شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم پریودی با زدن آمپول و رازیانه

1. با سلام
    دلیل عدم پریودی به مدت10روز که همیشه پریودهای منظم داشتم و اخیرا مبتلا به قارچ تناسلی شدم چیست ؟البته برای قارچ تحت درمانم و دو هفته قبل از موقع پرودی نزدیکی داشتم و دو هفته بعد آزمایش خون بتا دادم و منفی بود. با اینکه حدود4روز پیش دوتا آمپول پروژسترون زدم و دمنوش رازیانه به وفور استفاده کردم ولی هنوز پریود نشدم.
    لطفا سریعتر جواب بدید من نگرانم.

2. سلام و خسته نباشید
    من در ماه گذشته یعنی آبان ماه دقیقا در روز جمعه 10آبان پریود شدم که روز اول لک و خونریزی کمی بود و از فرداش شروع شد و پریود های 5روزه تا 7 روز را دارم و در 29آبان با نامزدم نزدیکی داشتم که دخول هم انجام شد و واقعا نمیدونم که آب منی داخل واژن من ریخته شده یا نه ولی از همسرم پرسیدم گفته نه
    امروز که 10آذر هست هنوز پریود نشدم ولی علائم را دارم مثلا دردهای کمر و شکم و سینه
    حتی از تست BABY CHECKهم استفاده کردم زده بود منفی
    چرا این جوری شدم به خاطر نگرانی و اضطرسم هست که این مشکل را دارم
    تورو خدا اینجا جواب منو بدهید
    با تشکر

3. سلام . اول اينكه سيكل پريودي شما چند روزه است؟اگه 30 روزه باشه كه تاخير نداريد. بي بي چك هم معمولا يك هفته بعد از تاخير جواب ميده. آيا پريودي منظمي داريد؟بله استرس هم خيلي موثره.

4. دقیقا منم با گذشت 13 روز ازتزریق پریود نشدم بااینکه آخرین رابطه با نامزدم 2مهربود و 11مهرپریود شدم ولی بعد اون اثری از پریود نبود البته من پریود نامنظمی دارم همچنین کابرگولینم میخورم بخاطر پرولاکتین سوالم پرسیدم تواون تاپیک حالا نمیدونم دلیل عادت نشدنم چیه؟!

5. ddesign

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان
    من حدود 7 هفته ی پیش یک رابطه ی جنسی داشتم. بهیچ وجه دخول انجام نشد و روی محل اسپرم هم ریخته نشد، اما احتمال میدم پیشاب به اونجا برخورد کرده باشه.

فکر کنم روز تخمک گذاریم بوده. حدود 1 ماه پیش 3 روز از پریودم گذشت و نگران شدم چای زعفران خوردم و فرداش پریود شدم و با درد هم همراه بود و حدود 6 روز طول کشید که البته روزهای آخر لکه بینی بود.

10 روز پیش به علت سفر زیارتی مجبور شدم روزی یک عدد قرص HD بخورم. الان 1 هفته شده دیگه قرص رو کنار گذاشتم. اما هنوز پریود نشدم. تقریبا میبایست 10-12 روز پیش بشم که توضیح دادم. ممکن هست باردار باشم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید