شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    5 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. با سلام
    سوالی داشتم برای حامگلی هر دو طرف باید ارضا شوند و یا فقط با ریخته  شدن مایع منی کافی است

2. سلام.من با شوهرم رابطه داشتم .در حال حاظر هم قرص اسپیرونولاکتون مصرف میکنم.الان 1 هفته از عادت ماهانم گذشته .خواستم ببینم به خاطر قرصه یا احتمال بارداری هست ؟ در ضمن صورتم جوش عفونی زده و درد میکنه.سینه هامم حساس شده و درد میکنه.

3. سلام . تو رو خدا یکی جوای بده . من قرص دیان می خورم دو شنبه هفته گذشته نزدیکی داشتم . ولی بدون کاندوم و تقریبا مطمئنم زمانیکه انزال صورت گرفت چیزی داخل ریخته نشد . ولی مشکلم ایه که همراه دیان قرص پروژسترون می خورم . این دو قرص مکمل هم هستند یا اثر ضد بارداری دیان از بین می ره . الان با گذشت 5 روز از خوردن آخرین قرص هنوز پریود نشدم . لطفا کمکم کنید !!!

4. borozo66 نوشته است:
    borozo66 نوشته است: با سلام
    سوالی داشتم برای حامگلی هر دو طرف باید ارضا شوند و یا فقط با ریخته  شدن مایع منی کافی است

کسی نیست جواب بده منظورم اینکه هر دو طرف باید باید آبشان بیاد یا فقط منی مرد کافی است

درسته با رسیدن به ارگاسم رحم زن مکندگی بیشتری پیدا میکنه اما برای حاملگی تخلیه آب منی در دهانه رحم و در زمان تخمک گذاری ، کافیه

5. Ms_sara33 نوشته است: آیا با گشت18روز از رابطه(باوجود گذشت5روز از عدم پریودی ) و تست خون بتا منفی میشود به عدم بارداری اعتماد کرد؟

سلام بله . تست بتا حتی 3 الی 1 هفته بعد از نزدیکی کاملا قابل اعتماد هست.

6. samira29889 نوشته است: سلام.من با شوهرم رابطه داشتم .در حال حاظر هم قرص <a>اسپیرونولاکتون</a> مصرف میکنم.الان 1 هفته از عادت ماهانم گذشته .خواستم ببینم به خاطر قرصه یا احتمال بارداری هست ؟ در ضمن صورتم جوش عفونی زده و درد میکنه.سینه هامم حساس شده و درد میکنه.

دوست من اگر رابطه بدون حفاظت بوده میتونید برای تشخیص حاملگی از بی بی چک (تست ادرار) ویا آزمایش بتا (که بهتره) استفاده کنید.

7. Hosseini65 نوشته است: با سلام
    از این ماه قصد بارداری دارم و تابحال نزدیکی با پیشگیری طبیعی داشتیم . تحت نظر دکتر هستم. آزمایشاتم خوب بودند و برای تنظیم پریود 5 دوره از قرص مدروکسی <a>پروژسترون</a> استفاده می کنم .(از روز 14 پریود تا شب هر شب 2 عدد) طول دوره پریودم 10 روز است . و از نظر دکترم پریود منظمی دارم فاصله بین دو پریودم از 28 روز تا 32 روز متغیر است.
    در پریود آخرم که 28 آبان شده بودم  روز 14 پریودم که باید قرص مدروکسی می خوردم اما از صبح دوشنبه یعنی 11 آذر(روز 14پریودم)  دچار خونریزی شدم و شبیه خونریزی پریود است اما درد زیر شکم یا ... نداشتم .(پریودی من همراه با درد است)خیلی نگرانم تا به حال اصلا شاهد همچین اتفاقی نبودم . ( قرص مدروکسی طبق تجویز پزشکم خوردم.آیا با این شرایط کار درستی کردم؟)
    تازه عضو سایتتون شدم امیدوارم راهنماییم بفرمایید که علت این خونریزی چیست؟ینی دچار بیماری شدم؟

سلام دوست عزیز...
    این خونریزی به احتمال زیاد بخاطر کاهش استروژن بوده..یعنی با مصرف استروژن در کنار مدروکسی پروژسترون خونریزی قطع میشد...

8. سلام.

من با نامزدم 8 آذر رابطه داشتم منتها دخول صورت نگرفت اما منی روی آلت تناسل ایشان ریخت، با توجه به اینکه ایشان لباس زیر داشتن آیا احتمال بارداری هست؟

دوره پریود همسر من 28 روز میباشد که باید 17 آذر پریود میشدن اما تا امروز نشدن.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

9. hamid0001 نوشته است: سلام.

من با نامزدم 8 آذر رابطه داشتم منتها دخول صورت نگرفت اما منی روی آلت تناسل ایشان ریخت، با توجه به اینکه ایشان لباس زیر داشتن آیا احتمال بارداری هست؟

دوره پریود همسر من 28 روز میباشد که باید 17 آذر پریود میشدن اما تا امروز نشدن.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام...
    اگه منی از لباس زیر عبور کرده بله احتمال بارداری وجود داره.بهتره هرچه سریعتر با یک آزمایش خون از بارداری یا عدم بارداری مطمئن بشید....

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. من در دوران عقدم .من با همسرم رابطه جنسی به صورت ناکامل دارم یعنی دخول انجام نمیشه ولی آلت تناسلی همسرم با آلت تناسلی من تماس می گیره.آیا در این صورت باوجود پرده ی بکارت امکان بارداری وجود داره؟!!

11. mahdieh71 نوشته است: من در دوران عقدم .من با همسرم رابطه جنسی به صورت ناکامل دارم یعنی دخول انجام نمیشه ولی آلت تناسلی همسرم با آلت تناسلی من تماس می گیره.آیا در این صورت باوجود پرده ی بکارت امکان بارداری وجود داره؟!!

احتمالش کمه ولی صفر نیست
    بهتره در روزهای پرخطر تخمک گذاری این رابطه برای اطمینان با کاندوم صورت بگیره!

12. badomak نوشته است:
    mahdieh71 نوشته است: من در دوران عقدم .من با همسرم رابطه جنسی به صورت ناکامل دارم یعنی دخول انجام نمیشه ولی آلت تناسلی همسرم با آلت تناسلی من تماس می گیره.آیا در این صورت باوجود پرده ی بکارت امکان بارداری وجود داره؟!!

احتمالش کمه ولی صفر نیست
    بهتره در روزهای پرخطر تخمک گذاری این رابطه برای اطمینان با کاندوم صورت بگیره!

ممنون از پاسختون
    اگه باردار نیست پس دلیل این تاخیر در پریود چیه؟

اگه باردار باشه در حال حاضر باید چیکار کرد؟

13. چرا کسی جواب نمیده؟

14. hamid0001 نوشته است: چرا کسی جواب نمیده؟

تاخیر در پریود واسه خیلی از خانوما اتفاق میفته و اگه خیلی زیاد نباشه طبیعی هست...

15. با سلام.حدود سه هفته پیش با نامزد خود فقط دهانی رابطه جنسی داشتم.یعنی فقط فلشیو.تمام مایع منی هم روی سینه پاشید.بعد از آن با الکل تمام نقاط آغشته به منی را پاک کردیم و بعد از چند دقیقه دوش گرفتند.آیا احتمال دارد اسپرم هنوز زنده باشد و بتواند در حالت ایستاده زیر دوش آب گرم وارد رحم شود؟؟؟ آیا اصولا ریختن آب منی روی شکم و سینه زن و خشک کردن آن و بلافاصله دوش گرفتن باعث راه پیدا کردن اسپرم به رحم میشود؟شانس بارداری در این روش چقدر است؟ با سپاس

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 92
رفتن به صفحه :    5 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید