شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاثیر عفونت ادراری بر بارداری

1. سلام . من دختری 25 ساله ام .مجرد هم هستم . این دوره که پریود شدم خون پریودم قهوه ای رنگ تیره بود .بعداز 7روز پریود تمام نشده وب ه صورت قهوهای سیاه خیلی کم  ادامه داشت تا الان که 12 روز هست. روز 12 مثل اینکه از ابتدا پریبود میشی با خون قرمز دوباره  یک کم نسبت به روزهای 8-9-10 بیشتر هست. هنوز ادامه داره . من پریود هایم همیشه منظم بوده  اصلا همچین سابقه ای نداشتم خیلی نگرانم چراایندفعه اینطوری شدم.البته  ماه پیش وقتی برای بیمه شدن ازمایش خون و ادرار  دادم  کلا ازمایش ادرارم نشان داده که عفونت ادراری دارم . ایا دلیل اینکه این ماه پریودم بیش از 7روز شده میتونه عفونت ادراری باشه من  20 عدد قرص سیپروفلوکساسین هم انموقع دکتر بهم داد استفاده کردم . ایا استفادهازاین فرص هم روی طولانی دشن پریودم اثر داشته. ممنون میشم زود بهم جوابشو بگید خیلی نگران هستم . تشکر

2. ziba25

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.من 4 ماهه عروسی کردم 26 سالمه.چند روزه هنگام ادرار سوزش شدید دارم اطراف واژنم پر از جوشه و هر ساعت ترشح دارم.اگه بخام بدنمو بعد از ادرار بشورم سوزش شدید دارم.رفتم دکتر گفت عفونت شدید و تبخال داری و دارو و پماد داد.یکی از قرص ها رو گفت شوهرتم استفاده کنه احتمالا عفونت داشته ازش گرفتی.ما موقع نزدیکی اوایل طبیعی جلو***ی کردیم الان یه ماهه از کاندوم استفاده کردیم و تا حالا قرص استفاده نکردم بازم ممکنه شوهرم عفونت داشته باشه؟چون خودش میگه علایمی ندارم.آیا این عفونت از لباس زیر کثیف یا دلایل دیگه نمیاد؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید