شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. آیا با گشت18روز از رابطه(باوجود گذشت5روز از عدم پریودی ) و تست خون بتا منفی میشود به عدم بارداری اعتماد کرد؟

2. hoora21

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام من 21 سالمه 7 ماه هست که عروسی کردم دوره های پریودیم 25 الی 28 روزه و جلوگیری طبیعی داریم من 7 اذر حالم خوب بود صبح از خواب که پا شدم حالت تهوع شدید داشتم بعد از اون بهتر شدم و بعد از ظهر همون روز تا صبح حالم بد بود حالت تهوع حساسیت به بو سستی بدن و کمر درد صبح که باز پا شدم خوب شده بودم ولی در طول روز هر چی میخوردم کمی اون حالت تهوع بهم دست میداد امروز 9 اذر از صبح حالت تهوع داشتم هر غذایی که میخورم معدم سنگین میشه و اگه کمی سریع راه برم قسمت چپ و راست زیر شکمم و کمرم به صورت خفیف درد میگیره که کمی شبیه کمردردهای دوره ی پریودیم هست درضمن اون روز که حالم بد شد شدیدا سینه هام درد داشت الانم دارم ولی کمتر شده الان 25 روز از پریودی قبلیم گذشته ممکنه باردار باشم؟گاهی تپش قلب میگیرم و ترشحاتم کم شده و سفید رنگ هست  و پاهام از حال میرن لطفا کمک کنید ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. دکتر سلام خانومی با گروه خونی منفی طی یک فاصله 20 روزه با دو مرد که یکی ازانها گروه خونی مثبت ودیگری منفی بوده رابطه جنسی برقرا کرده واکنون 13 هفته باردار است چه بکند امپول رگام بزند یا خیر راهی برای فهمیدن پدر اصلی وجود دارد  ممنون میشم جواب بدین

4. سلام
    من با نامزدم نزدیکی داشتم و هنگامی که اسپرم های من خارج شد حالت تناسلی خودمو به حالت تناسلی نامزدم مالیدم .  نامزدمم پرده بکارت داره حالا 10 روز گذشته الان تست حاملگی داده مثبت شده من برا جلوگیریش چیکار کنم . هردوی ما خیلی ترسیدیم  لطفا راهی نشونمون بدید که پرده بکارتشم اسیب نبینه

5. سلام . من 5 ماهه قرص سیپروترون کامپاند رو به طور مرتب مصرف می کنم . از حدود 5 شب قبل هم به دستور پزشکم هر شب همراه با سیپروترون یک عدد اکویین 625 هزارم می خورم . می خواستم بدونم اکویین اثر ضد بارداری سیپروترون رو از بین نمی بره ؟ و می تونم با خیال راحت نزدیکی داشته باشم ؟ ( اکویین قرص استروژنه فکر کنم )

6. petrosoo نوشته است: دکتر سلام خانومی با گروه خونی منفی طی یک فاصله 20 روزه با دو مرد که یکی ازانها گروه خونی مثبت ودیگری منفی بوده رابطه جنسی برقرا کرده واکنون 13 هفته باردار است چه بکند امپول رگام بزند یا خیر راهی برای فهمیدن پدر اصلی وجود دارد  ممنون میشم جواب بدین

با سلام معمولاً مراکز پزشکی قانونی تست تشخیص ابوت (پدری) را با روشهای ژنتیکی انجام می دهند.و پزشکان متخصص زنان اطلاعات جامع تری نسبت به موضوع پیش اومده دارند

7. salaar94 نوشته است: سلام
    من با نامزدم نزدیکی داشتم و هنگامی که اسپرم های من خارج شد حالت تناسلی خودمو به حالت تناسلی نامزدم مالیدم .  نامزدمم پرده بکارت داره حالا 10 روز گذشته الان تست حاملگی داده مثبت شده من برا جلوگیریش چیکار کنم . هردوی ما خیلی ترسیدیم  لطفا راهی نشونمون بدید که پرده بکارتشم اسیب نبینه

با سلام  
    برای سقط جنین بکارت از بین میرود به فکر مراسم ازدواج باشید

8. hoora21 نوشته است: با سلام من 21 سالمه 7 ماه هست که عروسی کردم دوره های پریودیم 25 الی 28 روزه و جلوگیری طبیعی داریم من 7 اذر حالم خوب بود صبح از خواب که پا شدم حالت تهوع شدید داشتم بعد از اون بهتر شدم و بعد از ظهر همون روز تا صبح حالم بد بود حالت تهوع حساسیت به بو سستی بدن و کمر درد صبح که باز پا شدم خوب شده بودم ولی در طول روز هر چی میخوردم کمی اون حالت تهوع بهم دست میداد امروز 9 اذر از صبح حالت تهوع داشتم هر غذایی که میخورم معدم سنگین میشه و اگه کمی سریع راه برم قسمت چپ و راست زیر شکمم و کمرم به صورت خفیف درد میگیره که کمی شبیه کمردردهای دوره ی پریودیم هست درضمن اون روز که حالم بد شد شدیدا سینه هام درد داشت الانم دارم ولی کمتر شده الان 25 روز از پریودی قبلیم گذشته ممکنه باردار باشم؟گاهی تپش قلب میگیرم و ترشحاتم کم شده و سفید رنگ هست  و پاهام از حال میرن لطفا کمک کنید ممنون

سلام خانومی . با این حالات و وضعیتی که شما دارین احتمال بارداری زیاده اینکه مدت زمان زیادی از پریودیتون میگذره یکی از نشانه برجسته بارداری هست بهتره که در اولین فرصت یه آزمایش بدین که مطمئن بشین .موفق باشین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. ddesign

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان
    من حدود 7 هفته ی پیش یک رابطه ی جنسی داشتم. بهیچ وجه دخول انجام نشد و روی محل اسپرم هم ریخته نشد، اما احتمال میدم پیشاب به اونجا برخورد کرده باشه.

فکر کنم روز تخمک گذاریم بوده. حدود 1 ماه پیش 3 روز از پریودم گذشت و نگران شدم چای زعفران خوردم و فرداش پریود شدم و با درد هم همراه بود و حدود 6 روز طول کشید که البته روزهای آخر لکه بینی بود.

10 روز پیش به علت سفر زیارتی مجبور شدم روزی یک عدد قرص HD بخورم. الان 1 هفته شده دیگه قرص رو کنار گذاشتم. اما هنوز پریود نشدم. تقریبا میبایست 10-12 روز پیش بشم که توضیح دادم. ممکن هست باردار باشم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

10. سلام . من 5 ماهه قرص سیپروترون کامپاند رو به طور مرتب مصرف می کنم . از حدود 5 شب قبل هم به دستور پزشکم هر شب همراه با سیپروترون یک عدد اکویین 625 هزارم می خورم . می خواستم بدونم اکویین اثر ضد بارداری سیپروترون رو از بین نمی بره ؟ و می تونم با خیال راحت نزدیکی داشته باشم ؟ ( اکویین قرص استروژنه فکر کنم )
    دفعه دومه دارم مي پرسم ميشه راهنماييم كنيد !؟

11. دکتر سلام خانومی با گروه خونی منفی طی یک فاصله 20 روزه با دو مرد که یکی ازانها گروه خونی مثبت ودیگری منفی بوده رابطه جنسی برقرا کرده واکنون 13 هفته باردار است چه بکند امپول رگام بزند یا خیر راهی برای فهمیدن پدر اصلی وجود دارد  ممنون میشم جواب بدین

بابا جون زوری بوده الان هم مث خر توگل گیر کرده جواب بدین لطفا  حدا اقل بصورت خصوصی بگین بابا مگه مسلمون نیستین انسان که هستین گیره میفهمین گیره

12. سلام توروبخدا کمکم کنید من یه رابطه سطحی 2مهربانامزدم داشتم 11مهرم مثل قبل پریود شدم دیگه ازون موقع پریود نشدم ازچندهفته قبلم باتجویز پزشک کابرگولین مصرف میکنم دوهفه پیش آمپول پروژسترون زدم ولی بازم تاثیری نداشت خیلی نگرانم ما هنوز نامزدیم شرایط عروسی رو نداریم یعنی باردارم؟

13. tamana2454 نوشته است: سلام توروبخدا کمکم کنید من یه رابطه سطحی 2مهربانامزدم داشتم 11مهرم مثل قبل پریود شدم دیگه ازون موقع پریود نشدم ازچندهفته قبلم باتجویز پزشک <a>کابرگولین</a> مصرف میکنم دوهفه پیش آمپول <a>پروژسترون</a> زدم ولی بازم تاثیری نداشت خیلی نگرانم ما هنوز نامزدیم شرایط عروسی رو نداریم یعنی باردارم؟

چرا به جای اینهمه استرس (که مانع اتفاق افتادن پریودم میشه) تست بتا (تست خون) نمیدید؟ اگر بعد اون تاریخ نزدیکی صورت گرفته باشه و شما در روزهای پر خطر بوده باشید احتمال بارداری هست. اگر تست منفی بود عوامل هورمونی باید توسط پزشک بررسی بشه
    موفق باشید

14. با سلام ، من طی نزدیکی که داشتم آلت ب داخل وارد نشد ولی اب منب روی واژن ریخت و حس میکنم مقداری به داخل رفت پون در جهتش بود ، از پریودم 10 روز میگذره ، 4 ساعت بعد از نزدیکی از قرص اووسیز 0.75 استفاده کردم و 12 ساعت بعد یکی دیگه خوردم ، امکان بارداری هست ؟؟؟؟

15. با سلام
    از این ماه قصد بارداری دارم و تابحال نزدیکی با پیشگیری طبیعی داشتیم . تحت نظر دکتر هستم. آزمایشاتم خوب بودند و برای تنظیم پریود 5 دوره از قرص مدروکسی پروژسترون استفاده می کنم .(از روز 14 پریود تا شب هر شب 2 عدد) طول دوره پریودم 10 روز است . و از نظر دکترم پریود منظمی دارم فاصله بین دو پریودم از 28 روز تا 32 روز متغیر است.
    در پریود آخرم که 28 آبان شده بودم  روز 14 پریودم که باید قرص مدروکسی می خوردم اما از صبح دوشنبه یعنی 11 آذر(روز 14پریودم)  دچار خونریزی شدم و شبیه خونریزی پریود است اما درد زیر شکم یا ... نداشتم .(پریودی من همراه با درد است)خیلی نگرانم تا به حال اصلا شاهد همچین اتفاقی نبودم . ( قرص مدروکسی طبق تجویز پزشکم خوردم.آیا با این شرایط کار درستی کردم؟)
    تازه عضو سایتتون شدم امیدوارم راهنماییم بفرمایید که علت این خونریزی چیست؟ینی دچار بیماری شدم؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 92
رفتن به صفحه :    4 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید