لوله های عصبی جنین مصرف کنید و هفته 7 بارداری برای مطمئن شدن از صدای قلب جنین به سونوگرافی مراجعه کنید کنترل های بارداریتون روتحت نظر پزشک زنان یا ماما انجام دهید و از هفته 14 حاملگی به بعد برای سلامت جنین (سونوگرافی و ازمایش خون)اقدام کنید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. dokhtarune نوشته است: سلام ببخشید من دوتا سوال داشتم
    - اول اینکه من و همسرم از زل لوبریکانت استفاده میکنیم، آیا این ژل اسپرم ها رو از بین میبره و شانس بارداری کم میشه؟

- دوم اینکه دکتر به من قرص آگنوگل داده و گفته هرزمان فهمیدی بارداری قرص قطع کن، میخوام بدونم توی فاصله ای که قرص رو مصرف میکنم و هنوز نمیدونم باردارم، این قرص به  جنین صدمه میزنه؟

با سلام تو همین سایت مطالب زیادی در مورد ژل ها  واثر اونها نوشته شده وجستجو کنید اگر قصد بارداری دارید بهتره از ژل ها و...استفاده نکنید . به لطف بی بی چک وازمایش خون هر خانمی امروزه سریع میتونه پی به بارداریش ببره و توفاصله مثبت شدن ازمایش بارداریتون این دارو اثری رو جنینتون نمیگذاره فقط به محض فهمیدن بارداریتون دارو رو قطع کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. kiyana4123 نوشته است: سلام.
    من همونطور که قبلا گفتم این دوره آمپول hcg زدم.26 مهر پریود شده بودم که باید 20 آبان دوباره پری میشدم که تا حالا نشدم.یکشنبه 3 آذر آزمایش دادم که منفی بود.با توجه به توضیحات قبلیم شما احتمال دادید که پرولاکتینم بالا باشه و حالا این سوال برام پیش اومده من که حدود 5 ماهی میشه که قرص <a>متفورمین</a> با بروموکرپتین رو مصرف میکنم باز میتونه پرولاکتینم بالا رفته باشه که پریودم عقب افتاده؟

با سلام به پزشک مراجعه کنید تا وضعیت پرولاکتینتون چک بشه وپریود شوید

7. سلام آقای دکتر.
    من به دستور پزشک دوماه و نیم هروز یک عدد متفورمین آپو خوردم تا تنبلی تخمدانم رفع و پریودم منظم شود و منظم هم شد.
    17 مهر و 17 آبان پریود شدم و بعد از آن در 28 آبان . 30 آبان، 1 آذر، 3آذر، 5آذر (داشتن ترشحات تخم مرغ مانند) ، 8 آذر نزدیکی داشتم.
    حالا که 19 آبان است نه بیبی چکم مثبته نه پریود میشم. خیلی هم می خوام بچه دار بشوم.
    خواهشا راهنمایی ام کنید.

8. سلام
    وجود کیست ورفع مشکله کیست چقدر زمان میبره
    اخه ما میخوایم بچه دار بشیم ولی 6ماهه که نمیشه
    تزرق اشتباهه امپول هم باعث شدته کیست شده
    برای باردار شدن مام بهتره یا متخصص زنان؟

9. eleelefff نوشته است: سلام آقای دکتر.
    من به دستور پزشک دوماه و نیم هروز یک عدد <a>متفورمین</a> آپو خوردم تا تنبلی تخمدانم رفع و پریودم منظم شود و منظم هم شد.
    17 مهر و 17 آبان پریود شدم و بعد از آن در 28 آبان . 30 آبان، 1 آذر، 3آذر، 5آذر (داشتن ترشحات تخم مرغ مانند) ، 8 آذر نزدیکی داشتم.
    حالا که 19 آبان است نه بیبی چکم مثبته نه پریود میشم. خیلی هم می خوام بچه دار بشوم.
    خواهشا راهنمایی ام کنید.

شما برای ماه بعد هم تلاش کنید با یک دوره نمیشه نظر قطعی داد...برای اطمینان بیشتر از تخمک گذاری از کیت تخمک گذاری استفاده کنید...

10. با سلام وخسته نباشید: سوالی خدمتتون داشتم من بعد از اتمام پریودم قراره کرم کلوتریمازول استفاده کنم اما از اونجایی که تصمیم به بارداری دارم شرایط نزدیکی من به چه صورتی خواهد بود! آیا استفاده ز کرم اسپرم کش است؟ آیا موقع استفاده از کرم نمیشه نزدیکی داشت؟ میشه استفاده از کرم و نزدیکی یک روز درمیان انجام بشه تا با هم تداخلی نداشته باشن؟ میشه راهنماییم کنین ممنون از لطفتون...

11. morijun نوشته است: با سلام وخسته نباشید: سوالی خدمتتون داشتم من بعد از اتمام پریودم قراره کرم <a>کلوتریمازول</a> استفاده کنم اما از اونجایی که تصمیم به بارداری دارم شرایط نزدیکی من به چه صورتی خواهد بود! آیا استفاده ز کرم اسپرم کش است؟ آیا موقع استفاده از کرم نمیشه نزدیکی داشت؟ میشه استفاده از کرم و نزدیکی یک روز درمیان انجام بشه تا با هم تداخلی نداشته باشن؟ میشه راهنماییم کنین ممنون از لطفتون...

سلام دوست عزیز.درمان باید طبق دستور پزشک انجام بشه و مطمئنا پزشکتون گفتن هرشب از کولتریمازول استفاده کنید.برای اینکه به جواب برسید باید درست استفاده بشه و یک روز در میان شما جواب خوبی نمیگیرید.بهتره طی دوران درمان نزدیکی نداشته باشید.میتونید اقدام به بارداری رو به ماه بعد موکول کنید.برای بارداری بهتره هیچگونه عفونتی نداشته باشد...

12. سلام
    همسر من هنگام نزدیکی آلتش اونطور که باید سفت بشه نمیشه و مایع منی هم احساس می کنم ی مقدار آبکیه و سفت و غلیظ نیست . قصد بچه دار شدن داریم آیا این علائم نشان دهنده مشکل در همسرم هست و مانع بارداری میشه یا طبیعیه؟

13. m_f374

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام 20آذررفتم سونوخداروشکرهمه چی خوب بودساک حاملگی باقطب جنینی باضربان منظم.ویک کیست حاملگی32mmدارم که گفتن ازبین میره.خیلی خوشحالم وازخدامیخوام که به همه این خوشحالی روبده الان هفته6w3Dفقط یه مشکلی دارم یه کم سوزش ادراردارم وترشحم یه خورده پنیری شکل وزرده دکترم قرص واژینال کلوتریمازول تجویزکردن اماچون قبل ازبارداری زخم داشتم موقع استفاده به شدت درد دارم وبه همین علت نتونستم مصرف کنم چون ترسیدم صدمه ای بدترببینم وبرای جنین بدباشه بایدچیکارکنم خیلی ازایت جهت نگرانم لطفا راهنمایی کنین؟؟

14. m_f374 نوشته است: باسلام 20آذررفتم سونوخداروشکرهمه چی خوب بودساک حاملگی باقطب جنینی باضربان منظم.ویک کیست حاملگی32mmدارم که گفتن ازبین میره.خیلی خوشحالم وازخدامیخوام که به همه این خوشحالی روبده الان هفته6w3Dفقط یه مشکلی دارم یه کم سوزش ادراردارم وترشحم یه خورده پنیری شکل وزرده دکترم قرص واژینال <a>کلوتریمازول</a> تجویزکردن اماچون قبل ازبارداری زخم داشتم موقع استفاده به شدت درد دارم وبه همین علت نتونستم مصرف کنم چون ترسیدم صدمه ای بدترببینم وبرای جنین بدباشه بایدچیکارکنم خیلی ازایت جهت نگرانم لطفا راهنمایی کنین؟؟

با سلام شما باید حتما داروی تجویز شده رو مصرف کنید تا بهبود یابید .این دارو ضرری برای جنین نداره  اگر دارو رو مصرف نکنید زخم و عفونت باعث اثر منفی روی رحم میگذاره وحتی ممکنه باعث زایمان زودرس بشه پس به پزشکتون اعتماد کنید و دارو رو مصرف کنید لباس زیرتون رو زود به زود عوض کنیدو اتو بزنید خودتون رو خشک نگه دارید

15. سلام
    من همیشه این سوال برام هست که ایا کسی که حامله هست با خوردن قرص جلوگیری پریود میشه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 18
رفتن به صفحه :    4 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید