شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نعوظ ناکامل هنگام رابطه جنسی (نزدیکی)

1. سلام خدمت دکتر عزیز
    من در حين رابطه معاشقه به حالت نعوذ كامل ميرسم ولي اگه بخوام نزديكي داشته باشم اين حالت اتفاق (نعوذ كامل)نمي افته چه كار بايد بكنم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام - من 42 سال سن دارم - دارای مشکل کوتاهی آلت تناسلی و زودانزالی هستم و از این مشکل خودم و همسرم رنج میبریم - دنباله راهی سریع و با کارآیی بالا و بدون عارضا  یا عارضه کم هستم که بتوانم اندازه آلتم را بیشتر کنم و مدت مقاربت را با نعوظ کامل بیشتر کنم (حتی بعد از تخلیه یکبار منی باز هم بتوانم مقاربت با نعوظ داشته باشم )- لطفا" راهنمایی کنید - متشکرم

3. koorosh1350 نوشته است: سلام - من 42 سال سن دارم - دارای مشکل کوتاهی آلت تناسلی و زودانزالی هستم و از این مشکل خودم و همسرم رنج میبریم - دنباله راهی سریع و با کارآیی بالا و بدون عارضا  یا عارضه کم هستم که بتوانم اندازه آلتم را بیشتر کنم و مدت مقاربت را با نعوظ کامل بیشتر کنم (حتی بعد از تخلیه یکبار منی باز هم بتوانم مقاربت با نعوظ داشته باشم )- لطفا" راهنمایی کنید - متشکرم

سلام. تا اونجایی که من اطلاع دارم، افزایش طول آلت تناسلی فقط با انجام عمل جراحی ممکنه و قرص یا دارویی خاص برای اون وجود نداره. دستگاه لاجرباکس هم تا اونجایی که من اطلاع دارم اثری روی افزایش طول آلت تناسلی نداره. در هر صورت تنها توصیه ای که به شما دارم مراجعه به متخصص اورولوژی هست و مشورت با ایشون.

موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. koorosh1350 نوشته است: سلام - من 42 سال سن دارم - دارای مشکل کوتاهی آلت تناسلی و زودانزالی هستم و از این مشکل خودم و همسرم رنج میبریم - دنباله راهی سریع و با کارآیی بالا و بدون عارضا  یا عارضه کم هستم که بتوانم اندازه آلتم را بیشتر کنم و مدت مقاربت را با نعوظ کامل بیشتر کنم (حتی بعد از تخلیه یکبار منی باز هم بتوانم مقاربت با نعوظ داشته باشم )- لطفا" راهنمایی کنید - متشکرم

سلام دوست عزیز .... کوچیک بودن الت تناسلی ربطی به ارضای طرف مقابل نداره ...در جواب درمان زود انزالی مصرف داروهای ضد افسردگی میتواند کمک کننده باشد.

5. بنده سوال شما رو خوب متوجه نشدم ...
    شما نعوظ کامل رو در زمان معاشقه دارین اما در هنگام نزدیکی از بین میره...؟؟؟
    شاید فاصله زمانی بین معاشقه و نزدیکی زیاده ؟؟؟

6. iliad

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من با یه خانومی دوست هستم رابطمم کاملا خارج از نزدیکی کردن شکل گرفته اما هروقت پیش ایشون هستم التم به حالت نصفه نیمه نعوظ میرسه و پیش ابم خارج میشه که این حالت تا یکی دو ساعتی که با همیم وجود داره که همین اتفاقا باعث میشه بعد از چند ساعت درد تو بیضه هام احساس کنم که زیاد نیست کمم نیست ایا این مشکل تاثیری روی سلامتی من میذاره و چطوری حلش کنم؟! با توجه به اینکه دوبار عمل واریکوسل کردم هر دوبارشم ازمایشای قبل عملم خوب بوده فقط خیلی کم حرکت اسپرم ها کم بوده

7. iliad نوشته است: سلام
    من با یه خانومی دوست هستم رابطمم کاملا خارج از نزدیکی کردن شکل گرفته اما هروقت پیش ایشون هستم التم به حالت نصفه نیمه نعوظ میرسه و پیش ابم خارج میشه که این حالت تا یکی دو ساعتی که با همیم وجود داره که همین اتفاقا باعث میشه بعد از چند ساعت درد تو بیضه هام احساس کنم که زیاد نیست کمم نیست ایا این مشکل تاثیری روی سلامتی من میذاره و چطوری حلش کنم؟! با توجه به اینکه دوبار عمل واریکوسل کردم هر دوبارشم ازمایشای قبل عملم خوب بوده فقط خیلی کم حرکت اسپرم ها کم بوده

تحریک بشی انزال صورت نگیره بیضه ها درد میگیره درد که نه میسوزه سوزن سوزن میشه

8. iliad نوشته است: سلام

منم این مشکل رو یادمه یه زمانی داشتمو خیلی حساس شده بودم اما الان...به مرور زمان حل میشه...مشکلی نیست

9. iliad

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    پس به مرور زمان حل میشه؟ من خودم خیلی ناراحتم البته چون میخوام رابطم بدون نزدیکی بره جلو خیلی خودمو کنترل میکنم ولی سخته و بعدش دردش برای من میمونه!

10. آره دوست عزیز،مشکلی نیست و بدون خیلیا این مشکل رو داشتن و دارن...فک میکنم وقتی پیش ایشون هستی استرس هم داری تا حدودی ...

11. iliad

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ash161991 نوشته است: آره دوست عزیز،مشکلی نیست و بدون خیلیا این مشکل رو داشتن و دارن...فک میکنم وقتی پیش ایشون هستی استرس هم داری تا حدودی ...

بله استرس هم دارم ولی خیلی کمه البته این موضوع رو بهش گفتم بهرحال دارم سعی میکنم تمرکزم رو بیشتر کنم (البته اینم بگم وقتی با ایشونم به روابط رابطه جنسی ی اصلا فکر نمیکنم!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید