شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

معرفی ژل مناسب برای رابطه جنسی

1. سلام
    برای استفاده کاندوم میگن از ژل با حلال آب استفاده کنید. چند مدل از این ژلها که من دیدم مثل لوبریکانت و Emotion به سرعت آبشون بخار میشه و یک حالت چسبناک بدی ازشون باقی میمونه در حین رابطه. ژل یا روان کننده خوبی میشناسید که این حالت رو نداشته باشه؟

سوال دوم: آیا در دوران غیر پر خطر میشه با خیال راحت بدون پیشگیری رابطه جنسی انجام داد؟

لطفا چند مدل ژل روان کننده (غیر چسبناک!) و چند مدل ژل اسپرم کش با کیفیت رو با اسم دقیقشون معرفی کنید تا بشه در در داروخانه ها دنبالشون گشت. متشکرم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. ژل لوبریکانت با پایه اب هست بدک نی... و روغن نارگیل کاملا روان کننده هست ژل های سیمپلکس خوبه اسپرم کش هم داره داروخونه ها نداشتن یه سری لوازم ارایشی ها دارن

3. با سلام فکر کنم
    ژل های intimax مناسب باشند
    امیدوارم که مشکلتون حل بشه

4. mi3agh نوشته است: ژل لوبریکانت با پایه اب هست بدک نی... و روغن نارگیل کاملا روان کننده هست ژل های سیمپلکس خوبه اسپرم کش هم داره داروخونه ها نداشتن یه سری لوازم ارایشی ها دارن

دوست عزیز ضمن تشکر، من میگن چند مدل لوبریکات بر پایه آب تست کردم حالت چسبناک پبدا میکنه، سوال رو دقیق نخوندید انگار، مدلی و مارکی معرفی کنید که حالت چسبناک پیدا نکنه.

کدوم ژل سیمپلکس خاصیت اسپرم کشی داره؟

romantic6370 نوشته است: با سلام فکر کنم
    ژل های intimax مناسب باشند
    امیدوارم که مشکلتون حل بشه

ضمن تشکر از شما، بالاخره مناسب هستند یا فکر میکنید که مناسب هستن؟!

5. سیمپلکس عالیه من تست کردم جواب داده کاتالوگشم قبل از خرید از فروشنده بخواهید نشون میدن بعد انتخاب کنبد. اما پیشنهاد میکنم به حالت اسپرم کشی اینا اعتماد نکینید از کاندوم استفاده کنید که خیالتون راحت باشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. شما خودتون بگیرید استفاده کنید انشالله که خوب باشه
    من هم نظر خودمو دادم
    برا ما خوب بوده ولی دیگه برا شما رو نمیدونم
    کاتالوگشم اگه داروخونه یا لوازم ارایشی فروشی ها باشه
    بگیرید و بخونید بیشتر متوجه میشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید